AUDIOSYSTÉMY

Systém Hi-Fi s technologiemi NFC a BLUETOOTH®

MHC-ECL77BT

Obrázek modelu Systém Hi-Fi s technologiemi NFC a BLUETOOTH®

MOC

6 926,04 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologiemi NFC a BLUETOOTH®
Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologiemi NFC a BLUETOOTH®

Funkce

Poslech jedním dotykem pro okamžité přehrávání hudby

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo jiným zařízením* s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat hudbu. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. *Zobrazit kompatibilní zařízení

Vyhledat kompatibilní zařízení

Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal

Stáhněte si aplikaci SongPal pro chytrý telefon a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® nebo Wi-Fi® a všechny své oblíbené skladby budete mít na dosah, ať už jsou uložené v počítači, na serveru nebo v oblíbené hudební online službě. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.

Funkce MEGA BASS dodá výkon basovým linkám

Stisknutím tlačítka MEGA BASS dodejte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku. Zesílením basových linek se vytvoří ještě výkonnější zvuk. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si pronikavé basy.

Vestavěný přehrávač disků CD pro vaši kolekci disků

Přehrávejte klasická alba a disky s vlastní kompilací pomocí vestavěného přehrávače disků CD. Tento systém Hi-Fi je kompatibilní s disky CD, CD-R a CD-RW, takže si můžete vychutnat cokoli od studiových nahrávek po kompilace oblíbené hudby a stažené skladby.

Připojte se, přehrávejte a nahrávejte s funkcí záznamu USB

Přehrávejte skladby uložené na USB a nahrávejte je na CD nebo další USB. Stačí zařízení pouze připojit k portu PLAY/REC a můžete začít. Při nahrávání přímo na zařízení USB je také možné přejít z výchozí přenosové rychlosti 128 kb/s na rychlost 256 kb/s, která zajistí vyšší kvalitu zvuku.  

Vstup zvuku rozšíří váš zvukový systém

Využívejte svůj domácí audiosystém naplno. Pomocí vstupu zvuku se můžete připojit k televizoru, herní konzoli či dalšímu systému, a tím zvýšit výkon, ať posloucháte nebo sledujete cokoli.

Rádiový tuner FM pro vaše oblíbené pořady

Chcete si poslechnout své oblíbené dýdžeje? Jednoduše si pomocí otočného voliče rádia FM nalaďte jakoukoli stanici.

Specifikace
Dodejte večírku energii se systémem Hi-Fi s výkonem 470 W RMS. Streamujte všechny své oblíbené skladby pomocí technologií NFC jedním dotykem a Bluetooth® a ovládejte seznam skladeb chytrým telefonem s aplikací SongPal. 16cm kužel basového reproduktoru nabízí bohaté hloubky, které můžete ještě zvýraznit pomocí funkce MEGA BASS.
  • Vychutnejte si bohatý zvuk s celkovým výkonem 470W RMS

  • Streamujte bezdrátově pomocí poslechu jedním dotykem s NFC a Bluetooth®

  • Zdůrazněte basy 16cm basovým reproduktorem a funkcí MEGA BASS

  • Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal

  • Přehrávejte své oblíbené skladby přes rozhraní USB

Velikost reproduktoru
Velikost jednotky basového reproduktoru: (16 cm), Velikost jednotky výškového reproduktoru: (4 cm)
Výstupní výkon
470 W
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů