Přejít k obsahu
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem s technologií Bluetooth®

A večírek může začít

Zvyšte hlasitost a dejte se do tance se systémem SHAKE-33. Tento systém Hi-Fi „vše v jednom“ nabízí výkon RMS 2200 W a reproduktor v unikátním provedení Pressure Horn. Výsledkem této kombinace je úžasný zvuk a krásně dunivé basy. Se světly LED uvnitř reproduktoru a efekty DJ si party navíc budete moci pořádně užít.

Výstupní výkon 2200 W

Výkon RMS 2200 W

S 2200W výkonem RMS hudbu také pocítíte.

Reproduktor 300 mm

Reproduktor 300 mm

3pásmový reproduktor a 300mm reproduktor nabízí výkonnější zvuk.

Dvojnásobný tlak, dvojnásobné basy

Sound Pressure Horn

Užijte si skvělé basy díky unikátní technologii Sound Pressure Horn společnosti Sony. Design Back Loaded Horn vytváří dvakrát větší tlak než klasický subwoofer, a zvyšuje tak hladinu intenzity zvuku o 6 decibelů. Výsledkem jsou hlasitější a čistší basy, které můžete skutečně pocítit.

Uslyšíte všechny vysoké i nízké tóny

3pásmový design reproduktoru

Díky kombinaci 300mm basového reproduktoru, 100mm středového reproduktoru a 25mm výškového reproduktoru zprostředkovává 3pásmový reproduktor systému SHAKE-33 jasné vokály, vysoké tóny i hluboké basové tóny.

Reproduktor 300 mm

Stvořen pro fantastický zvuk

S velkým 300mm reproduktorem a výkonným zesilovačem zaručeně naplníte místnost ohromujícím zvukem. Pevná kónická membrána subwooferu MRC si zachová svůj tvar i při silných vibracích a zajistí čisté a nezkreslené basové tóny.

Dynamický design

Odvážné party vyžadují odvážný design. Systém SHAKE-33 v hranatém provedení s ovládacími prvky z leštěného kovu je proto vítaným společníkem na každé party. Tlačítka a ovladače jsou osvětleny tak, aby ladily s dynamickými světly LED uvnitř reproduktorů.

Prožívejte hudbu, vnímejte barvu

Činnost displeje reproduktorů LED s živým barevným osvětlením je synchronizována s rytmem hudby. Díky možnosti nastavení 10 barev a 6 stylů můžete s reproduktory LED popustit uzdu fantazii a vytvořit až 60 efektů, které navodí skvělou atmosféru.

DSEE

Uslyšíte více detailů v každé skladbě

Technologie DSEE vylepší kvalitu komprimovaných digitálních hudebních souborů (mp3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a nízké úrovně zvuku, který se při kompresi ztrácí, a reprodukuje soubory se zvukem, který se blíží kvalitě disků CD.

Nastavte úroveň zvuku

Se 4 zvukovými režimy optimalizujícími nastavení různých druhů hudby a zvuku můžete zvýraznit basy přímo ze svého křesla. Funkce Bass Bazuca a režim Hudba oživí skladby a systém SHAKE-33, připojíte-li jej k televizoru, zajistí skvělý zvuk.

Bass Bazuca

Bass Bazuca

Využijte funkce Bass Bazuca a dodejte basům extra výkon.

Zvukové režimy

Zvukové režimy

V nastavení zvuku si můžete vybrat z režimů Fotbal, FILM/HRA nebo Hudba.

Poslech nahlas a čistě

Poslouchejte nádherně čistý zvuk díky technologii ClearAudio+, která v sobě zahrnuje řadu zvukových technologií společnosti Sony, které optimalizují přehrávání všech druhů hudby.

Režim ClearAudio+
Technologie NFC a Bluetooth®

Připojte se během okamžiku

Přehrávejte si své oblíbené skladby a seznamy skladeb z chytrého telefonu prostřednictvím systému SHAKE-33. Pomocí technologie NFC jedním dotykem se jednoduše připojte přes Bluetooth® a můžete ihned začít streamovat.

Ovládání domácí zábavy na dosah ruky:

Nemusíte stát za DJ pultem – stačí si stáhnout aplikaci SongPal a můžete chytrý telefon používat jako dálkový ovladač. Přeskočit skladbu, zvýšit hlasitost a procházet skladby, včetně těch uložených na zařízení USB, tak nebude žádný problém.

Aplikace SongPal

Oživte zábavu

Roztančete parket nevídaným způsobem díky funkcím pro večírek. Buďte kreativní se čtyřmi efekty DJ: flanger, isolator, wah-wah a pan. Funkce Party Chain vám umožní připojit a synchronizovat více systémů SHAKE pomocí audiokabelů, a dosáhnout tak ještě silnějšího zvuku.

Připojte, přehrávejte, přenášejte

Dva porty USB a jednotka CD odolná proti prachu

Přehrávejte si své oblíbené soubory mp3, oprašte staré disky CD a sestavte si seznamy skladeb. Skladby můžete navíc snadno kopírovat a přenášet z disků CD na zařízení USB nebo ze zařízení USB na jiná zařízení USB, a to bez počítače.

Specifikace
  • Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+

  • Snadná možnost připojení Bluetooth® díky jednodotykové technologie NFC

  • Ovládejte minisystém chytrým telefonem prostřednictvím aplikace SongPal

  • Displej se světly LED a efekty DJ zvýrazní okolí

Výstupní výkon
2200W
Vstupní konektory
Analogový audiovýstup (1), Analogový vstup audia (2), Port USB (2), Výstup reproduktoru (2)
Velikost hlavní jednotky (Š x V x H)
505 mm x 160 mm x 350 mm
Velikost předního reprod. (ŠxVxH)
410 mm x 610 mm x 376 mm

Obsah balení

Anténa, Baterie, Dálkové ovládání, Provozní pokyny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů