Týká se modelů

Ovladač je určen pro následující modely přenosných Hi-Res DAC převodníků/sluchátkových zesilovačů a sluchátek MDR-1ADAC:

Přenosný zesilovač:
 • PHA-2, PHA-2A, PHA-3, PHA-3AC
Stereofonní sluchátka:
 • MDR-1ADAC

O souboru ke stažení

 • Název: Ovladač pro přenosný Hi-Res DAC převodník/sluchátkový zesilovač
 • Datum uvedení: 12/10/2016
 • Potřebuji ho stáhnout? Stažení ovladače je nutné, pokud chcete připojit přenosný Hi-Res DAC převodník/sluchátkový zesilovač k počítači s operačním systémem Windows
 • Výhody a vylepšení: Přenosný Hi-Res DAC převodník/sluchátkový zesilovač budete moci používat v kombinaci s počítačem s operačním systémem Windows

Systémové požadavky

Ovladač pro přenosný Hi-Res DAC převodník/sluchátkový zesilovač jekompatibilní s nejběžněji používanými verzemi operačního systému Microsoft Windows. Ovladač není kompatibilní s operačními systémy Mac a Linux.

 • Windows 11 Home / Pro
 • Windows 10 Home / Pro

Všechny operační systémy musí být předinstalovány výrobcem. Nemůžeme zaručit správnou funkci ovladače v operačních systémech, které byly upgradovány, upraveny uživatelem nebo které existují jako jeden z několika systémů (v prostředí s více operačními systémy).

Hardware
 • 100 MB nebo více volného místa

Stáhnout

Před nainstalováním ovladače pro přenosný Hi-Res DAC převodník/sluchátkový zesilovač potřebujete stáhnout soubor ovladače. Tento soubor obsahuje vše potřebné pro nainstalování ovladače.

Abyste mohli stáhnout soubor ovladače, musíte být přihlášeni jako správce počítače. Informace o tom, jak se přihlásit jako správce počítače, naleznete v návodu k obsluze vašeho počítače s operačním systémem Windows.

 1. Ujistěte se, že jste připojeni k internetu
 2. Zahajte proces stažení souboru klepnutím na níže uvedený odkaz
 3. Přečtěte si licenční smlouvu pro stažení softwaru, a pokud s jejím obsahem souhlasíte, klepněte na tlačítko Accept Agreement (Přijmout podmínky smlouvy)
 4. Po vyzvání zobrazením okna pro uložení souboru vyberte složku na pevném disku počítače, do které chcete stáhnout soubor ovladače
 5. Do vybrané složky se stáhne následující soubor: Driver_X_v2.23.2_forWin10.exe

Poznámka: Při stahování nesmí systém přejít do pohotovostního režimu ani do režimu spánku či hibernace.

Instalovat

Jakmile se soubor stáhne, jste připraveni k nainstalování ovladače pro přenosný Hi-Res DAC převodník/sluchátkový zesilovač.

Při instalaci aplikace se stačí řídit pokyny uvedenými pod příslušným operačním systémem.

Během instalace tohoto souboru musíte být přihlášeni jako správce počítače. Informace o tom, jak se přihlásit jako správce počítače, naleznete v návodu k obsluze vašeho počítače s operačním systémem Windows.

 1. Přenosný Hi-Res DAC převodník/sluchátkový zesilovač nepřipojujte před nainstalováním ovladače
 2. Nejprve ukončete veškeré činnosti a zavřete všechny ostatní programy
 3. Poklepejte na stažený soubor Driver_X_v2.23.2_forWin10.exe
 4. K instalaci souboru se řiďte instrukcemi v instalačním průvodci
 5. Přenosný Hi-Res DAC převodník/sluchátkový zesilovač je po instalaci rozpoznán počítačem