Číslo článku : 00197990 / Poslední změna : 17/06/2021Tisk

Bezpečnostní upozornění pro stanici Personal Content Station LLS-201

  Vážení zákazníci,

  Stanice Personal Content Station LLS-201, uvedená na trh v červnu 2013, využívá jako standard šifrování bezdrátových sítí Wi-Fi® Protected Access II (WPA2).
  Na základě nedávných zpráv bylo odhaleno, že tato technologie obsahuje následující bezpečnostní chyby. (Databáze poznámek ohledně bezpečnostních chyb CERT)

  Pokud chcete svým zařízením zajistit bezpečí a ochránit zařízení před zákeřnými útoky na bázi využití těchto technických chyb, postupujte podle pokynů popsaných níže:

  1. Využívejte u svých zařízení přímé připojení

   Při připojení stanice LLS-201 ke smartphonu nebo tabletu použijte přímé bezdrátové připojení (režim Wi-Fi® Direct) bez využití přístupového bodu bezdrátové sítě LAN.
    

  2. Nastavte heslo

   Heslo pro stanici LLS-201 nastavte podle pokynů uvedených v uživatelské příručce (viz níže uvedený odkaz).
   Pokud sdělíte své heslo jiným osobám za účelem přenosu souborů, důrazně doporučujeme toto heslo ihned poté změnit.

    
  3. Při připojování k bezdrátové síti LAN zvolte bezpečné místo

   Pokud připojujete stanici LLS-201 ke smartphonu nebo tabletu prostřednictvím přístupového bodu bezdrátové sítě LAN, zvolte bezpečné místo (například u sebe doma), kde je pro jiné osoby obtížné získat přístup k připojení vaší bezdrátové sítě.

    
  4. Vyhýbejte se využívání veřejných bezdrátových sítí LAN
   Některé veřejné bezdrátové sítě LAN nejsou dostatečně zabezpečené a může se k nim připojit neznámý počet uživatelů. V zájmu bezpečnosti tedy důrazně doporučujeme, abyste se pomocí stanice LLS-201 nepřipojovali k veřejným bezdrátovým sítím LAN.