Číslo článku : 00206132 / Poslední změna : 27/06/2019

Chování sluchátek WH-1000XM3 v chladném prostředí – 27. prosince 2018

  Nedávno jsme byli upozorněni na občasné nepředvídatelné chování sluchátek WH-1000XM3 po vystavení náhlým a výrazným změnám teploty. V důsledku toho jste mohli zpozorovat symptomy, jako je například náhlá změna hlasitosti nebo přeskakování skladeb.

  I přesto, že naše sluchátka WH-1000XM3 splňují všechny požadované standardy kvality, chápeme, že takové chování vám může způsobovat nepříjemnosti. Nadále pokračujeme v důkladném šetření. Zároveň vás chceme jakožto našeho váženého zákazníka ujistit, že máte možnost takové symptomy omezit, a rádi bychom vyzdvihli specifikace tohoto produktu.
   

  Provedení a specifikace

  Model WH-1000XM3 je navržen tak, aby správně fungoval při teplotách v rozmezí 0–40 °C. I přesto, že může a bude nadále fungovat i mimo tento teplotní rozsah, jeho výkon může být ovlivněn. Způsob, jakým se toto může projevit, je nekonzistentní reakce na náhlé a výrazné změny teploty, například z teplého prostředí (vyhřátá místnost) do velmi chladného (venkovní prostředí, kde zimní teploty klesají pod 0 °C). 
   

  Znamená to, že nemůžu svá sluchátka WH-1000XM3 používat, když je venku mráz? 

  Pokud se při změnách prostředí s výrazně odlišnými teplotami, které jsou pro zimu v Evropě typické, setkáte s příznaky popsanými výše, použijte toto jednoduché řešení: Vypněte sluchátka a znovu je zapněte – toto jednoduché řešení resetuje určité parametry zařízení a vyřeší jakékoli nepředvídatelné chování produktu.

  Děkujeme vám za pochopení. Přidejte si tuto stránku do seznamu záložek nebo si nainstalujte mobilní aplikaci Support by Sony, abyste nepropásli možné budoucí aktualizace tohoto článku.