CES 2015

Vítejte v budoucnosti televizorů

Vylepšený obraz. Nádherný design. Inovativní ovládání. Naše nové televizory BRAVIA®, které jsme vám představili na veletrhu CES 2015, změní každý aspekt sledování televize.

Jeden čip vše změní

Lepší zřetelnost, barva i kontrast. Ať sledujete cokoli.

Výkonný 4K procesor X1 nabízí unikátní kvalitu obrazu, ať sledujete cokoli. Každý zdroj, od televizního vysílání, filmů Blu-ray, DVD i internetových videí 4K, je důmyslně analyzován a jeho rozlišení je maximálně vylepšeno na úroveň 4K. Budete si tak moci dopřát úžasný zřetelný obraz 4K s přirozenějšími barvami a výrazným kontrastem.

Běžný televizor
Běžný televizor
4K televizor s 4K procesorem X1 od Sony
4K televizor s 4K procesorem X1 od Sony
Logo technologie 4K X-Reality PRO
Přesné vylepšení detailů

Náš výkonný 4K procesor X1 zvyšuje rozlišení každého pixelu. Jednotlivé části každého záběru jsou analyzovány a porovnány se speciální obrazovou databází pro dosažení přirozených detailů.

Logo technologie TRILUMINOS Colour
Přesné mapování barev

Televizory BRAVIA® přináší ještě přirozenější barvy, které jsou nyní ještě propracovanější díky zpracování obrazu 4K a dynamickému ovládání barev, které evokuje pocity v každém záběru.

Logo technologie X-tended Dynamic Range
Dynamické vylepšení kontrastu

4K procesor X1 vylepšuje reprodukcí tmavších odstínů černé a jasnějších odstínů světlé působení technologií X-tended Dynamic Range a X-tended Dynamic Range PRO u obsahu v rozlišení 2K a 4K.

Náš doposud nejtenčí 4K televizor

Mimořádně tenké a krásné provedení se hodí do každé místnosti

Podněcuje všechny smysly: nový tvar televizorů BRAVIA® je dokonalým spojením formy a funkce. Je pouze 4,9 mm tenký, a krásně tak ozdobí vaší stěnu. Díky zapuštěné obrazovce bez rámu si zdánlivě vznášející se obraz užijete jako nikdy předtím. Na obrazovku téměř zapomenete – uvidíte pouze úžasný obraz s rozlišením 4K.

Spojení televizorů BRAVIA® s platformou Android TV™

Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší. Pomyslete na své oblíbené funkce smartphonu či tabletu: nyní si je můžete užít ještě ve větším a lepším provedení s televizory BRAVIA®.

Naše řada televizorů BRAVIA® 2015