Týká se modelů

Tato informace platí pro následující modely:
UDA-1

O souboru ke stažení

Ovladač Sony UDA je program, který zlepšuje výkon ovladače, když je na počítači spuštěn určitý ovladač nebo software.

Poznámka: pokud chcete aktualizovat software ovladače, je třeba před instalací nového softwaru ovladače odinstalovat starý software ovladače.

Jak odinstalovat software ovladače?

 1. Klepněte na Start (Start)Setting (Nastavení)Control panel (Ovládací panel)Add, remove of program (Přidat nebo odstranit programy)
 2. Zvolte SONY USB DAC Amplifier a stiskněte Remove (Odstranit) nebo Uninstall (Odinstalovat)
 3. Při odinstalaci se řiďte souborem pro nastavení

Systémové požadavky

Operační systémy

Tento ovladač je kompatibilní s nejběžněji používanými verzemi Microsoft Windows. Počítače Macintosh žádný ovladač nepotřebují.

 • Windows Vista (SP2, 32bitová verze/64bitová verze)
 • Windows 7 (SP1, 32bitová verze/64bitová verze)
 • Windows 8 (32bitová verze/64bitová verze)
 • Windows 8.1 (32bitová verze/64bitová verze)

Zařízení

 • USB port (odpovídající standardu USB 2.0)

Stáhnout

Jak stáhnout ovladač pro UDA-1:

 1. Pokud používáte počítač se systémem Windows: Ujistěte se, že jste přihlášeni jako uživatel s právy správce. Pokud jste uživatelem Windows 7 nebo Windows Vista, zobrazí se v dialogovém okně User Account Control (Řízení uživatelských účtů) zpráva „Windows needs your permission to continue" (K pokračování této akce potřebuje systém Windows vaše povolení). Pokračujte klepnutím na Continue (Pokračovat) a postupujte podle zobrazených pokynů
 2. Ve spodní části stránky si přečtěte prohlášení a zaškrtněte políčko, pokud souhlasíte s obchodními podmínkami. Potom klepněte na tlačítko Download (Stáhnout)
 3. Bude zahájeno stanování souboru SONY_USB_DAC_Amp_Driver_V1.2.zip (24 245 KB)
 4. Uložte soubor na plochu svého počítače.
  Pokud používáte systém Windows 8 nebo 8.1, může být aktualizační soubor automaticky uložen do složky Downloads (Stažené položky). Na obrazovce Start klepněte na dlaždici Desktop (Plocha) a pomocí Průzkumníku vyhledejte stažený soubor ve složce Downloads (Stažené položky)

Instalovat

 1. Ujistěte se, že jste se k počítači přihlásili jako správce
 2. Připojte k počítači zařízení UDA-1 pomocí dodaného USB kabelu a zapněte je. Pokud bude zahájen program Windows pro instalaci ovladače, instalaci zrušte
 3. Uložte si veškerou práci a zavřete všechny ostatní programy. Tím zajistíte, aby žádný jiný program nerušil prováděnou instalaci. Před zahájením procesu by na hlavním panelu neměly být žádné aplikace
 4. Přejděte na plochu počítače a rozbalte soubor SONY_USB_DAC_Amp_Driver_V1.2.zip
 5. Poklepáním na soubor Setup.exe spusťte instalaci.
 6. Pro dokončení instalace ovladače USB dac se řiďte pokyny na obrazovce. Až k tomu budete vyzváni, restartujte počítač
 7. Zkontrolujte, zda byla instalace správně dokončena: Přejděte do ovládacího panelu a otevřete správce zařízení. Zkontrolujte, zda je v sekci „Sound, Video and game controllers“ (Řadiče zvuku, videa a herních zařízení) správně uvedeno „Sony USB dac Amplifier“ (Zesilovač Sony USB dac)

Pokyny pro nastavení

 • Až bude instalace dokončena, otevřete z ovládacího panelu konfigurační okno „Sound“ (Zvuk) a ověřte, zda je „Sony USB Dac Amplifier“ (Zesilovač Sony USB Dac) nastaven jako výchozí zvukové zařízení.

  Kliknutím zvětšíte
 • Otevřete okno vlastností zesilovače Sony USB DAC, v něm otevřete záložku „Levels“ (Úrovně) a nastavte hlasitost na 100.

  Kliknutím zvětšíte
 • Instalace byla dokončena