AUDIOSYSTÉMY

Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

MHC-V50D

Obrázek modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

MOC

14 447,40 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

Funkce

Vychutnejte si kvalitnější streamování přes BLUETOOTH® s kodekem LDAC™

Díky nové technologii zvuku LDAC od Sony si můžete pomocí technologie Bluetooth® bezdrátově vychutnávat zvuk nejvyšší kvality. Technologie LDAC dokáže objem přenášených dat až ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň. 

Dodejte večírku tu pravou atmosféru

Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru. Světlo prochází čočkou a vzniká široký světelný obrazec. Světlo můžete ovládat na systému a sledovat, jak se synchronizuje s rytmem hudby a doma vám vytváří klubový taneční parket.

Podsvícený ovládací panel s dotykovými tlačítky 

Díky podsvícenému ovládacímu panelu a dotykovým tlačítkům můžete přehrávání hudby i párty světla pohodlně ovládat i potmě.

Jedna jednotka pro co nejsnazší přenos

Díky kompaktnímu provedení si zařízení můžete vzít s sebou a užít si večírek, kdekoli chcete. Ať už trávíte čas s přáteli doma nebo si chcete vyrazit na večírek, maximální přenosnost a praktičnost kompaktního provedení s integrovanými rukojeťmi se vám vždycky bude hodit.

Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu 

Pořádat soutěže v karaoke s přáteli je snadné: stačí připojit zařízení MHC-V50D k televizoru a vložit DVD s karaoke, nebo si pomocí technologie Bluetooth® zpívat do rytmu písní z YouTube™. Se dvěma vstupy mikrofonu a možnostmi jako hodnocení a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce zeslabení hlasu dokáže dokonce ztlumit hlas na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry

Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Efekt Flanger vytvoří hluboké, dunivé zvuky; efekt wah-wah zkreslí audiozáznam; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Využijte efektů DJ s aplikací Fiestable a ovládání gesty – kreativní hraní se seznamy skladeb na večírku nebylo nikdy snazší.

Vstup na kytaru

Díky vstupu na kytaru můžete pořádat vlastní minikoncerty. Stačí jen stisknout tlačítko kytary a poslouchat výkonný zvuk vlastního nástroje. Můžete si užívat sólovou hru nebo zapojit mikrofon a hudbu doprovodit zpěvem.

Výstup HDMI® zaručuje jednoduché nastavení

Snadno připojte televizor a další zařízení pomocí výstupu HDMI. Díky výstupu HDMI vám postačí zapojit jediný kabel.

Užijte si všechny své filmy díky vestavěnému přehrávači DVD

Oprašte své disky DVD a sledujte je na vestavěném přehrávači MHC-V50D. Užijte si každý výbuch, akční sekvenci a dramatickou scénu v kinematografické kvalitě prostorového zvuku, který vás zanese do středu dění. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte epické promítací večery.

Plynulé streamování pomocí technologií NFC a Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se zařízením podporujícím technologii NFC dotknout systému MHC-V50D a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete začít streamovat svoji hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a můžete začít.

Propojte svou hudbu s aplikací Sony | Music Center

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center (dříve SongPal) pro smartphone a tablet a ovládněte svou sbírku hudby. Stačí se jen připojit pomocí technologie Bluetooth® a získáte snadný přístup ke všem svým oblíbeným skladbám. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.

Zapojte a přehrávejte přes port USB

Přehrávejte si skladby uložené na modulu USB. Připojte zařízení k portu PLAY/REC a hudbu z CD snadno přenesete na USB.

Vstup/výstup zvuku

Možnost připojení audiovizuálního zařízení pomocí vstupu a výstupu zvuku. Připojením televizoru nebo dodatečného reproduktoru pořádně vylepšíte zvuk domácí zábavy.

Vestavěný přehrávač disků CD pro vaši kolekci disků

Přehrávejte klasická alba a disky s vlastní kompilací pomocí vestavěného přehrávače disků CD. Tento domácí audiosystém je kompatibilní s disky CD, CD-R a CD-RW, takže si můžete poslechnout cokoli od studiových nahrávek po vlastní kompilaci písniček a stažených skladeb.

Rádiový tuner FM pro vaše oblíbené pořady

Chcete si poslechnout své oblíbené dýdžeje? Jednoduše si pomocí otočného voliče rádia FM nalaďte jakoukoli stanici.

Specifikace
Uspořádejte dokonalou párty s tímto domácím audiosystémem s vysokým výkonem. Technologie Sound Pressure Horn a funkce Mega Bass pro dunivé basy, kterými rozezníte celý dům. Oživte atmosféru párty světly, zvukovými efekty DJ a funkcí karaoke a vše ovládejte ze svého telefonu pomocí aplikace Fiestable.
  • LDAC pro kvalitní poslech přes Bluetooth®

  • Párty světla navodí klubovou atmosféru

  • Podsvícený horní panel pro snadné ovládání

  • Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu

  • Vestavěné rukojeti pro pohodlné přenášení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí