Číslo článku : 00186958 / Poslední změna : 17/10/2017

Upozornění o bezplatné opravě: Výměnný objektiv Planar T* FE 50mm F1.4 ZA – 17. října 2017

Produkty a kategorie, pro které je článek určen

V malém počtu případů se u objektivů SEL50F14Z Planar T* FE 50mm F1.4 ZA (s bajonetem E) může stát, že vnitřek objektivu může být neprůhledný nebo zamlžený, což ovlivňuje celkovou čistotu obrazu.

Pokud vlastníte jeden nebo více vybraných výrobků ze seznamu níže, které podléhají tomuto vzácnému jevu (podrobněji popsán níže), vztahuje se na vás náš program bezplatných oprav. Objektivy vám bezplatně opravíme do 31. října 2019.

Chcete-li znát více informací, přečtěte si podrobnosti sepsané níže a obraťte se na nás.

Omlouváme se za všechny případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.


Jev

V malém počtu případů se u objektivů SEL50F14Z Planar T* FE 50mm F1.4 ZA (pro naše digitální fotoaparáty s výměnnými objektivy α s bajonetem E) může stát, že objektiv bude neprůhledný nebo zamlžený.

Jak postupovat:

  • Tímto vzácným jevem by mělo být postiženo pouze omezené množství vydaných jednotek. Pomocí Kontroly sériového čísla ověřte, zda je vaše jednotka postižena.
  • Pokud se u vás projevily tyto příznaky a vaše sériové číslo bylo ověřeno, obraťte se na nejbližší autorizované servisní středisko pro zahájení bezplatné opravy (pokud bylo vaše sériové číslo ověřeno, budete přesměrováni na vyhledávač autorizovaného servisního střediska). Případně se můžete obrátit na svého prodejce.

    POZNÁMKA: Před návštěvou autorizovaného servisního střediska nebo vašeho prodejce se ujistěte, že s sebou máte doklad o koupi (například účtenku).

 

Kde najdu sériové číslo výrobku?

Sériové číslo produktu je vyraženo na štítku, který se nachází na boční straně objektivu.

Produktové číslo SEL50F14Z

Období na uplatnění programu bezplatné opravy

  • Platné do 31. října 2019