RE40

Skvělý obraz se je stále blíže Full HD

TELEVIZORY

RE40 | LED | HD Ready | Vysoký dynamický rozsah (HDR)

RE400 / RE405 Series

Obrázek modelu Televizor LED HDR RE40 R40E s technologií X-Reality PRO

80 cm (32")

KDL-32RE400

Cena není dostupná

80 cm (32")

KDL-32RE405

MOC

11 259,10 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
AENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU

2modely

Hlavní funkce

VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH

Zářivě světlé oblasti a krásné textury

Díky vysokému dynamickému rozsahu (HDR) jsou zachovány detaily ztracené v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech obrazu, který tak působí dynamičtěji. Podívejte se na texturu lesklého kovového křídla letadla a odrazů slunečního světla na jeho trupu.

X-Reality™ PRO

Objevte znovu každý detail

X-Reality™ PRO

Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení výjimečné zřetelnosti. Snímky jsou analyzovány a každá scéna porovnána s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Povrchy budov a lodí jsou ještě detailnější.

Stvořeno k poslechu

Režim ClearAudio+

Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zaručí emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás obklopil. Hudba i rozhovory jsou čistější a zřetelnější nehledě na to, co právě sledujete.

Režim ClearAudio+

Více obrazu, méně kabelů

Nenechte se při sledování rušit. Úzký a štíhlý rám s hliníkovou povrchovou úpravou udrží vaši pozornost na obrazovce. Kabely jsou ukryty ve stojanu v přední a zadní části pro čistý a ničím nerušený vzhled.

Specifikace a funkce
Výkonná technologie zvýšení rozlišení obrazu X-Reality™ PRO vaši zábavu ještě více přiblíží úžasně ostrému obrazu v kvalitě Full HD. Technologie ClearAudio+ se navíc zaručeně postará, aby i zvuk byl stejně čistý a ostrý jako obraz. Kompletní specifikace budou brzy k dispozici.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 80 cm (32")

  • D5_HDR

    Vysoký dynamický rozsah

  • Rozlišení WXGA

  • X-Reality™ PRO

  • Režim ClearAudio+

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů