Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

Užijte si basy i doma

Ať už jste na party, nebo jen posloucháte oblíbené skladby, se systémem SHAKE-X3D pocítíte každý úder. Je vybaven dvoupásmovým systémem reproduktorů a novou technologií Sound Pressure Horn, která dodává mohutný akustický tlak 2300 W (1200 W RMS, 114,0 dB SPL). S LED osvětlením reproduktorů a DJ efekty můžete rozjet správnou party i doma.

Úroveň akustického tlaku 2300 W

Užijte si své oblíbené skladby nahlas. Technologie Sound Pressure Horn systému SHAKE-X3D naplní váš pokoj výkonem 2300 W.

Pro vyznavače basů

Poslechněte si dunění basů z masivního 25cm (9,8”) kuželového basového reproduktoru. Poradí si s vysokým výkonem, perfektním pro vyladění zvuku vašeho seznamu skladeb na party.

Vyšší tlak, vyšší výkon

Užijte si silnější zvuk nové technologie Sound Pressure Horn

Složená komora typu horn a zvětšený výstupní port zvyšují akustický tlak až na úroveň akustického tlaku odpovídající výkonu 2300 W a vytvářejí silné basy, které můžete skutečně cítit.

Vertikální skříňové provedení pro domácí bezdrátový zvukový systém Bluetooth®
Domácí dvoupásmový systém reproduktorů

Uslyšíte všechny vysoké i nízké tóny

Širokopásmový zvuk z dvoupásmového systému reproduktorů

Dvoupásmový systém reproduktorů využívá 2,5cm (1”) výškový reproduktor pro čisté vokály a vysoké tóny a 25cm (9,8”) basový reproduktor, který dodává objem zvuku ve středním a nízkém pásmu.

Chytrý vysoký výkon

Chytrý vysoký výkon

Naše energeticky účinná technologie Sound Pressure Horn generuje vyšší akustický tlak při nižších výstupních výkonech, což je lepší jak pro zvuk, tak pro životní prostředí.

Uslyšíte více detailů v každé skladbě

Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technologie DSEE zlepšuje digitální zvukové soubory uložené v komprimovaných formátech (mp3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a hluboké tóny ztracené při kompresi a zajišťuje bohatší zvuk, který je bližší kvalitě disků CD.

Domácí zvukový systém s technologií DSEE

Zní právě tak dobře, jak vypadá

Se svým odvážným designem bude systém SHAKE-X3D středem pozornosti na každé party. Ostré úhly, ovládací prvky z leštěného hliníku a podsvícená tlačítka podtrhují atraktivitu výkonného systému – protože pořádná party si žádá pořádný design.

Prožívejte hudbu, vnímejte barvu

Dodejte tanečnímu parketu autentickou atmosféru osvětlením živým barevným displejem LED, který se synchronizuje s rytmem hudby. Nastavte si barvy a světla podle nálady na party.

Připojte se

Přehrávejte si své oblíbené skladby a seznamy skladeb z vybraných smartphonů prostřednictvím systému SHAKE-X3D. Pomocí technologie NFC jedním dotykem se jednoduše připojte přes Bluetooth® a můžete ihned začít streamovat.

Domácí zvukový systém s technologiemi NFC a Bluetooth®
Aplikace Fiestable pro váš domácí zvukový systém

Mějte svou party pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Fiestable pro ovládání světel reproduktorů, přidejte DJ efekty, vychutnejte si přehrávání hlasu nebo jednoduše přejděte na další skladbu — vše ze smartphonu.

Oživte zábavu

Rozpalte taneční parket funkcemi pro party. Buďte kreativní a využijte řadu DJ efektů, které vám umožní pohrávat si s hudbou bez vokálů nebo přidávat zvukové efekty flanger a WAH a další. S funkcí Party Chain můžete navíc pomocí audiokabelů propojit a synchronizovat další systémy a získat tak ještě větší výkon.

Domácí zvukový systém s přehrávačem disků DVD a funkcemi karaoke

Odvažte se jako popová hvězda

Přehrávejte karaoke disky DVD a zpívejte podle slov na obrazovce. Máte k dispozici dva výstupy pro mikrofon a řadu funkcí – režim Karaoke-PON ztiší vokály na disku CD, abyste mohli zpívat do hudby.

Připravte si svou sbírku filmů

Vychutnejte si své oblíbené filmy se systémem SHAKE-X3D

S vestavěným přehrávačem disků DVD se můžete snadno podívat na všechny oblíbené filmy. Připojte systém k televizoru a vylaďte si zvuk pomocí tří nastavení vylepšení.

Funkce MEGA BASS

Zvýrazněte basy

Zapněte funkci MEGA BASS a posuňte svou oblíbenou hudbu a akční scény na vyšší úroveň.

Režim Fotbal

Přeneste se na tribunu

Režim Fotbal vylepšuje přirozený okolní šum při sledování sportovních událostí. Můžete dokonce vypnout komentář a budete mít pocit, že jste součástí davu.

Režim ClearAudio+

Poslech nahlas a čistě

Poslouchejte nádherně čistý zvuk díky režimu ClearAudio+, který kombinuje řadu zvukových technologií společnosti Sony pro optimalizaci přehrávání všech druhů hudby.

Aplikace SongPal pro snadné ovládání domácího zvukového systému

S aplikací SongPal je dálkové ovládání inteligentní

Celý hudební svět ve vašich rukou

Aplikace SongPal umožňuje snadné a intuitivní ovládání poslechu. Jednoduše si ji nainstalujte do mobilního telefonu a ovládejte přehrávání hudby, nastavení zařízení a další funkce – vše jen s touto jedinou aplikací.

Připojte, přehrávejte, přenášejte

Dva porty USB a jednotka CD odolná proti prachu

Kopírujte a přenášejte skladby z disků CD na zařízení USB nebo ze zařízení USB na jiná zařízení USB snadno a bez počítače. Můžete si přehrávat své oblíbené soubory MP3, oprášit staré disky CD nebo si sestavovat seznamy skladeb.

Domácí zvukový systém se dvěma porty USB a jednotkou CD
Domácí zvukový systém se dvěma vstupy zvuku

Dva zvukové vstupy

Připojte systém SHAKE-X3D k televizoru, herní konzoli nebo dalšímu audiosystému a získejte tak více možností zábavy.

Domácí zvukový systém s FM/AM rádiem

Rádio FM/AM

Nalaďte si na FM/AM rádiu své oblíbené pořady nebo živá vystoupení.

Specifikace a funkce
Ať už pořádáte večírek, nebo si jen tak užíváte své oblíbené skladby, se zařízením SHAKE-X3D ucítíte každý rytmus. Je vybaven dvoupásmovým systémem reproduktorů a novou technologií Sound Pressure Horn, která poskytuje silné a zvučné basové linky. Světla reproduktoru LED a efekty DJ navíc snadno promění jakoukoli místnost v otřásající se taneční parket.
  • Nová technologie Sound Pressure Horn pro silné basy

  • Displej se světly LED a efekty DJ navodí atmosféru večírku

  • Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

Výst. výk. – př. rep. (RMS 10% THD)
1200 W
Výstupní výkon
1200 W
Vstupní konektory
Analogový vstup zvuku (2), Analogový výstup zvuku (1), Kompozitní výstup videa (1), Port USB (2), Přední výstup reproduktoru (2), Vstup pro mikrofon (2 (6 φ))
Velikost hlavní jednotky (Š x V x H)
455 x 165 x 330 mm
Velikost předního reprod. (ŠxVxH)
368 x 585 x 358 mm

Obsah balení

Napájecí kabel AC, Anténa, Baterie (AAA/manganová), Dálkové ovládání (RMT-AM120U), Provozní pokyny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů