HT-X8500

Zážitek jako v kině a výkonné vestavěné basy

Vychutnejte si trojrozměrný prostorový zvuk díky 2.1kanálovému soundbaru s vestavěnými subwoofery, technologiemi Dolby Atmos® a DTS:X® pro hluboký basový zvuk, a elegantním designem, který hodí před váš televizor.

SOUNDBARY

2.1k jednodílný soundbar s technologií Dolby Atmos®/DTS:X® a vestavěným subwooferem | HT-X8500

HT-X8500
Obrázek modelu 2.1k jednodílný soundbar s technologií Dolby Atmos®/DTS:X® a vestavěným subwooferem | HT-X8500

MOC

9 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Poslouchejte zvuk ze všech směrů se simulovaným 7.1.2k prostorovým zvukem 

Díky naší nejnovější prostorové technologii Vertical Surround Engine si z jediné tenké jednotky můžete užít vzrušující reprodukci zvukových formátů Dolby Atmos® a DTS:X®. Ať už jste v jakékoli místnosti, pokročilá technologie DSP umožňuje pomocí pouhých dvou předních reproduktorů zprostředkovat plný zvuk jako v kině, který vás obklopí i shora.

S vypnutým vertikálním zvukem
S VYPNUTÝM VERTIKÁLNÍM ZVUKEM
Se zapnutým vertikálním zvukem
SE ZAPNUTÝM VERTIKÁLNÍM ZVUKEM
Ilustrace vertikálního zvuku
Vychutnejte si zvuk shůry 

Díky technologii virtuálního prostorového zvuku společnosti Sony umožňuje soundbar polohovat zvuk ve vertikálním prostoru, a tak můžete zakusit 3D zvuk bez nutnosti instalace stropních reproduktorů nebo reproduktorů nasměrovaných nahoru. Špičkový zvuk zažijete nejen s formáty Dolby Atmos a DTS:X. Prostorová technologie Vertical Surround Engine propůjčí více rozměrný a realističtější zvuk i ostatním formátům.

Ilustrace prostorového zvuku
Prostorový zvuk snadno

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole společnosti Sony dokáže vytvořit virtuální reprodukci zvukového pole, ve kterém se zvuk line z obou stran, to vše pouze za použití předních reproduktorů. Není třeba dále přidávat zadní reproduktory, takže si můžete vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž by se vám v obývacím pokoji hromadila další zařízení.

Vyberte si ideální nastavení

Tlačítko pro každý zvuk – vyberte si ten správný podle toho, co právě sledujete nebo posloucháte.

Zažijte hluboký basový zvuk

Soundbar HT-X8500 má uprostřed zabudovány dva výkonné subwoofery – takže si můžete vychutnávat hluboký basový zvuk s minimálním narušením svého obytného prostoru.

Tenký a elegantní 

S rozměry pouhých 890 x 64 x 96 mm je soundbar HT-X8500 štíhlý, kompaktní a decentní, dokonale se tak hodí k vašemu televizoru BRAVIA®. Výrazné designové prvky tvoří děrovaná kovová mřížka reproduktorů a zvukovody subwooferů po obou stranách.

Ikona 4K HDR
Vychutnejte si všechny své filmy v kvalitě 4K HDR

Díky přenosu signálu 4K HDR rychlostí 18 Gb/s a technologii HDCP 2.2/HDCP 2.3 model HT-X8500 zvládne i nejnovější formáty.

Snadné začlenění do vašeho AV systému

Prostřednictvím vstupů HDMI a optických digitálních vstupů můžete připojit herní konzoli, UHD přehrávač Blu-ray™ nebo set-top box a televizor.

Ikona bezdrátového připojení
Možnost bezdrátového připojení k televizoru

S televizorem Sony BRAVIA® podporujícím vysílač Bluetooth® můžete zvuk do svého soundbaru posílat bezdrátově

Logo HDMI
Vstup HDMI eARC na jeden kabel

Díky technologii HDMI eARC si na svém kompatibilním televizoru můžete vychutnat nejnovější formáty prostorového zvuku s vysokou přenosovou rychlostí, například Dolby Atmos® a DTS:X®.

Streamujte hudbu pomocí technologie Bluetooth®
Streamujte všechny své oblíbené skladby

Spárujte soundbar HT-X8500 se svým smartphonem nebo tabletem přes Bluetooth®, abyste mohli přehrávat všechna svá alba a seznamy skladeb.

Specifikace a funkce

Tento 2.1kanálový soundbar se dvěma vestavěnými subwoofery, technologiemi Dolby Atmos®/DTS:X® a Vertical Sound Engine poskytuje trojrozměrný prostorový zvukový zážitek jako v kině a díky svému elegantnímu zevnějšku se dokonale hodí před váš televizor.
  • 2.1kanálový zvuk Dolby Atmos® / DTS:X s technologií Vertical Sound Engine

  • Vestavěný subwoofer zajistí hluboký basový zvuk

  • Štíhlé, nízké provedení dokonale doplňuje váš televizor

  • Tlačítka zvukových režimů zajišťují lepší podání filmů, hudby, hraní her, zpráv i sportu

  • Kompatibilní s technologií 4K HDR

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů