Snímky modelu Dálkový ovladač
Snímky modelu Dálkový ovladač
Snímky modelu Dálkový ovladač
Snímky modelu Dálkový ovladač

Funkce

Bezdrátová technologie BLUETOOTH®

Technologie Bluetooth® poskytuje spolehlivé dálkové ovládání při jasném slunečním světle a i v případě, že se mezi ovladačem a fotoaparátem nacházejí překážky. Dvousměrná komunikace zpřístupňuje další funkce, například indikátor stavu přímo na dálkovém ovladači, kterých by u vysílacího zařízení nebylo možné dosáhnout.

Profesionální spolehlivost

Model RMT-P1BT poskytuje ten druh spolehlivé obsluhy, která je nezbytná pro práci na profesionální úrovni: stabilní připojení Bluetooth® a pohodlné ovládání s citlivými tlačítky. Komunikace není optická, nýbrž bezdrátová, což i v situacích, kdy nelze dosáhnout přímé viditelnosti, zajišťuje zcela spolehlivý a responzivní provoz.

Jasně viditelná zpětná vazba

Dobře viditelná kontrolka LED bliká nebo svítí, čímž značí stav závěrky, nahrávání videí a automatického ostření. To poskytuje značnou výhodu v situacích, kdy fotograf nemá přímý přístup k ovládanému fotoaparátu.

Vhodné do náročného prostředí

Model RMT-P1BT využívá přijímač Bluetooth® vestavěný ve fotoaparátu. Žádné další kabelové nebo přídavné přijímače nejsou potřeba. Kryty konektorů fotoaparátu mohou zůstat zavřené a poskytnout maximální ochranu proti prachu a vlhkosti, a vylepšit tak celkovou spolehlivost systému.

Přesné ovládání pro efektivní snímání

Kombinace přesného ovládání pomocí tlačítek s hmatovou zpětnou vazbou a propracovaného ergonomického provedení poskytuje jistotu a citlivou obsluhu. Samotný ovladač je navržený tak, aby se snadno držel a ovládal, což přispívá k plynulé a bezchybné obsluze.

Komplexní ovládací prvky

Obsahuje nejdůležitější ovládací prvky: tlačítka zaostření pro přesné ovládání drobných změn v ostření, přepínač zámku, který brání nechtěnému provozu během přenášení, tlačítko pro spuštění/zastavení nahrávání a tlačítko motorového/digitálního zoomu. Tělo fotoaparátu je rovněž vybaveno dvěma nastavitelnými tlačítky, které kopírují funkčnost tlačítek C1 a AF-ON. 

Informace o kompatibilitě

 

Přejděte na stránku podpory

Specifikace

  • Rozměry (Š x V x H): přibl. 33 x 116,5 x 15,1 mm (1 5/16 x 4 5/8 x 5/8 palce)

  • Hmotnost: Přibl. 35 g bez baterie

  • Komunikace: Standard Bluetooth®, verze 4.2 (2,4GHz pásmo)

  • Pokrytí: 360°, Dosah: 5 m (16,4 stop)

  • Odolnost proti prachu a vlhkosti

Přečtěte si informace o našich energeticky úsporných funkcích a o našem závazku vůči životnímu prostředí ve snaze zachovat udržitelnou budoucnost Navštivte náš web o ekologii

Hodnocení

Názor uživatelů