AUDIOSYSTÉMY

Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

MHC-GT5D

Obrázek modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

MOC

25 181,31 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

Strhující zvuk

Vychutnejte si dunivé basy díky výkonu 2400 W a technologii Sound Pressure Horn dodávající objem a důraz každé filmové scéně či basovému rytmu. A díky řadě možností nastavení budete moci snadno přecházet z režimu sledování filmů do party režimu.

  • Sound Pressure Horn
  • Třípásmový systém reproduktorů
Chytrý vysoký výkon

Chytrý vysoký výkon

Naše energeticky účinná technologie Sound Pressure Horn generuje vyšší akustický tlak při nižších výstupních výkonech, což je lepší jak pro zvuk, tak pro životní prostředí.

Bezdrátový domácí stereofonní systém s technologií DSEE

Uslyšíte více detailů v každé skladbě

Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technologie DSEE zlepšuje digitální audio uložené v komprimovaných formátech (mp3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a hluboké tóny ztracené při kompresi a zajišťuje bohatší zvuk, který je bližší kvalitě disků CD.

Funkce MEGA BASS

Zapněte funkci MEGA BASS a posuňte svou oblíbenou hudbu a akční scény na vyšší úroveň.

Zvýrazněte basy svého domácího stereofonního systému díky funkci MEGA BASS

Vezměte jej s sebou a užijte si zábavu

Pohodlný úchop pro přenášení a snadné nastavení zvuku

Subwoofer zařízení MHC-GT5D je vybaven praktickými kolečky pro snadné přesouvání, takže vám může dělat společníka na každé zábavě. Nezávislé moduly soundbaru lze snadno připevnit k rukojeti v úhlu 10 stupňů, což zajistí lepší šíření zvuku ve větším prostoru, nebo postavit na samostatný stojan a umístit do libovolné pozice.

Prožívejte hudbu, vnímejte barvu

Dodejte tanečnímu parketu autentickou atmosféru pomocí živého displeje subwooferu se světly LED. Světla různých barev jsou promítána na podlahu, strop nebo stěnu s nastaveným vzorem teček nebo čar. Rytmus světel je synchronizován s hudbou a vytváří na vašem parketu realistické klubové prostředí.

Připojte se

Přehrávejte své oblíbené skladby a seznamy z vybraných smartphonů prostřednictvím systému MHC-GT5D. Pomocí technologie NFC jedním dotykem se jednoduše připojte přes Bluetooth® a můžete ihned začít streamovat.

Bezdrátový domácí stereofonní systém s technologiemi NFC a Bluetooth®
Ovládejte svůj domácí stereofonní systém prostřednictvím aplikace Fiestable

Mějte svou party pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Fiestable pro ovládání světel reproduktorů, přidejte DJ efekty, vychutnejte si přehrávání hlasu nebo jednoduše přejděte na další skladbu — vše ze smartphonu.

Oživte zábavu

Rozpalte taneční parket funkcemi pro party. Buďte kreativní a využijte řadu DJ efektů, které vám umožní pohrávat si s hudbou bez vokálů nebo přidávat zvukové efekty flanger a WAH a další. S funkcí Party Chain můžete navíc pomocí audiokabelů propojit a synchronizovat další systémy a získat tak ještě větší výkon.

Domácí stereofonní systém s přehrávačem disků DVD a funkcemi karaoke

Odvažte se jako popová hvězda

Uspořádejte nezapomenutelné karaoke soutěže, při kterých využijte dva výstupy pro mikrofon a mnoho funkcí – například režim Karaoke-PON, který ztiší vokály na disku CD, abyste si mohli zpívat do hudby.

Připravte se na zvuk ve filmové kvalitě

Připojte systém k televizoru prostřednictvím optického vstupu a můžete si u svých oblíbených filmů a televizních pořadů znovu vychutnat intenzivní zvuk. Soundbar lze upevnit na stěnu nebo elegantně umístit pod televizor, kompaktní subwoofer se pak skvěle hodí i do menších obytných prostor.

Virtuální prostorový zvuk

Reproduktory můžete umístit samostatně nebo můžete vytvořit jeden dlouhý soundbar – podle toho, jak vám to v sestavě domácího kina vyhovuje. S režimem virtuálního prostorového zvuku si můžete užít strhující zvukové pole v rozsahu 360 stupňů.

Bezdrátový domácí stereofonní systém s virtuálním prostorovým zvukem
Bezdrátový domácí stereofonní systém s režimem Fotbal

Přeneste se na tribunu

Zvýrazněte přirozený okolní šum při sledování sportovních událostí v režimu Fotbal. Můžete dokonce vypnout komentář a budete mít pocit, že jste součástí davu.

Bezdrátový domácí stereofonní systém s režimem ClearAudio+

Uslyšíte každé slovo

Aktivujte si režim Zřetelný dialog, který dokáže zvýraznit hlasovou čistotu každé scény – ideální pro sledování filmů a televizních pořadů při nízké hlasitosti nebo pro přehrávání vlastních videonahrávek.

Domácí stereofonní systém s integrovaným přehrávačem disků DVD

Připravte si svou sbírku filmů

Díky integrovanému přehrávači disků DVD si můžete pohodlně přehrávat své oblíbené filmy. Připojte systém k televizoru a podtrhněte děj svých oblíbených scén.

Ovládejte svůj domácí stereofonní systém pomocí aplikace SongPal

S aplikací SongPal 3.0 je dálkové ovládání ještě chytřejší

Celý hudební svět ve vašich rukou

Aplikace SongPal 3.0 umožňuje snadné a intuitivní ovládání poslechu. Jednoduše si ji nainstalujete do mobilního telefonu a získáte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – prostřednictvím jediné aplikace.

Připojte, přehrávejte, přenášejte

Dva porty USB a jednotka CD odolná proti prachu

Kopírujte a přenášejte skladby z disků CD na zařízení USB nebo ze zařízení USB na jiná zařízení USB snadno a bez počítače. Můžete si přehrávat své oblíbené soubory mp3, oprášit staré disky CD nebo si sestavovat seznamy skladeb na večírek.

Bezdrátový domácí stereofonní systém se dvěma porty USB a jednotkou CD
Bezdrátový domácí stereofonní systém se dvěma zvukovými vstupy

Dva zvukové vstupy

Vylepšete si zážitek ze zvuku při sledování filmů nebo hraní her připojením systému MHC-GT5D k televizoru, herní konzoli a dalším zařízením.

Bezdrátový domácí stereofonní systém s FM rádiem

Rádio FM

Nalaďte si na FM rádiu své oblíbené pořady nebo živá vystoupení.

Specifikace a funkce
Vychutnejte si dunivé basy díky výkonu 2400 W a technologii Sound Pressure Horn dodávající objem a důraz každé filmové scéně či basovému rytmu. A díky řadě možností nastavení budete moci snadno přecházet z režimu sledování filmů do party režimu.
  • Nová technologie Sound Pressure Horn pro silné basy 

  • Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal

  • Displej se světly LED a efekty DJ navodí atmosféru večírku

Velikost reproduktoru
Rozměr jednotky subwooferu (1x 35cm kuželovitý typ), Rozměr jednotky výškového reproduktoru (2x 5cm kuželovitý typ), Rozměr středové jednotky (4x 9cm kuželovitý typ)
Výstupní výkon
2400 W
Vstupní a výstupní konektory
Analogový audiovýstup (1), Analogový vstup audia (1), Digitální audiovstup (1), Kompozitní výstup videa (1), Port USB (2), Vstup na mikrofon (2), Výstup předního reproduktoru (1)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí