AUDIOSYSTÉMY

Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD

SHAKE-X70D

Obrázek modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD

MOC

34 699,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s přehráváním DVD

Funkce

Technologie Sound Pressure Horn pro basy, které ucítíte

Nechte se díky technologii Sound Pressure Horn unést basy, které vám rozechvějí duši. Konstrukce vnitřního složeného reproduktoru Horn účinně zvyšuje akustický tlak, protože tlačí energii zesilovacím kanálem. Výsledek je daleko efektivnější než v případě tradičních energeticky náročných zesilovačů a zpracování signálu. Zvuk získá na síle a na objemu, což opravdu pocítíte u všech basových linek.

Vychutnejte si kvalitnější streamování přes BLUETOOTH® s kodekem LDAC

Díky nové technologii zvuku LDAC od Sony si můžete přes technologii Bluetooth® bezdrátově vychutnat zvuk nejvyšší kvality. Technologie LDAC dokáže objem přenášených dat až ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň.

Světla reproduktoru LED dodají večírku tu pravou atmosféru

Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru LED. Reproduktory se světly LED jsou k dostání s různými barevnými vzory, od čistě bílé až po barvy duhy. Jsou synchronizovány s rytmem hudby, takže výkon a rychlost světel odpovídají hudebnímu doprovodu.

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry

Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Efekt Flanger vytvoří hluboké, dunivé zvuky; efekt wah-wah zkreslí audiozáznam; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Využijte efektů DJ s aplikací Fiestable a ovládání gesty – kreativní hraní se seznamy skladeb na večírku nebylo nikdy snazší.

Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu

Pořádat soutěže v karaoke s přáteli je snadné: stačí připojit zařízení SHAKE-X70D k televizoru, vložit disk DVD s karaoke a zpívat podle slov na obrazovce. Se dvěma vstupy mikrofonu a prvky jako rezervace pro skladbu, počet bodů a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce zeslabení hlasu dokáže dokonce ztlumit hlas na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.

Vstup na kytaru

Díky vstupu na kytaru můžete pořádat vlastní minikoncerty. Stačí jen stisknout tlačítko kytary a poslouchat výkonný zvuk vlastního nástroje. Můžete si užívat sólovou hru nebo zapojit mikrofon a hudbu doprovodit zpěvem.

Vstup HDMI® zaručuje jednoduché nastavení

Snadno je připojíte k televizoru a pak si budete moci užít hluboký, výkonný zvuk u všech filmů a hudby. Díky portu HDMI stačí zapojit jediný kabel.

Užijte si všechny své filmy díky vestavěnému přehrávači DVD

Oprašte své disky DVD a sledujte je na vestavěném přehrávači zařízení SHAKE-X70D. Užijte si každý výbuch, akční sekvenci a dramatickou scénu v kinematografické kvalitě prostorového zvuku, který vás zanese do středu dění. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte epické promítací večery.

Plynulé streamování pomocí technologií NFC a BLUETOOTH®

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se zařízením podporujícím technologii NFC dotknout systému SHAKE-X70D a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete začít streamovat svoji hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a můžete začít.

Propojte svou hudbu s aplikací Sony | Music Center

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center (dříve SongPal) pro smartphone a tablet a ovládněte svou sbírku hudby. Stačí se jen připojit pomocí technologie Bluetooth® a získáte snadný přístup ke všem svým oblíbeným skladbám. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.

Zapojte a přehrávejte přes port USB

Kopírujte skladby mezi CD a USB. Stačí zařízení pouze připojit k portu PLAY/REC a můžete začít. Nahráváte-li přímo na USB, máte také možnost zvýšit přenosovou rychlost z výchozích 128 kb/s na 256 kb/s, a zvýšit tak kvalitu audia.

Zvukové vstupy pro rozšíření zvukového systému

Využívejte svůj domácí audiosystém naplno. Ať už posloucháte nebo sledujete cokoli, dva audiovstupy RCA vám umožní připojit se k televizoru, herní konzoli či dalšímu zařízení SHAKE zvyšujícímu výkon.

Vestavěný přehrávač disků CD pro vaši kolekci disků

Přehrávejte klasická alba a disky s vlastní kompilací pomocí vestavěného přehrávače disků CD. Tento domácí audiosystém je kompatibilní s disky CD, CD-R a CD-RW, takže si můžete poslechnout cokoli od studiových nahrávek po vlastní kompilaci písniček a stažených skladeb.

Rádiový tuner FM pro vaše oblíbené pořady

Chcete si poslechnout své oblíbené dýdžeje? Jednoduše si pomocí otočného voliče rádia FM nalaďte jakoukoli stanici.

Specifikace
Oživte svou párty výkonným domácím audiosystémem SHAKE-X70D. Užijte si silné basy technologie Sound Pressure Horn a pomocí efektů DJ a barevných světel LED si vytvořte téměř klubovou atmosféru.
  • Technologie Sound Pressure Horn pro silné basy

  • LDAC pro kvalitní poslech přes Bluetooth®

  • Efekty DJ navodí klubovou atmosféru

  • Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu

  • Displej se světly LED dodá večírku tu pravou atmosféru

Rozměry hlavní jednotky (Š x V x H cm) (přibl.)
45,5 x 16,5 x 33,0
Rozměry předního reproduktoru (Š x V x H cm) (přibl.)
51,0 x 77,3 x 49,1
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí