Přejít k obsahu
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD

Funkce

Technologie Sound Pressure Horn pro basy, které ucítíte

Nechte se díky nové technologii Sound Pressure Horn unést basy, které vám rozechvějí duši. Konstrukce vnitřního složeného reproduktoru Horn účinně zvyšuje akustický tlak, protože tlačí energii zesilovacím kanálem. Výsledek je daleko efektivnější než v případě tradičních energeticky náročných zesilovačů a zpracování signálu. Zvuk získá na síle a na objemu, což opravdu pocítíte u všech basových linek.

Třípásmový systém reproduktorů pro silný zvuk

Získejte z třípásmového systému reproduktorů s 2,5cm (1palcovým) výškovým reproduktorem, 15cm (5,9palcovým) středovým reproduktorem a 38cm (15palcovým) basovým reproduktorem širokopásmový výkonný zvuk. Protože struktura výškového reproduktoru Horn zajišťuje čisté výšky, basový reproduktor zvýrazňuje zvuk ve středním pásmu a subwoofer si poradí s basy, bude výsledkem zvuk, na který jen tak nezapomenete.

Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby

Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Režim ClearAudio+ pro zřetelnost a ostrost

Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje zvukové formáty a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku, ať posloucháte cokoli.

Funkce MEGA BASS podtrhne basové tóny

Stisknutím tlačítka MEGA BASS dodejte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku. Zdůrazněním basových linek vzniká ještě výkonnější zvuk. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si pronikavé basy.

Režim Fotbal vytvoří atmosféru jako na tribuně

Tato krásná hra nikdy nezněla tak pěkně. Pomocí akustických dat zachycených na brazilském fotbalovém stadionu vylepšuje tento speciální režim přirozený okolní šum při sportovních událostech: budete mít pocit, že jste součástí davu. Nelíbí se vám komentář? Speciálně navržený algoritmus přesně sleduje zvuk a umožní vám komentář úplně odfiltrovat.

Ekvalizér na latinskoamerickou hudbu přizpůsobí zvuk danému žánru

Od salsy k popu – aktivujte ekvalizér na latinskoamerickou hudbu a uslyšíte hudbu v optimálním zvukovém nastavení. S předvolbami pro regueton, pop Latino, salsu, sertanejo, forro, rancheru a grupero můžete zvuk dokonale přizpůsobit latinskoamerické hudbě.

Světla reproduktoru LED dodají večírku tu pravou atmosféru

Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru LED. Reproduktory se světly LED jsou k dostání s různými barevnými vzory, od čistě bílé až po barvy duhy. Jsou synchronizovány s rytmem hudby, takže výkon a rychlost světel odpovídají hudebnímu doprovodu.

Přizpůsobte si večírek pomocí aplikací Fiestable

Ovládejte večírek z tanečního parketu prostřednictvím speciální aplikace. Jednoduše si ji stáhněte do smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání veškerého nastavení pro večírek. Zapněte barvu světel reproduktoru LED nebo si zaexperimentujte s efekty DJ a zvukovými efekty mikrofonu, a dodejte večírku tu pravou atmosféru.

Režim Party Chain vám umožní rozšířit systém reproduktorů

Dodejte výkon svému zvukovému systému. Připojte několik jednotek SHAKE za sebe a vytvořte vyšší zvukový výkon bez jakékoli zvukové prodlevy mezi systémy. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele“ („Party Host“) a předveďte na svém večírku zcela novou úroveň zvuku.  

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry

Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Efekt Flanger vytvoří hluboké, dunivé zvuky; efekt wah-wah zkreslí audiozáznam; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Využijte efektů DJ s aplikací Fiestable a ovládání gesty – kreativní hraní se seznamy skladeb na večírku nebylo nikdy snazší.

Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu

Pořádat soutěže v karaoke s přáteli je snadné: stačí připojit zařízení SHAKE-X7D k televizoru, vložit disk DVD s karaoke a zpívat podle slov na obrazovce. Se dvěma vstupy mikrofonu a prvky jako rezervace pro skladbu, počet bodů a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce Karaoke PON dokáže dokonce ztlumit hlas na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.

Užijte si všechny své filmy díky vestavěnému přehrávači DVD

Připravte si své oblíbené disky DVD a sledujte je na vestavěném přehrávači SHAKE-X7D. Užijte si každý výbuch, akční sekvenci a dramatickou scénu v kinematografické kvalitě prostorového zvuku, který vás zanese do středu dění. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte epické promítací večery.

Bezdrátový přenos pomocí Bluetooth®

Streamujte své oblíbené skladby a aplikace bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet s reproduktorem, zvukovým systémem či televizorem vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si poslech na maximum. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze svého zařízení.

Poslech jedním dotykem pro okamžité přehrávání hudby

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo jiným zařízením* s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat hudbu. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. *Zobrazit kompatibilní zařízení

Vyhledat kompatibilní zařízení

Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal

Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se jen připojit pomocí Bluetooth® a získáte snadný přístup ke všem svým oblíbeným skladbám. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.

Dva porty USB vám umožní se připojit a přehrávat

Kopírujte skladby mezi CD a USB. Stačí zařízení pouze připojit k portu PLAY/REC a můžete začít. Nahráváte-li přímo na USB, máte také možnost zvýšit přenosovou rychlost z výchozích 128 kb/s na 256 kb/s, a zvýšit tak kvalitu audia.

Vestavěný přehrávač disků CD pro vaši kolekci disků

Přehrávejte klasická alba a disky s vlastní kompilací pomocí vestavěného přehrávače disků CD. Tento domácí audiosystém je kompatibilní s disky CD, CD-R a CD-RW, takže si můžete poslechnout cokoli od studiových nahrávek po vlastní kompilaci písniček a stažených skladeb.

Zvukové vstupy pro rozšíření zvukového systému

Využívejte svůj domácí audiosystém naplno. Ať už posloucháte nebo sledujete cokoli, dva audiovstupy RCA vám umožní připojit se k televizoru, herní konzoli či dalšímu zařízení SHAKE zvyšujícímu výkon.

Rádiový tuner FM/AM pro vaše oblíbené pořady

Chcete si poslechnout své oblíbené dýdžeje? Jednoduše si pomocí otočného voliče rádia AM/FM nalaďte jakoukoli stanici.

Specifikace
Dopřejte rytmu bohatému na basy výkon, který si zaslouží. Díky dvěma 38cm (15”) kuželům basových reproduktorů a nové technologii Sound Pressure Horn dodá výkonný domácí audiosystém SHAKE-X7D vašim oblíbeným skladbám basy, na které jen tak nezapomenete. Se světly reproduktoru LED a efekty DJ můžete doma navíc snadno navodit atmosféru jako v klubu.
  • Nová technologie Sound Pressure Horn pro silné basy

  • Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Displej se světly LED a efekty DJ navodí atmosféru večírku

Výstupní výkon
2400 W
Vstupní konektory
Analogové audio (2), Port USB (2), Vstup na mikrofon (2) 6 φ
Velikost hlavní jednotky (Š x V x H)
455 x 165 x 330 mm
Velikost předního reprod. (ŠxVxH)
510 x 773 x 458 mm

Obsah balení

Napájecí kabel AC, Anténa, Baterie (AAA/manganová), Dálkové ovládání (RMT-AM120U), Provozní pokyny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí