VŠECHNY TELEVIZORY

A85 / A87 / A89 | OLED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Android TV)

A85 / A87 / A89 Series
Obrázek modelu A85 / A87 / A89 | OLED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Android TV)

139 cm (55")

KD-55A85

Cena není dostupná

139 cm (55")

KD-55A87

Cena není dostupná

139 cm (55")

KD-55A89

Cena není dostupná

164 cm (65")

KD-65A85

Cena není dostupná

164 cm (65")

KD-65A87

Cena není dostupná

164 cm (65")

KD-65A89

Cena není dostupná

Pohled zepředu na televizor BRAVIA A85/87/89
Záběr z úhlu na televizor BRAVIA A85/87/89
Záběr z úhlu zezadu na televizor BRAVIA A85/87/89
Rámeček televizoru BRAVIA A85/87/89
Stojan televizoru BRAVIA A85/87/89
Pohled z boku na televizor BRAVIA A85/87/89
Pohled shora na televizor BRAVIA A85/87/89
Pohled zezadu na televizor BRAVIA A85/87/89
Pohled na televizor BRAVIA A85/87/89 připevněný na stěně

Funkce

Barvy TRILUMINOS zobrazené pomocí pestrobarevných balónků

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev

Díky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.

Snímky různé kvality ukazující výhody procesoru X1 Ultimate

Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoli

S pomocí jedinečných funkcí společnosti Sony lze jakýkoli obsah dopočítat na realistické rozlišení 4K. Náš procesor X1™ Ultimate je dvakrát rychlejší než procesor X1™ Extreme a přesně analyzuje a zpracovává data pro obohacení 4K obrazu o realistické detaily a textury. Technologie 4K X-Reality™ PRO s jedinečnou 4K databází dokáže zvýšit rozlišení dokonce i u záběrů natočených v režimu 2K a Full HD na hodnoty blízké rozlišení 4K. Rozlišení jednotlivých objektů je následně optimalizováno technologií Object-based Super Resolution, která reprodukuje textury prakticky odpovídající skutečnému světu.

Zářivě zbarvený papoušek

Zřetelnější barvy a kontrast dodávající větší hloubku a realismus

Podívejte se, jak vypadají skutečné barvy, objevte detaily v temných stínech i vysokých jasech. Funkce Pixel Contrast Booster zajišťuje intenzivnější barvy a kontrast na jasných místech, takže si můžete vychutnávat scény plné realistických barevných nádechů a odstínů, s větší prostorovostí, jemnými texturami a kontrastní sytou černou, jakou dokáže zajistit jen zobrazovací technologie OLED. 

Schéma osob sledujících televizor z různých úhlů

Úchvatné barvy ze všech úhlů

Sledování televizoru z úhlu je nyní stejně uspokojivé jako sledování přímo. Naše panely OLED s vlastním osvětlením zajišťují konzistenci a věrnost barev bez ohledu na to, odkud je sledujete.

Stříbrné auto jedoucí po rovném povrchu

Rychlé scény jsou jasné a čisté

Díky obrazu vytvářenému miliony samostatně řízených pixelů je vše na televizorech OLED ostré a jasné. A díky naší technologii X-Motion Clarity™ je i rychlá akce plynulá a zřetelná. Pohyblivý obraz je přesně kontrolován, aby se minimalizovalo rozmazání a obraz zůstal i během rychlých scén věrný a neztrácel jas.

Silueta osoby běžící po pláži při západu slunce

Super Bit Mapping HDR

Světlo zapadajícího slunce obsahuje tisíce tónů, odstínů a barevných gradací. Technologie Super Bit Mapping HDR je odhalí. Při sledování televizoru vytváří plynulý, přirozený obraz v kvalitě rozlišení 4K, a to bez „pruhování“, které se může objevit u jiných televizorů.

Snímky ukazující výhody technologie Object-based HDR remaster

Vylepšení objektů pomocí HDR

S technologií vylepšení objektů pomocí HDR se analyzuje barva jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje se kontrast, na rozdíl od většiny televizorů, kde se kontrast nastavuje pouze na jedné kontrastní křivce od černé po bílou. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu.

Dual database processing

Dual database processing

Jedna databáze se využívá k čištění obrazu a redukci šumu. Druhá pak k přepočtu rozlišení a vylepšení zřetelnosti. Tyto dvě výkonné databáze pro vylepšení obrazu pracují společně a dynamicky vylepšují pixely v reálném čase. Každá databáze obsahuje tisíce referencí dlouhodobě shromažďovaných během tvorby televizního obsahu a filmů.

Umístění předního zvukového reproduktoru

Zvuk vycházející z obrazovky pro naprosto pohlcující zážitek

Zvuk u běžných televizorů s reproduktorem umístěným pod obrazovkou není často synchronizovaný s obrazem. Díky naší technologii Acoustic Surface Audio je reproduktorem samotná obrazovka. Inovativní měnič ji jemně rozechvívá a zvuk tak vychází přesně z místa, kde se odehrává děj – dialogy z postav, hluk motoru z automobilu – namísto z reproduktorů umístěných po stranách.

Žena sledující televizor v obývacím pokoji s ilustrací zvukových vln...

Multidimenzionální zvuk s technologií S-Force Front Surround

Užijte si zvuk jako při poslechu několika samostatných reproduktorů. Konverzí vstupů zajišťuje technologie S-Force Front Surround virtuální reprodukci systému vytvářejícího prostorový zvuk, takže si můžete dopřát napětí ještě více pohlcujícího zvuku.

Moderátoři zpráv

Zřetelně slyšitelné hlasy

S technologií Voice Zoom uslyšíte lidskou řeč zřetelně bez nutnosti zesilovat hlasitost – ideální pro zpravodajské relace a dokumenty.

Obrázek subwooferu televizoru

Dodejte zvuku svých pořadů výkon

Díky subwooferu integrovanému do zadní části televizoru uslyšíte dynamičtější zvuk s výraznými basy – ideální pro akční filmy a hudbu.

Záběr na západ slunce zobrazený na televizoru

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí

Pohodlně se posaďte a užívejte si ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace podle okolního prostředí od společnosti Sony zajistí automatickou úpravu nastavení obrazu a zvuku podle prostředí.

Detailní pohled na televizor a jeho úzký rámeček

Úzký hliníkový rám 

Umožní vám se zcela soustředit na obraz, ne na televizor. 

Logo hlasového ovládání

Řekněte si, co chcete sledovat

Díky síle svého hlasu najdete oblíbené pořady ještě rychleji. S funkcí hlasového vyhledávání už není potřeba se složitě proklikávat nebo něco psát. Stačí si říct.

Rodina používající hlasové ovládání k výběru z nabídek televizoru

Stačí mluvit a objevíte nové světy

Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.

Loga Netflix, YouTube, prime video a Google Play

Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizor

Chytré televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám do života přinesou více radosti a zábavy.

Loga Netflix

Už žádné čekání

Aplikace se spouští rychle a při přepínání mezi nimi už nemusíte čekat – Netflix se spouští 3x rychleji než dříve.

Logo aplikace Google Assistant

Stačí jen promluvit a můžete ovládat svůj televizor a zařízení napojená na Internet

Máte možnost požádat svůj televizor s funkcí Google Assistant o připojení a komunikaci s vašimi chytrými zařízeními, například bezpečnostními kamerami a přístroji. Nedá to opravdu žádnou práci a nabízí dokonalý zážitek. Ovládejte svůj chytrý 4K televizor Sony a další připojená zařízení pomocí svého hlasu – chytřejší způsob, jak řídit svůj život, už neexistuje.

Logo funkce Alexa

Připojte se k asistence Alexa

Za účelem snadného ovládání hands-free k televizoru Sony připojte zařízení vybavená asistentkou Alexa. S pomocí asistentky Alexa můžete zapnout televizor, přepínat kanály, ovládat hlasitost a podobně.

Aplikace Google Home používaná v obývacím pokoji

Funguje s aplikací Google Home

Za účelem snadného ovládání hands-free propojte televizor Sony s aplikací Google Home. S aplikací Google Home můžete vyhledávat a přenášet svá oblíbená videa na televizor Sony, aniž byste pohnuli prstem.

Technologie Apple AirPlay používaná pro připojení telefonu k televizoru

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit

S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk do televizoru přímo ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady prostřednictvím aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací, nebo dokonce i prohlížeče Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.

Logo Chromecast

Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby Chromecast

Technologie Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté pokračujte v jeho procházení na telefonu či tabletu.

Dálkové ovládání televizoru

Nádherný design

Náš dálkový ovladač se špičkovým designem z broušeného hliníku a tenkými liniemi příjemně padne do ruky a harmonicky doplní váš obývací pokoj. Svůj televizor můžete díky připojení Bluetooth ovládat i v případě, že v cestě jsou překážky, jednoduše pomocí několika tlačítek zajišťujících jedním stisknutím nejdůležitější funkce.

Dálkové ovládání televizoru s podsvícenými tlačítky v temné místnosti

Podsvícené dálkové ovládání viditelné ve tmě 

Stačí jen vzít do ruky dálkový ovladač s integrovaným podsvícením tlačítek pro změnu kanálů a hlasitosti při sledování televizoru za šera. Tato funkce je k dispozici u televizorů řady A87/A89.

Chytré dálkové ovládání připojené k

Snadné ovládání s chytrým ovladačem

Připojte k televizoru set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním chytrým ovladačem. Díky tenčímu a zaoblenějšímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.

Logo Google Play

Google Play™: svět obsahu a aplikací

Objevujte filmy a televizní pořady, hry a další obsah ve službě Google Play™. Zcela novým způsobem si můžete vychutnat obrovskou a stále rostoucí nabídku aplikacív televizoru.

Logo technologie Clear Phase

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence

Televizory BRAVIA™ používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Logo Bluetooth®

Možnost připojení Bluetooth®

Připojte k televizoru zařízení kompatibilní s technologií BLUETOOTH® a dopřejte si jednoduchou bezdrátovou zábavu. Spárujte s televizorem BRAVIA sluchátka Bluetooth a užijte si oblíbené televizní pořady a hudbu na oblíbeném místě – bez rušení a přerušování.

Logo youview

YouView: nejlepší televize s odloženým vysíláním a s obsahem na vyžádání

Díky integrované funkci YouView se můžete vrátit až sedm dní zpět a sledovat pořady z kanálů BBC iPlayer, ITV Hub, All 4, Channel 5 a Pop Fun. K dispozici máte také bohatou knihovnu obsahu na vyžádání. Televizor BRAVIA™ stačí připojit k bezdrátovému a širokopásmovému vysílání a můžete začít využívat funkci YouView.

Logo režimu Netflix Calibrated Mode

Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut speciálně pro původní pořady služby Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována autorova vize a záměr.

Rodina sedící na pohovce a sledující televizor

Obsah IMAX Enhanced

Tento chytrý 4K televizor od Sony podporuje obsah IMAX Enhanced, a nabízí tak vysokou kvalitu barev, kontrastu, čistoty a zvuku. Můžete si být jistí, že s tímto televizorem, který naplno využívá vlastnosti obsahu IMAX Enhanced, si vychutnáte naprosto pohlcující zážitek při sledování domácího kina.

Loga Dolby Vision a Dolby Atmos

Užijte si všechny vzrušující zážitky z kina

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Logo Calman Ready

Vášeň v nezkreslené podobě

Při řešení odchylek barev, ke kterému dochází během procesu produkce, používá tento televizor autokalibrační software Calman značky Portrait Displays. Tento nástroj zajišťuje nepřekonatelnou kvalitu kalibrace a nabízí možnost přesného doladění, jakého není možné dosáhnout klasickým procesem nastavení obrazu. Výsledkem je věrná reprodukce barev, která odpovídá původnímu televiznímu signálu a dokáže reagovat i na nejmenší změny barev, ke kterým může časem docházet. Tento televizor podporuje software Calman, čímž zákazníkům nabízí možnost využívat nástroj, který je určen především ke kontrole kvality při práci s vizuální postprodukcí, a prokazuje naši touhu nabízet i domácnostem obraz s přesně kalibrovanými barvami a profesionální kvalitou.

Specifikace

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů