DOMÁCÍ KİNO A SOUNDBAR

Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®

BDV-N9200W / N9200WL

Obrázek modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®

whiteblack

Od

MOC

27 710,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Nová definice zvuku v domácí zábavě

5.1k domácí kino se zvukem s vysokým rozlišením

Přeneste s modelem BDV-N9200W zvuk kina do svého obývacího pokoje. Zvýšení rozlišení na 4K a přenos 4K dodá vašim oblíbeným filmům obraz s realistickými detaily. S 5.1k prostorovým zvukem a reproduktory Magnetic Fluid uslyšíte vše od výbuchů po šeptání a zvuk ve vysokém rozlišení přiblíží hudbu originální nahrávce.

Celkový výstupní výkon 1200 W (RMS)

Silný prostorový zvuk

Subwoofer a pět reproduktorů s celkovým výstupním výkonem 1200 W (RMS) nabízí živý a bohatý zvuk, ve kterém vynikne každý detail.

Přehrávač Blu-ray Disc™ a zvýšení rozlišení na 4K

Detailní kvalita obrazu

Užijte si obraz s realistickými detaily díky zvýšení rozlišení videa na 4K a přehrávání disků Blu-ray Disc™ 3D.

Možnosti bezdrátového připojení

Bezdrátové streamování

S technologiemi NFC, Miracast™, Bluetooth® a Wi-Fi® můžete snadno streamovat filmy a hudbu bezdrátově.

Jak funguje zvuk s vysokým rozlišením

Jak funguje zvuk s vysokým rozlišením

Poslech jako v nahrávacím studiu

Zvuk s vysokým rozlišením funguje na základě převodu analogového zvuku na digitální při vyšší a přesnější frekvenci než u disků CD. Zvuk s vysokým rozlišením může mít vyšší frekvenci než 24 bitů / 96 kHz, a zajistí tak realističtější hudbu.

Vylepšete svou hudební sbírku

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) vylepší komprimované digitální hudební soubory (MP3, ACC a WMA) na kvalitu disků CD. Obnovuje širokospektrální zvuk a reprodukuje bohatý a přirozený zvuk bližší původní nahrávce.

Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)
Digitální zesilovač S-Master HX

Vychutnejte si každý tón

Tradiční zesilovače vyžadují převody digitálního signálu na analogový. Zesilovač Sony S-Master HX je 100% digitální pro zvuk bez zkreslení. Procesor DSP analyzuje a S-Master HX převádí. Pak signál prochází filtrem dolní propust.

Režim ClearAudio+

Poslech nahlas a čistě

Režim ClearAudio+ automaticky upravuje nastavení zvuku televizoru a zajišťuje dokonalý a emočně obohacující prožitek. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelněji bez ohledu na to, co právě sledujete.

Žádný zvuk vám neunikne

Experience life-like sound for movies with 5 magnetic fluid speakers and 1 subwoofer. WD Super Tweeters handle ultra-high frequency treble for clear highs and rich lows. High-Resolution Audio makes music sound its best.

Kuželová membrána ze slídového materiálu

Kužel reproduktoru ze slídového materiálu se sklem

Skleněná vlákna umožňují širší frekvenční rozsah, rychlejší odezvu a zřetelnější zvuk, a jsou proto ideálním materiálem pro kuželové reproduktory.

Výškové reproduktory WD

Výškové reproduktory WD

Výškové reproduktory s širokým rozptylem (WD) vytváří širokou oblast poslechu a zároveň reprodukují vysokofrekvenční tóny zřetelně a detailně ve vysokém rozlišení.

Reproduktory Magnetic Fluid

Reproduktory Magnetic Fluid

Díky záměně tlumičů za fluidní tlumení, které navíc šetří energii, nabízí reproduktory Magnetic Fluid vylepšený, křišťálově čistý zvuk.

Výkonný subwoofer

Výkonný subwoofer

Kuželový reproduktor se slídovou membránou rovnoměrně rozprostírá akustický tlak subwooferu, čímž dosahuje širšího frekvenčního záběru.

Čtyřnásobek detailů oproti rozlišení Full HD

Realisticky zřetelné díky zvýšení rozlišení na úroveň 4K

Vstupte do nové éry domácího kina. Díky čtyřikrát vyššímu rozlišení, než je Full HD, nabízí rozlišení 4K osm miliónů pixelů, díky nimž je obraz neuvěřitelně realistický: jako by to byla skutečnost.

Plynulé streamování

Sdílejte filmy a hudbu s technologií NFC, Miracast, Bluetooth® a Wi-Fi®

Na televizoru můžete zrcadlit displej chytrého telefonu a sdílet filmy, videa a fotografie. Stačí se zařízením s technologií NFC dotknout přehrávače BDV-N9200W a navázat prostřednictvím technologie Miracast okamžité bezdrátové připojení. Pomocí technologií Wi-Fi®, Bluetooth® a NFC jedním dotykem můžete bezdrátově sdílet hudbu.

Nechte se unést zvukem

Dopřejte si doma zvuk legendárních koncertních sálů

S prostorovým zvukem si budete připadat, jako byste stáli v první řadě londýnské O2 arény nebo fandili svému oblíbenému týmu z tribuny.

Režim Fotbal

Režim Fotbal

Vytvořte si doma atmosféru stadionu. Stisknutím tlačítka zesílíte zvuk jásajícího davu nebo vypnete hlasový komentář – pak si můžete vychutnat zápas přesně podle svého gusta.

Digital Music Arena

Digital Music Arena

Dopřejte si doma s režimem Digital Music Arena jedinečnou akustiku londýnské O2 arény.

Vytvořte tu pravou atmosféru

Reproduktory s osvětlením LED vytvoří tu pravou atmosféru

Dodejte domácí zábavě barevný nádech se stylovým bílým designem a 48 vestavěnými diodami LED. Diody můžete nechat automaticky synchronizovat s hudbou či videem nebo můžete okolní atmosféru vytvořit výběrem ze 4 předprogramovaných vzorů.

To nejlepší z webu ve vašem televizoru

Jděte online a prohlédněte si nabídku. Navštivte síť Sony Entertainment Network a využijte okamžitého přístupu k nejnovější hudbě, filmům, službě Catch-up TV a dalšímu obsahu. Projděte si výběr online kanálů nebo si poslechněte své oblíbené písničky.

Filmy s kvalitnějším obrazem

Rozlišení Full HD 3D a zvýšení rozlišení na 3D

Sledujte filmy 3D na discích Blu-ray™ Disc v rozlišení Full HD – stačí připojení HDMI k televizoru HD 3D. Přehrávač Blu-ray Disc™ přehrává i disky DVD a zvyšuje rozlišení filmů 2D na simulované 3D, a dodává tak obrazu hloubku a vyšší úroveň detailů.

Rozlišení 3D a zvýšení rozlišení na 3D
Specifikace a funkce
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • S režimem Fotbal zažijete atmosféru stadionu

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+

Systém reproduktorů
3pásmový
Pásmo (FM/AM)
FM
Předvolba stanice (FM/AM)
20 (FM)
Výstupní výkon
1200 W
Provedení
5.1
Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup audia: Kolíkový konektor (1), Automatická kalibrace vstupu mikrofonu (1), Ethernetové připojení (1), Klávesnice USB, Optický vstup audia (1), Vstup/výstup HDMI® (2/1), Vstup USB (1)
Blu-ray Disc™
ANO
Blu-ray 3D™
ANO
DVD
ANO

Obsah balení

Příručka s pokyny, Bezdrátový zesilovač, Anténa FM (prutová / typ T), Baterie, Záruční list, Průvodce rychlým nastavením, Automatická kalibrace mikrofonu

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů