O souboru ke stažení

Tento aktualizační program zabezpečení řeší potenciální přetečení zásobníku při importu některých škodlivých souborů se seznamy stop (m3u), které by mohlo způsobit, že v následujících verzích softwaru SonicStage® dojde k chybě a bude možné spustit libovolný kód:

 • 4.0 / 4.1 /4.2 /4.3

Instalovat

Před stažením aktualizačního programu zabezpečení Security Update Program

Zkontrolujte, že program SonicStage, který máte nainstalovaný v počítači, má jednu z následujících verzí: 4.0/4.1/4.2 nebo 4.3.

 1. Spusťte program SonicStage.
 2. Na hlavní obrazovce programu klepněte v nabídce na položku "Help" [Nápověda] a poté klepněte na "About SonicStage" [O programu SonicStage].
 3. V okně "About SonicStage" [O programu SonicStage] zkontrolujte, že číslo verze začíná 4.0/4.1/4.2 nebo 4.3.
  Poznámka: Pokud máte jinou verzi programu SonicStage, tato aktualizace se vás netýká.

Stažení

 1. Uložte si veškerou práci a zavřete všechny ostatní programy, abyste zajistili, že žádný jiný program nenaruší instalaci. Před zahájením procesu by na hlavním panelu neměly být žádné aplikace.
 2. Stáhněte si soubor SonicStageSecurityUpdateProgram-1.0.00.11020.exe do složky pro dočasné nebo stažené soubory (složku si poznamenejte, abyste ji mohli později využít).

Instalace

 1. Přejděte do složky, do které jste soubor stáhli, a poklepáním na soubor SonicStageSecurityUpdateProgram-1.0.00.11020.exe zahajte instalaci.
 2. Dokončete instalaci přesně podle pokynů na obrazovce.

Potvrzení instalace

 1. Spusťte program SonicStage.
 2. Na hlavní obrazovce programu klepněte v nabídce na položku "Help" [Nápověda] a poté klepněte na "About SonicStage" [O programu SonicStage].
 3. V okně "About SonicStage" [O programu SonicStage] v části "Module Version" [Verze modulu] ověřte, že je zde uveden aktualizační program zabezpečení "SonicStage® Security Update Program 1.0.00.11020".

Podrobnosti souboru

Název souboru

 • SonicStageSecurityUpdateProgram-1.0.00.11020.exe

Velikost souboru

 • 3.11 Mb