Snímky modelu Svislý grip
Snímky modelu Svislý grip
Snímky modelu Svislý grip
Snímky modelu Svislý grip
Snímky modelu Svislý grip
Snímky modelu Svislý grip
Snímky modelu Svislý grip
Snímky modelu Svislý grip

Funkce

Stejně dobrá ovladatelnost na výšku i na šířku

Díky konstrukci těla gripu VG-C3EM se fotoaparát drží skoro stejně snadno na výšku i na šířku, protože tlačítka a ovládací prvky se téměř shodují s těmi na zadní straně těla fotoaparátu. Vertikální grip například nabízí vícepolohový volič pro rychlý výběr bodu automatického ostření.

Tvar gripu pro pevné držení

Grip VG-C3EM má tvar, díky kterému můžete s jistotou fotografovat při držení na výšku, které je prakticky stejně pevné jako držení na šířku.

Téměř dvounásobná výdrž

Vertikální grip VG-C3EM pojme dvě baterie NP-FZ100. Na LCD displeji fotoaparátu můžete na ukazateli nabití kontrolovat zbývající energii používané baterie v procentech (minimální jednotka 1 %). Když se baterie vybije, automaticky se začne používat druhá baterie, abyste mohli pokračovat v používání.

USB nabíjení prostřednictvím těla fotoaparátu

Baterie vložené do vertikálního gripu můžete nabíjet pomocí portu USB na fotoaparátu, aniž byste grip odpojili od těla fotoaparátu.

Velmi pevná hořčíková vnější konstrukce

Tento grip vyrobený z hořčíkové slitiny stejně jako α9 je velmi pevný a lehký.

Pečlivá pozornost věnovaná odolnosti proti prachu/vlhkosti

Na tlačítko a ovládací prvky i porty a elektrické kontakty je použito účinné těsnění proti prachu a vlhkosti, které je ideální pro náročné fotografování v drsných podmínkách.

Informace o kompatibilitě

 

Přejděte na stránku podpory

Poznámka

Současná instalace této jednotky s bajonetovým adaptérem LA-EA2 / EA4 není podporována. Pokud je nainstalováno obojí, úzká mezera mezi jednotkou a bajonetovým adaptérem znesnadňuje držení gripu.

Specifikace

  • Rozměry (Š x V x H): přibl. 126,9 mm x 107,9 mm x 61,8 mm (5 x 4 1/4 x 2 1/2 palce)

  • Hmotnost: Přibližně 272 g (9,6 unce)

Přečtěte si informace o našich energeticky úsporných funkcích a o našem závazku vůči životnímu prostředí ve snaze zachovat udržitelnou budoucnost Navštivte náš web o ekologii

Hodnocení

Názor uživatelů