Číslo článku : 00198936 / Poslední změna : 24/05/2018

Aktualizace firmwaru pro televizory s platformou Android TV z roku 2018 od společnosti Sony (řady XF75, XF80, XF83, XF85, XF87, XF90 a AF8) – 24. května 2018

Produkty a kategorie, pro které je článek určen

S potěšením oznamujeme, že 23. května 2018 vyjde nová aktualizace firmwaru (6.560), kterou si budete moci stáhnout přímo do televizoru. Tato aktualizace bude postupně zpřístupňována v průběhu června.

Tento nový firmware zlepšuje výkonnost televizoru díky následujícím vylepšením:

  • Představuje podporu obsahu Dolby Vision pro aplikace/služby pro streamování video obsahu nainstalované do televizoru, například Amazon Prime Video a Netflix.*
  • Přináší funkci přidávání nových aplikací do části „Moje aplikace“ na panelu nabídky televizoru


Aktualizace obsahuje tato další vylepšení:

  • Vylepšuje ovládání technologie X-Motion Clarity


Chcete-li tuto aktualizaci získat, doporučujeme nastavit automatické stahování aktualizací softwaru v televizoru na hodnotu ZAPNUTO. Televizor by pak měl v příštích týdnech získat aktualizaci automaticky.

Firmware můžete případně také stáhnout ze stránek evropské podpory a aktualizovat televizor pomocí paměťového zařízení USB Flash.

Společnost Sony vždy bere v úvahu informace od uživatelů a usiluje o nová řešení a celkově vysokou kvalitu produktů.
 

[Platí pro modelové řady]

  • Televizory s platformou Android TV z roku 2018 od společnosti Sony: řady XF75, XF80, XF83, XF85, XF87, XF90 a AF8

 

Nejste si jistí, do které řady televizorů patří váš model? Zde jsou některé příklady:

  • KD-43XF8096

  • KD-55XF9005

  • KD-65AF8
     

Vybrané televizory Sony (řady XF90 a AF8) získají podporu obsahu Dolby Vision až po aktualizaci softwaru, která bude vydána v průběhu června 2018. Chcete-li si vychutnat obsah Dolby Vision, aplikace/služba pro streamování video obsahu jej musí podporovat. Více informací vám sdělí poskytovatel aplikace/služby. Poznámka: Zařízení s funkcí přehrávání obsahu Dolby Vision (například přehrávače streamovaných médií nebo přehrávače UHD Blu-Ray), která jsou pomocí HDMI připojena k televizoru Sony, u něhož proběhla aktualizace softwaru, také vyžadují aktualizaci softwaru, aby mohla přehrávat obsah Dolby Vision. Více informací ohledně termínu aktualizace konkrétního přehrávače vám podá výrobce přehrávače.