HT-MT500 

Navržen, aby byl vidět i slyšet

Užijte si prostorový zvuk a inteligentní design, který se bude ve vašem obývacím pokoji vyjímat. Technologie S-Force PRO Front Surround a optimální basy z bezdrátového subwooferu přináší zvuk jako v kině. 

SOUNDBARY

Kompaktní 2.1k soundbar s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®

HT-MT500
Obrázek modelu Kompaktní 2.1k soundbar s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®

MOC

11 671,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Logo zvuku s vysokým rozlišením
Přesně podle představ interpreta

Vychutnejte si jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – a to díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby byl interpret před vámi.

Minimalistické a nádherné provedení

Subwoofer HT-MT500 jsme navrhli tak, aby k vám domů hezky zapadl. Neutrální barvy a jemně zaoblené tvary tohoto modelu budou ladit s okolím a obklopí vás zvukem.

Obývací pokoj naplněný zvukem

Technologie S-Force PRO Front Surround a optimální basy režimu Sofa naplní
váš obývací pokoj zvukem jako v kině.

Tenký subwoofer,
který se všude vejde 

Subwoofer HT-MT500 je úžasně tenký a snadno se nastavuje. Je nízký, takže se vejde kamkoli a neblokuje televizor. 

Objevte model HT-MT500

Podívejte se, jak kombinace kompaktního provedení, stylového designu a přesné techniky naplní vaši domácnost prostorovým zvukem jako v kině a umožní vám chytré přehrávání hudby.

Vychutnejte si každý tón

Díky podpoře zvuku s vysokým rozlišením vám neunikne žádný tón. Technologie LDAC zajišťuje bezdrátovým zařízením s Bluetooth® křišťálově čistý zvuk, technologie DSEE HX zase zvyšuje rozlišení zvukových formátů.

Logo LDAC
Lepší zvuk s Bluetooth®

Technologie LDAC umožňuje přenos třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si můžete vychutnat audio obsah s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením.

Logo DSEE HX
Lepší zvuk

Software Sony DSEE HX™ zlepší kvalitu vašeho stávajícího zdroje zvuku (jako jsou ztrátové formáty MP3 nebo AAC) na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením. Zvýšením rozlišení komprimovaných souborů vdechne vaší hudbě další energii.

Chytré a pohodlné streamování

Klepnutím na vyhrazené tlačítko pro hudební službu můžete pokračovat přesně tam, kde jste na jiném zařízení se službou Spotify skončili.

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify
Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audio aplikací, včetně YouTube Music a dalších.

Zvuk, který s vámi zůstane

Streamujte hudbu v celém domě s aplikací Sony | Music Center

Funkce poslechu ve více místnostech ovládaná aplikací Sony | Music Center (dříve SongPal) vám umožní špičkový poslech hudby ve všech místnostech vašeho domova. Pomocí aplikace Sony | Music Center můžete propojit vybrané soundbary a reproduktory Sony.

Bezproblémové připojení, maximální kontrola

S aplikací Sony | Music Center můžete hudbu přehrávat ze svého smartphonu. Pomocí technologií Bluetooth® nebo NFC můžete streamovat svoji hudební knihovnu ze zařízení nebo domácí sítě, případně můžete používat neomezené streamování z internetu.

Logo HDMI
Výstup HDMI™

Zpětný audiokanál (ARC) HDMI se postará, abyste mohli kompatibilní zařízení připojit jedním kabelem. Počet kabelů tak omezíte na minimum.

Logo USB
Přehrávání přes USB

Přes boční port USB můžete připojit širokou škálu zařízení USB a snadno z nich přehrávat.

Logo bezdrátového připojení
Bezdrátové streamování

Integrované technologie Wi-Fi®, Bluetooth® a NFC vám zajistí připojení k internetu. Okamžitě se dostanete k hudebním službám, jako je Spotify, nebo můžete hudbu streamovat ze zařízení v domácí síti.

Specifikace a funkce

Tento kompaktní soundbar naplní váš domov strhujícím zvukem. Jeho minimalistický design se hodí, kamkoli potřebujete. Vychutnejte si hudbu a filmy díky zvuku s vysokým rozlišením, virtuálnímu prostorovému zvuku technologie S-Force PRO Front Surround a optimálním basům režimu Sofa.
  • Možnost zvuku ve vysokém rozlišení

  • Převzorkování DSEE HX obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Kompaktní, minimalistické provedení

  • Technologie S-Force PRO Front Surround vytváří zvuk jako v kině

  • Bezdrátový poslech ve více místnostech

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů