Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V72D s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V72D s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V72D s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V72D s technologií BLUETOOTH®

Funkce

Naplňte rozsáhlý prostor párty 360° zvukem

Přineste festivalový zvuk na oslavu narozenin, při zvláštních příležitostech nebo na neplánované akce. 360° ZVUK v kombinaci se zvukem basů s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER, umožňuje účastníkům párty užít si ještě působivější hudbu v celém prostoru.

Zkosené výškové reproduktory

Naplňte místnost zvukem pro párty díky zkoseným výškovým reproduktorům, které šíří zvuk do širšího prostoru.

Zadní výškový reproduktor

Zadní výškový reproduktor zajišťuje směrování zvuku i k účastníkům párty, kteří jsou za systémem reproduktoru, ve stejné kvalitě jako k lidem před reproduktorem, takže si všichni mohou vychutnat výkonný a čistý zvuk.

Díky generátoru prostorového zvuku uslyšíte hudbu skutečně všude

Když hraje skvělá hudba, chcete ji slyšet všude. Skříň reproduktoru s otevřenou zadní částí umožňuje šíření zvuku, abyste mohli hudbu jasně slyšet z každého úhlu.

Vnímejte rytmus z ještě větší vzdálenosti díky technologii JET BASS BOOSTER

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.

ŽIVÝ ZVUK

Technologie DSP zaplaví celou párty realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu, a vytvoří tak festivalovou atmosféru. 

Technologie DSEE automaticky obnovuje detaily digitální hudby

Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

360° párty osvětlení a světlo reproduktoru

Osvětlete každý roh párty, i když se odehrává ve velkém prostoru, pomocí červených, modrých a zelených párty světel a světel reproduktoru vyzařujících všemi směry a užijte si autentickou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.

Odvažte se jako popová hvězda

Zařiďte všem zábavu – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Případně můžete přidat i nádech rock and rollu, když připojíte mikrofon a kytaru na pořádné jamování. Nebo klidně připojte basovou kytaru a použijte reproduktor jako plnohodnotný zesilovač s efekty overdrive.

Ovládání svislými a vodorovnými gesty

Přeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu pro funkci Karaoke, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost tím, že uděláte rukou svislou nebo vodorovnou vlnu. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce audiosystému MHC-V72D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy probíhající párty.

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry

Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Zvukové efekty vytvářejí nezapomenutelný efekt podobný hukotu stíhačky; Zvukové efekty WAH automaticky posunou frekvenci filtru nahoru a dolů; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Využijte efektů DJ s aplikací Fiestable a ovládání gesty – kreativní hraní se seznamy skladeb na večírku nebylo nikdy snazší.

Režim TAIKO

Pouhým poklepáním na horní panel můžete současně hrát na samplovačích včetně bonga, djembe, surdo a japonského bubnu Taiko v rytmu hudby. 

Herní režim TAIKO a hodnocení

Otestujte si smysl pro rytmus v herním režimu TAIKO a soutěžte s přáteli, kdo dosáhne vyššího skóre. Klepněte na horní panel a přejeďte přes něj prstem současně se světly a zjistěte, kdo z účastníků párty získá nejlepší skóre. Pokud svým skóre proniknete do žebříčku Top 10, můžete uložit své jméno do tabulky nejlepších skóre.

Hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable

Změňte skladbu, zapněte světlo nebo aktivujte blikání všemi barvami pouze tím, že promluvíte. Jednoduše vyberte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy: světla a zvuky vás budou poslouchat.

Vylepšete zážitek párty osvětlením prostřednictvím aplikace Fiestable

Stačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev. Počet smartphonů, které lze připojit k vytváření tohoto jedinečného sdíleného zážitku, není omezen.

Staňte se party kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní měnit barvy světel nebo aktivovat režimy DJ či karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím. 

Výstup HDMI® zaručuje jednoduché nastavení

Pomocí výstupu HDMI (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizi a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk z reproduktorů MHC-V72D.

Sledujte filmy pomocí vestavěného přehrávače DVD

Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. Změňte svůj obývací pokoj na divadlo a pořádejte nezapomenutelné filmové večery.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše dotykem připojte k reproduktorům zařízení podporující technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete zahájit přenos hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Vychutnejte si kvalitní streamování přes Bluetooth® s kodekem LDAC™

Technologie LDAC™ umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si vychutnáte špičkový bezdrátový poslech.

Ovládací panel odolný proti stříkající vodě zvyšuje odolnost zařízení

Horní povrch audiosystému MHC-V72D je odolný proti stříkající vodě a prachu a lze jej snadno vyčistit, takže si můžete naplno užívat zábavu celou noc, i když se vám podaří rozlít nápoj. Obsahuje dokonce tlačítko Party Lock, které vypne všechna ostatní tlačítka na dobu 30 sekund, takže ho můžete vyčistit.

Kolečka a možnost naklopení usnadňují transport

Kdykoli budete chtít audiosystém MHC-V71D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.

Vylepšete párty dalšími reproduktory

Užijte si výkonnější zvuk propojením několika domácích audiosystémů s využitím technologie Bluetooth®. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.

S možností připojení více zařízení může hudbu ovládat více přátel

S audiosystémem MHC-V72D můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth®. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven a budete tak mít ještě větší výběr.

Port USB podporuje připojení, přehrávání a nabíjení

Přehrávejte skladby uložené v zařízení USB nebo si pomocí přímého nahrávání z disku CD na zařízení USB vytvořte vlastní uživatelské seznamy skladeb. Zařízení stačí připojit do portu PLAY/REC a můžete hned rozjet další párty se všemi oblíbenými skladbami. Nebo port USB použijte k nabíjení smartphonu, zatímco se budete bavit.

Specifikace
Nabídněte zážitek zábavné párty většímu počtu účastníků. Vnímejte rytmus svých oblíbených skladeb všude kolem a z velkých vzdáleností. Užijte si párty osvětlení, které pulzuje v rytmu hudby, a proměňte se v dýdžeje prostřednictvím ovládání vodorovnými a svislými gesty nebo pomocí smartphonu.
  • 360°ZVUK a zvuk basů s dlouhým dosahem

  • 360° párty osvětlení a světlo reproduktoru

  • Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu

  • Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí