HT-X8500

Zážitek jako v kině a výkonné vestavěné basy

Vychutnejte si trojrozměrný prostorový zvuk díky 2.1kanálovému soundbaru s vestavěnými subwoofery, technologiemi Dolby Atmos® a DTS:X® pro hluboký basový zvuk, a elegantním designem, který hodí před váš televizor.

SOUNDBARY

2.1k jednodílný soundbar s technologií Dolby Atmos®/DTS:X® a vestavěným subwooferem | HT-X8500

HT-X8500
Obrázek modelu 2.1k jednodílný soundbar s technologií Dolby Atmos®/DTS:X® a vestavěným subwooferem | HT-X8500

MOC

9 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Poslouchejte zvuk ze všech směrů se simulovaným 7.1.2k prostorovým zvukem 

Díky naší nejnovější prostorové technologii Vertical Surround Engine si z jediné tenké jednotky můžete užít vzrušující reprodukci zvukových formátů Dolby Atmos® a DTS:X®. Ať už jste v jakékoli místnosti, pokročilá technologie DSP umožňuje pomocí pouhých dvou předních reproduktorů zprostředkovat plný zvuk jako v kině, který vás obklopí i shora.

Ilustrace vertikálního zvuku
Vychutnejte si zvuk shůry 

Díky technologii virtuálního prostorového zvuku společnosti Sony umožňuje soundbar polohovat zvuk ve vertikálním prostoru, a tak můžete zakusit 3D zvuk bez nutnosti instalace stropních reproduktorů nebo reproduktorů nasměrovaných nahoru. Špičkový zvuk zažijete nejen s formáty Dolby Atmos a DTS:X. Prostorová technologie Vertical Surround Engine propůjčí více rozměrný a realističtější zvuk i ostatním formátům.

Ilustrace prostorového zvuku
Prostorový zvuk snadno

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole společnosti Sony dokáže vytvořit virtuální reprodukci zvukového pole, ve kterém se zvuk line z obou stran, to vše pouze za použití předních reproduktorů. Není třeba dále přidávat zadní reproduktory, takže si můžete vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž by se vám v obývacím pokoji hromadila další zařízení.

Vyberte si ideální nastavení

Tlačítko pro každý zvuk – vyberte si ten správný podle toho, co právě sledujete nebo posloucháte.

Zažijte hluboký basový zvuk

Soundbar HT-X8500 má uprostřed zabudovány dva výkonné subwoofery – takže si můžete vychutnávat hluboký basový zvuk s minimálním narušením svého obytného prostoru.

Tenký a elegantní 

S rozměry pouhých 890 x 64 x 96 mm je soundbar HT-X8500 štíhlý, kompaktní a decentní, dokonale se tak hodí k vašemu televizoru BRAVIA®. Výrazné designové prvky tvoří děrovaná kovová mřížka reproduktorů a zvukovody subwooferů po obou stranách.

Ikona 4K HDR
Vychutnejte si všechny své filmy v kvalitě 4K HDR

Díky přenosu signálu 4K HDR rychlostí 18 Gb/s a technologii HDCP 2.2/HDCP 2.3 model HT-X8500 zvládne i nejnovější formáty.

Snadné začlenění do vašeho AV systému

Prostřednictvím vstupů HDMI a optických digitálních vstupů můžete připojit herní konzoli, UHD přehrávač Blu-ray™ nebo set-top box a televizor.

Ikona bezdrátového připojení
Možnost bezdrátového připojení k televizoru

S televizorem Sony BRAVIA® podporujícím vysílač Bluetooth® můžete zvuk do svého soundbaru posílat bezdrátově

Logo HDMI
Vstup HDMI eARC na jeden kabel

Díky technologii HDMI eARC si na svém kompatibilním televizoru můžete vychutnat nejnovější formáty prostorového zvuku s vysokou přenosovou rychlostí, například Dolby Atmos® a DTS:X®.

Streamujte hudbu pomocí technologie Bluetooth®
Streamujte všechny své oblíbené skladby

Spárujte soundbar HT-X8500 se svým smartphonem nebo tabletem přes Bluetooth®, abyste mohli přehrávat všechna svá alba a seznamy skladeb.

Specifikace a funkce

Tento 2.1kanálový soundbar se dvěma vestavěnými subwoofery, technologiemi Dolby Atmos®/DTS:X® a Vertical Sound Engine poskytuje trojrozměrný prostorový zvukový zážitek jako v kině a díky svému elegantnímu zevnějšku se dokonale hodí před váš televizor.
  • 2.1kanálový zvuk Dolby Atmos® / DTS:X s technologií Vertical Sound Engine

  • Vestavěný subwoofer zajistí hluboký basový zvuk

  • Štíhlé, nízké provedení dokonale doplňuje váš televizor

  • Tlačítka zvukových režimů zajišťují lepší podání filmů, hudby, hraní her, zpráv i sportu

  • Kompatibilní s technologií 4K HDR

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů