Číslo článku : 00197990 / Poslední změna : 27/06/2019

Bezpečnostní upozornění pro stanici Personal Content Station LLS-201

Produkty a kategorie, pro které je článek určen

Vážení zákazníci,

Stanice Personal Content Station LLS-201, uvedená na trh v červnu 2013, využívá jako standard šifrování bezdrátových sítí Wi-Fi® Protected Access II (WPA2).
Na základě nedávných zpráv bylo odhaleno, že tato technologie obsahuje následující bezpečnostní chyby. (Databáze poznámek ohledně bezpečnostních chyb CERT)

Pokud chcete svým zařízením zajistit bezpečí a ochránit zařízení před zákeřnými útoky na bázi využití těchto technických chyb, postupujte podle pokynů popsaných níže:

 1. Využívejte u svých zařízení přímé připojení

  Při připojení stanice LLS-201 ke smartphonu nebo tabletu použijte přímé bezdrátové připojení (režim Wi-Fi® Direct) bez využití přístupového bodu bezdrátové sítě LAN.

  Průvodce nápovědou: navázání připojení na bezdrátové síti LAN mezi PCS a smartphonem/tabletem pomocí technologie Wi-Fi® Direct
   

 2. Nastavte heslo

  Heslo pro stanici LLS-201 nastavte podle pokynů uvedených v uživatelské příručce (viz níže uvedený odkaz).
  Pokud sdělíte své heslo jiným osobám za účelem přenosu souborů, důrazně doporučujeme toto heslo ihned poté změnit.

  Průvodce nápovědou: nastavení hesla

   
 3. Při připojování k bezdrátové síti LAN zvolte bezpečné místo

  Pokud připojujete stanici LLS-201 ke smartphonu nebo tabletu prostřednictvím přístupového bodu bezdrátové sítě LAN, zvolte bezpečné místo (například u sebe doma), kde je pro jiné osoby obtížné získat přístup k připojení vaší bezdrátové sítě.

   
 4. Vyhýbejte se využívání veřejných bezdrátových sítí LAN
  Některé veřejné bezdrátové sítě LAN nejsou dostatečně zabezpečené a může se k nim připojit neznámý počet uživatelů. V zájmu bezpečnosti tedy důrazně doporučujeme, abyste se pomocí stanice LLS-201 nepřipojovali k veřejným bezdrátovým sítím LAN.