Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor PG10
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor PG10
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor PG10
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor PG10
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor PG10
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor PG10
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor PG10

Funkce

Venku nebo uvnitř: volba je na vás

Bezdrátový a přenosný zvukový systém GTK-PG10 s baterií s dlouhou výdrží je ideální, pokud si chcete užít hudbu venku, ať už pořádáte párty, máte piknik nebo kempujete. Chcete pokračovat v párty uvnitř? Jednoduše sklopte horní panel a vezměte zvukový systém GTK-PG10 s sebou, aby naplnil místnost zvukem, ale nezabral přitom příliš mnoho místa.

Nahlas a čistě

Pokud jsou horní panely zavřené a horní výškové reproduktory směřují dopředu, systém GTK-PG10 šíří zvuk směrem dopředu, aby zajistil jeho dostatečnou hlasitost a čistotu.

Režim venkovní párty

Po otevření horních panelů směřují vestavěné výškové reproduktory nahoru a směrem ven, takže rozptylují zvuk do širšího prostoru, což je ideální pro venkovní párty. Technologie DSP (Digital Signal Processor) automaticky upravuje nastavení zvuku, aby optimalizovala venkovní výkon.

S dobíjecí baterií máte možnost uspořádat večírek naprosto kdekoli

Pořádáte párty na místě bez elektrické energie? Žádný problém. Vestavěná dobíjecí baterie poskytne vaší párty energii až na 13 hodin.

Připojení Bluetooth® pro snadné streamování hudby

Technologie Bluetooth® umožňuje spárovat smartphone se zvukovým systémem GTK-PG10 pomocí bezdrátového připojení s krátkým dosahem. Navázání připojení je rychlé a snadné a připojení nepřeruší ani objekty v dráze signálu. Po spárování můžete do zvukového systému neomezeně streamovat všechny své oblíbené sklady a seznamy skladeb ze smartphonu.

Port USB podporuje připojení, přehrávání a nabíjení

Port USB umožňuje připojit paměťovou jednotku USB, smartphone, tablet nebo notebook a přehrávat veškeré digitální soubory. Díky kompatibilitě s formáty mp3, WMA, AAC a WAV můžete načíst své oblíbené seznamy skladeb a poté párty pořádně rozproudit, a navíc si přitom ještě nabíjet své zařízení.

Rádiový tuner FM pro vaše oblíbené pořady

Chcete poslouchat své oblíbené dýdžeje, přímé sportovní přenosy nebo rozhlasové pořady? Stačí si pomocí tuneru FM rádia naladit příslušnou stanici.

Provedení s integrovanými rukojetěmi pro snadné přenášení

Vezměte ho a bavte se kdekoli. Ať už trávíte čas s přáteli doma, nebo si chcete vyrazit ven na párty, kompaktní krychlové provedení systému GTK-PG10 s integrovanými rukojeťmi vás vždy potěší svou přenosností a praktičností.

Horní panel s integrovanými držáky pohárků je odolný proti stříkající vodě

Když je horní panel otevřený, stává se z něj ideální místo pro odložení nápojů a jídla. Navíc se nemusíte obávat jejich rozlití, protože horní panel je odolný proti stříkající vodě a snadno se čistí.

Kompatibilní se stativem

Integrovaný montážní otvor umožňuje připevnit zvukový systém GTK-PG10 na reproduktorový stojan, aby mohl z vyvýšené polohy šířit zvuk ještě efektivněji a pro ještě více osob, ať už sedí, nebo stojí.

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center

Získejte kontrolu nad nastavením pomocí aplikace Sony | Music Center. Jednoduše si ji stáhněte do smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Můžete upravovat nastavení zvuku, vybírat oblíbené seznamy skladeb z telefonu nebo zařízení USB a ve správný okamžik spustit další skladbu, aniž byste u zvukového systému museli stát.

Zábavné a snadné ovládání pomocí aplikace Fiestable

Ovládejte přehrávání ze svého smartphonu pomocí aplikace Fiestable, ke které získáte exkluzivní přístup, jakmile si stáhnete aplikaci Sony Music | Center.

Hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable

Změňte skladbu nebo upravte hlasitost pouze tím, že vyslovíte své přání do smartphonu. Jednoduše zvolte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy, které zvukový systém ihned splní.

Hlasové navádění vám poskytne průběžné informace

Hlasové navádění je užitečná funkce, která průběžně poskytuje informace o důležitých funkcích: například při párování smartphonu se zvukovým systémem nejprve uslyšíte „Bluetooth® pairing“ (Probíhá párování Bluetooth®) a po navázání připojení se ozve „Bluetooth® connected“ (Bluetooth® připojeno). 

Možnost připojení více zařízení

Díky technologii Bluetooth® můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony nebo tablety. Všichni budete moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr.

Odvažte se jako popová hvězda

Pokud chcete zpívat společně se svými oblíbenými melodiemi, nebo moderovat párty, stačí připojit mikrofon. Zvukový systém GTK-PG10 zahrne vaše vokály přímo do mixu.

Vstup audia

Ke vstupu zvuku můžete připojit přenosné přehrávače mp3, které neumožňují navázat připojení Bluetooth® se systémem GTK-PG10.

Specifikace
Přenosný, bezdrátový a dobíjecí systém GTK-PG10 je ideální pro venkovní použití. Je dokonce vybaven speciálním režimem pro venkovní párty, ve kterém šíří zvuk do větší vzdálenosti, a horním panelem odolným proti postříkání a vhodným pro odložení nápojů. Je však skvělý i pro použití uvnitř, neboť má kompaktní rozměry a nabízí čistý zvuk.
  • Režim venkovní párty pro šíření zvuku do větší vzdálenosti

  • Horní panel s integrovanými držáky pohárků je odolný proti stříkající vodě

  • Dobíjecí baterie poskytuje až 13 hodin přehrávání

  • Možnost připojení Bluetooth® pro bezdrátové streamování hudby

  • FM tuner vám umožní vychutnat si oblíbené rozhlasové pořady

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí