Sony BRAVIA® XG95 TV – vrchol
možností

Sony BRAVIA® XG95 Full Array LED TV
Top funkce

Velká obrazovka, dynamická sportovní zábava

Spatřete každý detail akce v rozlišení 4K HDR. Televizor Sony BRAVIA®, který je stvořen pro působivé sledování velké obrazovky, vás vtáhne do skutečně pohlcujícího zážitku.

Autor fotografie: Mine Kasapoglu

Jasný a čistý obraz, dokonce i při rekordních rychlostech

Na některých obrazovkách mohou být záběry ze sportu trochu rozmazané, ale naše technologie X-Motion ClarityTM udržuje rychle se měnící scény plynulé a čisté. Ať už se jedná o poslední ostrou zatáčku před šachovnicovým praporkem nebo o vítěznou střelu na branku ze vzdálenosti 30 metrů, jas a detaily zůstanou zachovány v každém sportovním okamžiku, aby vám nic neuniklo.

SIMULOVANÝ SNÍMEK

Získejte to nejlepší z každého úhlu

Na tomto širokoúhlém televizoru uvidíte živé realistické barvy dokonce i ze stran. Naše technologie X-Wide Angle přináší ohromující stíny a odstíny displeje TRILUMINOSTM tak, abyste si je mohli vychutnat z libovolného místa v pokoji.

Oceňovaný televizor 4K LED – vyroben pro šampióny

Vaše vstupenka do světa naprosté věrnosti

Picture Processor X1 UltimateTM je naším dosud nejvýkonnějším procesorem. Detekuje stovky objektů na obrazovce, inteligentně zvyšuje jas a vylepšuje detaily a barvy. Výsledkem je neuvěřitelně realistické zobrazení události.

Procesor X1 Ultimate
Procesor X1 Ultimate

SIMULOVANÝ SNÍMEK

Sport na XG95 Full Array LED TV s místním tlumením 

Mnohé televizory LED používají okrajové podsvícení, u kterého je zdrojem světla pás diod LED u spodního okraje nebo po stranách panelu. Tento typ podsvícení je vhodný pro tenké a cenově dostupné televizory, ale není zcela ideální k zachycení sportovních okamžiků – jasné oblasti nejsou dostatečně jasné a černé oblasti se mohou zdát šedé nebo namodralé.

Sportovní scény mohou utrpět také u televizorů s přímým osvětlením. Pruh diod LED není umístěn na okraji, ale za panelem, a vysílá světlo přes obrazovku. Záběry se mohou jevit jasnější, ale můžete také čelit rušivým světelným kruhům kolem jasných objektů na tmavém pozadí nebo méně přesným barvám v těchto tmavých oblastech.

Full Array LED
BĚŽNÉ OKRAJOVÉ LED PODSVÍCENÍ
Full Array LED
FULL ARRAY LED

SIMULOVANÝ SNÍMEK

Podsvícení Full Array LED s místním tlumením zobrazuje sport přesně tak, jak byste jej měli vidět. Díky diodám LED umístěným napříč celou obrazovkou a jednotlivým zónám řízeným v reálném čase má obraz vždy přesnější odstíny černé a preciznější špičkové úrovně jasu, takže ikonické sportovní okamžiky budou vypadat realisticky a živě, jako kdyby se všechny akce odehrávaly přímo před vašima očima.

* Simulované snímky.

Vidět, slyšet, prožít

Nechejte se pohltit každým vítězstvím díky naprosto reálnému obrazu a odpovídající akustice. Nádherně detailní obraz v rozlišení 4K je synchronizován s technologií Sound-from-Picture RealityTM, aby společně poskytovaly audiovizuální výkon, který bude stejně tak nezapomenutelný jako atletické výkony na obrazovce.

Obraz a zvuk jsou sladěny tak, aby tvořily vítězný tým

Acoustic Multi-AudioTM přidává k širokopásmovým reproduktorům dva výškové reproduktory, a podporuje tak technologii Sound-from-Picture RealityTM. Synchronizace zvuku a obrazu přináší pohlcující zážitek ze sledování. Ať se jedná o stadion vašeho oblíbeného týmu, nebo cílovou čáru na závodní dráze, Acoustic Multi-AudioTM vás přenese do středu akce.

Nasajte atmosféru

Režim Audio Sport oživí zachycenou atmosféru stadionu přímo ve vašem obývacím pokoji.

Stvořen k úspěchu

Televizor XG95 vám díky svému čistému a minimalistickému designu umožní soustředit se na to důležité – na hru.

Přetáhnout

Další doporučené televizory BRAVIA® OLED, které vám umožní užít si každou akci na sportovišti.

Oceňovaný televizor AG9

4k UHD televizor (dostupný s velikostí obrazovky 77˝) vybavený nejvýkonnějším procesorem Picture Processor X1™ a více než 8 miliony pixely OLED s vlastním osvětlením je ideální pro všechny sportovní fanoušky, kteří nechtějí propásnout žádné detaily.

Objevte naši řadu televizorů BRAVIA®

Všechny naše televizory, od modelu 4K LED XG85 po model 4K OLED AG8, byly vyvinuty pod odborným dohledem, abyste si mohli užít všechny své oblíbené sporty.