Číslo článku : 00183968 / Poslední změna : 18/06/2018

Mobilní aplikace Support by Sony: mějte přehled nejen o novinách a aktualizacích softwaru/firmwaru!

Produkty a kategorie, pro které je článek určen

Chcete dostávat informace o nejnovějších ovladačích nebo firmwaru, které potřebujete? Nebo snad chcete znát optimální nastavení obrazu u svého fotoaparátu? Prosím, aplikace Support by Sony* vás bude informovat o nejnovějších aktualizacích pro váš produkt.

Jednoduše přidejte své produkty Sony (pomocí funkce NFC ve smartphonu nebo integrovaného vyhledávacího nástroje) a zobrazte si obsah podpory pro váš produkt. Jakmile si do aplikace přidáte svůj produkt, můžete o něm začít vyhledávat informace a dostávat důležitá upozornění – například dostupnost nového firmwaru. Opravdu je to tak snadné!

Aktuální novinky, software/firmware a výukové programy posviští do vašeho mobilního zařízení, abyste svůj produkt od Sony mohli využít naplno. Získáte také možnost rychlého přístupu k záložkám stránek pro budoucí využití. Více informací se dozvíte ve videu aplikace Support by Sony.Aplikaci si ihned můžete stáhnout z obchodů Google Play™ nebo App Store!

 

Už nikdy nezmeškáte žádnou aktualizaci.

Obraz Pro další informace navštivte oficiální stránky aplikace Support by Sony!

   


Jde to snadno: raz, dva, tři!


Používání funkce NFC

Používání NFC


Tradiční tvorba záložek

Tradiční tvorba záložek

 

*POZNÁMKA: Aplikace Support by Sony je dostupná ve Velké Británii a Irsku, Rakousku, Německu, Nizozemsku, Polsku, Itálii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Švédsku, Řecku, Finsku, Dánsku, Maďarsku, České republice, Rumunsku, Švýcarsku, Lucembursku, Belgii a Turecku.