Číslo článku : 00282989 / Poslední změna : 12/01/2023Tisk

Mobilní aplikace TV Channel Editor for BRAVIA: upravte si svůj seznam TV kanálů přímo ze smartphonu!

  Pokud chcete zjistit, zda je váš model televizoru mobilní aplikací podporován, rozbalte sekci „Produkty a kategorie, pro které je článek určen“ v pravé horní části tohoto článku.

  DŮLEŽITÉ: Ujistěte se, že je software vašeho televizoru aktualizován na nejnovější firmware [English]. Aktualizace firmwaru pro modelové roky televizorů 2021 a 2020 bude dostupná v prvním čtvrtletí roku 2023. Modelový rok svého televizoru naleznete ve specifikacích televizoru

  Dostupnost mobilní aplikace TV Channel Editor for BRAVIA v jednotlivých zemích


  Co je mobilní aplikace TV Channel Editor for BRAVIA a kde si ji mohu stáhnout?

  Mobilní aplikace TV Channel Editor for BRAVIA od Sony vám umožňuje za pomoci telefonu upravovat, třídit a organizovat všechny vaše satelitní nebo kabelové TV kanály. Pomocí pouhých několika klepnutí na vašem smartphonu nyní můžete TV kanály odstraňovat, seřazovat, nebo přejmenovat.

  Aplikace TV Channel Editor for BRAVIA je k dispozici na mobilních zařízeních s operačním systémem Android a brzy bude dostupná i pro systém iOS.

  Kliknutím na příslušné tlačítko níže si stáhněte mobilní aplikaci TV Channel Editor for BRAVIA pro Android nebo iOS (tlačítko pro iOS bude k dispozici již brzy).
  Aplikace TV Channel Editor for BRAVIA ve službě Google Play

  Jak používat mobilní aplikaci TV Channel Editor for BRAVIA

  Krok 1: Připojení mobilní aplikace k vašemu televizoru

  Krok 2: Pomocí mobilní aplikace upravte svůj seznam TV kanálů


  Často kladené otázky (FAQ) o mobilní aplikaci TV Channel Editor for BRAVIA

  Mám více seznamů kanálů. Mohu je upravit všechny?

  Vaše nainstalované profily vysílání se v mobilní aplikaci zobrazí na samostatných kartách. Můžete například mít samostatnou kartu pro své Satellite (Satelitní) a Cable (Kabelové) kanály, jak je znázorněno na snímku obrazovky níže. Mezi kartami můžete přepínat a upravit tak konkrétní seznam kanálů. Všechny změny budou uloženy, jakmile aplikaci ukončíte.

  Karty Satellite a Cable v aplikaci


  Problémy s připojením: Chyby “Channel editing suspended” (Úprava kanálu pozastavena) nebo “Connection lost” (Připojení ztraceno) v aplikaci

  Pokud obrazovka hlásí chyby: “Connection to TV name failed” (Připojení k názvu TV se nezdařilo), “Channel editing suspended” (Úprava kanálu pozastavena) nebo “Connection lost” (Připojení ztraceno) a tyto chyby se na vašem smartphonu zobrazí, zkontrolujte následující:

  • Zda je váš model televizoru podporován aplikací TV Channel Editor for BRAVIA. Viz příslušné modely v horní části tohoto článku v části ‘Produkty a kategorie, pro které je článek určen’.
  • Zda jste na svém televizoru otevřeli následující nastavení tím, že jste přešli do nabídky [Settings] (Nastavení) à [Channels] (Kanály) à [Channel list edit from mobile device] (Úprava seznamu kanálů z mobilního zařízení). Zda jste při připojení televizoru k mobilní aplikaci postupovali podle pokynů na obrazovce a při používání mobilní aplikace jste na televizoru ponechali obrazovku You are connected (Jste připojeni). Pokud jste tak neučinili, v mobilní aplikaci se zobrazí obrazovka “Channel Editing Suspended” (Úprava kanálu pozastavena).
  • Zda je na vašem smartphonu zapnuto Bluetooth.
  • Zda je na vašem smartphonu zapnuta poloha.
  • Zda je váš smartphone ve vzdálenosti do 10 metrů od televizoru.

  Proč se změny seznamu kanálů provedené v aplikaci nezanesly do TV průvodce/EPG?

  Změny provedené v aplikaci TV Channel Editor for BRAVIA by se za normálních okolností měly objevit v TV průvodci/elektronickém programovém průvodci (EPG) ihned poté, co je potvrdíte. Aktualizace seznamu kanálů však někdy může chvíli trvat. Vyčkejte chvilku a do průvodce se znovu podívejte později.


  Proč vyžaduje mobilní aplikace oprávnění k poloze?

  Pro připojení k televizoru aplikace využívá Bluetooth a většina verzí operačních systémů na trhu vyžaduje, aby uživatel pro fungování Bluetooth povolil oprávnění k poloze.