Soundbar HT-A7000

Obklopte se 7.1.2 kanály absolutního realismu

Objevte zcela novou úroveň pohlcení. Soundbar HT-A7000 vás obklopí 7.1.2kanálovým prostorovým zvukem s několika reproduktory, vestavěným subwoofrem a pokročilými zvukovými technologiemi. Pociťte, jak se akce odehrává nad vámi i všude kolem vás. Jako kdybyste byli součástí dění.

DOMÁCÍ KİNO A SOUNDBAR

7.1.2k technologie Dolby Atmos®/ DTS:X® Soundbar | HT-A7000

HT-A7000
Obrázek modelu 7.1.2k technologie Dolby Atmos®/ DTS:X® Soundbar | HT-A7000

MOC

39 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zaregistrujte se nyní a nechte si zasílat nejnovější aktualizace a časově omezené nabídky. Klikněte na odkaz níže, abyste nic nepropásli.

Vynikající prostorový zvuk z našeho špičkového soundbaru

Soundbar HT-A7000 má 7.1.2 kanálů, dva reproduktory namířené vzhůru pro zvuk přicházející shora, dva výškové reproduktory, pět předních reproduktorů pro širší dosah zvuku a vestavěný duální subwoofer pro hluboké basy. Díky technologiím Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround vytváří soundbar HT-A7000 virtuální prostorový zvuk, který přichází z celého prostoru kolem vás, takže si můžete maximálně vychutnat vzrušující technologie Dolby Atmos® a DTS:X®.

Grafické znázornění technologie Vertical Surround Engine přináší zážitek 3D zvuku nad posluchačem i bez stropních reproduktorů
Vychutnejte si zvuk shůry 

Díky technologii virtuálního prostorového zvuku od společnosti Sony dokáže soundbar vytvořit pozici zvuku ve vertikálním prostoru, takže si můžete vychutnat 3D zvuk bez nutnosti reproduktorů umístěných u stropu. Stejně jako technologie Dolby Atmos a DTS:X, i technologie Vertical Surround Engine propůjčí realističtější a vícerozměrný zvuk i ostatním formátům.

Znázornění technologie S-Force PRO Front Surround vytvářející virtuální prostorový zvuk pomocí dvou reproduktorů
Prostorový zvuk snadno 

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole od společnosti Sony využívá pouze přední reproduktory a virtuálně reprodukuje pole prostorového zvuku tak, že k vám zvuk dorazí z obou stran. Můžete si vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž byste museli zabírat místo v obývacím pokoji.

Podívejte se na záznam s virtuálním prostorovým zvukem

Chcete vyzkoušet pohlcující zvuk soundbaru HT-A7000 na svých zařízeních? Doporučujeme nasadit si sluchátka, abyste zažili vzrušující virtuální prostorový zvuk.

Sofistikovaná technologie reproduktorů

Pohodlně se usaďte a užijte si akustiku, která zaplní celou místnost díky dvěma reproduktorům nasměrovanými vzhůru pro prostorový zvuk, dvěma výškovým reproduktorům a pěti předním reproduktorům pro širší zvuk a navíc se subwooferem pro hlubší basy. 

Porovnání jedinečného obdélníkového tvaru jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker s běžným reproduktorem
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Reproduktory namířené vzhůru, vestavěný subwoofer a přední reproduktor jsou vybaveny jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker Unit. Jedinečný obdélníkový tvar těchto reproduktorů maximalizuje oblast membrány a zaručí ještě údernější basy. Snižuje také vychýlení budiče při zachování akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a větší čistotu vokálů. 

Ponořte se do špičkové kvality hudby

Vychutnejte si hudbu předně podle představ interpreta díky zvuku s vysokým rozlišením pro křišťálově čistou přesnost. Nebo objevte nový způsob poslechu díky funkci 360 Reality Audio a zažijte skutečně pohlcující živý koncert nebo nahrávání ve studiu. Soundbar HT-A7000 vaší hudbě vdechne život jako nikdy předtím.  

Graf znázorňující obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase pomocí technologie DSEE Extreme

A = Rozšířená zvuková dynamika (smyčce a tiché jemné detaily)
B = Obnovené vysoké frekvence (realistické vokály i akustické nástroje)

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase

Díky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak bohatší a úplnější zážitek z poslechu.

Filmy a hry vypadají tak reálně

Užijte si živé scény plné realistických barev a hloubek. Při přehrávání prostřednictvím soundbaru HT-A7000 je zachována veškerá původní kvalita obrazu, takže se do filmů můžete zcela ponořit. Hraní her je také mnohem více vzrušující a realistické, protože soundbar HT-A7000 podporuje i nejnovější formáty.

Konzole PlayStation®5 s ovladačem vedle televizoru BRAVIA XR™, na kterém je vidět scéna ze hry Horizon Forbidden West
Vychutnejte si pohlcující zážitek z her a filmů

Po propojení televizorů BRAVIA XR™ a konzole PlayStation®5 prostřednictvím tohoto produktu, pro který bude na jaře 2022 vydána aktualizace firmwaru, získáte přístup k optimalizovanému nastavení obrazu pomocí funkcí Automatické mapování tónů HDR a Automatický režim obrazu žánrů a možnost sledovat úchvatné hry a filmy.

Vychutnejte si hlubší zvuk díky volitelnému subwooferu a zadním reproduktorům

Pro ještě hlubší basy přidejte volitelný bezdrátový subwoofer. Pokud máte dva typy subwooferů, může vestavěný subwoofer v soundbaru HT-A7000 zprostředkovat basy a vokály pomocí volitelného bezdrátového subwooferu a zaměřit se na hluboký zvuk. Pro ještě více vzrušení jako v kině, kdy zvuk uslyšíte přímo za sebou, přidejte do sestavy naše volitelné bezdrátové zadní reproduktory SA-RS3S.


Pohled zepředu na subwoofer SA-SW5
Subwoofer SA-SW5

Hluboké, bohaté basy o výkonu 300 W vycházející ze 180mm měniče s pasivním radiátorem.

Pohled zepředu na subwoofer SA-SW3
Subwoofer SA-SW3

Zvuk o výkonu 200 W z kompaktního subwooferu s technologií Bass Reflex a 160mm měničem.

Pohled zepředu na zadní reproduktory SA-RS3S
Zadní reproduktory SA-RS3S

Celkem 100 W širšího prostorového zvuku s možností upevnění na stěnu. 

Diagram znázorňující, jak systém HT-A7000 změří pozici jednotlivých reproduktorů a optimalizuje zvuk podle vaší místnosti
Optimalizace zvukového pole

Reproduktory není třeba umisťovat přesně. Soundbar HT-A7000 s vestavěnými mikrofony udělá vše za vás – inteligentně změří pozici jednotlivých reproduktorů (vertikálně i horizontálně) a optimalizuje zvuk pro vaši místnost. Soundbar HT-A7000 vám umožní vychutnat si optimalizaci zvukového pole, ať už s volitelnými mikrofony, nebo bez nich. Aktivace prostřednictvím počátečního nastavení nebo hlavní nabídky.

Nejlépe funguje s televizory od společnosti Sony

Po spárování s televizorem BRAVIA™ vám soundbar HT-A7000 poskytne pohlcující audiovizuální zážitek s naší nejlepší kvalitou obrazu a zvuku. Jedná se o ideální soundbar k televizorům BRAVIA. 

Diagram znázorňující zvuk centrálního reproduktoru z televizoru a soundbaru s technologií BRAVIA Acoustic Center Sync
Ještě více pohlcující zážitek díky technologii Acoustic Center Sync

Při připojení k televizoru BRAVIA TV s funkcí Acoustic Center Sync pomocí dodávaného kabelu se ze soundbaru i televizoru stanou středové reproduktory ve vašem systému domácího kina. Zvuk díky tomu bude dokonale ladit se vším, co se děje na obrazovce, a poskytne vám skutečně pohlcující zážitek.

Zvuk je dokonale sladěn s akcí

Díky technologii Acoustic Center Sync uslyšíte rozhovor přesně z místa, na kterém postava ve scéně stojí. Díky přesnému souladu dění na obrazovce se zvukem se váš divácký zážitek stane ještě mnohem více pohlcujícím. 

Rodina na pohovce sleduje televizor se soundbarem HT-A7000 umístěným na mramorové skříni.
Snímek zobrazující video s nastavením soundbaru v rychlé nabídce nastavení na televizoru BRAVIA
Bezproblémové ovládání s televizory BRAVIA

Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v rychlé nabídce nastavení na televizorech BRAVIA automaticky objeví systémová nastavení soundbaru, takže ovládání režimů zvuků, zvukového pole a hlasitosti je jednoduché.

Soundbar HT-A7000 s vícepolohovým stolkem na mramorové skříni pod televizorem BRAVIA
Pozice soundbaru

Pokud máte televizor BRAVIA se stolkem s více polohami, můžete změnit polohu televizního stolku a soundbar HT-A7000 diskrétně umístit pod televizor, což vám zajistí čistý vzhled. 

Všesměrový blokový design

Soundbar HT-A7000 a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Design soundbaru HT-A7000 je dokonale sladěn s volitelnými reproduktory. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří blok pro doširoka se rozléhající zvuk. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.

Vychutnejte si hudbu s celou rodinou 

Získejte snadný přístup k populárním hudebním službám, jako je Spotify, a streamujte svá oblíbená alba a playlisty pomocí funkcí Chromecast nebo Apple AirPlay 2. Pozvěte rodinu a párty může začít. 

Rodina užívající si hudbu v obývacím pokoji s televizorem a soundbarem HT-A7000 na mramorové skříni
Logo Bluetooth®
Připojení Bluetooth®

Streamujte hudbu bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologie Bluetooth®. 

Logo Wi-Fi®
Datový přenos Wi-Fi®

Připojte se k internetu prostřednictvím vestavěné technologie Wi-Fi a streamujte hudbu ze zařízení připojených k vaší domácí síti.

Logo Spotify Connect™
Spotify Connect™

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify prostřednictvím svého reproduktoru nebo využijte aplikaci Spotify Connect™ na svém zařízení a ovládejte ji dálkově.

Logo funkce Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Logo Apple AirPlay
Apple AirPlay 2

Vysílejte hudbu a další obsah ze svých oblíbených zařízení Apple do soundbaru. Stačí jenom klepnout.

Vše, co milujete, je skutečně pohlcující

Chytrý algoritmus přidá zvuk přicházející shora do běžných okolních soundtracků, a dokonce i stereofonního audia, což promění vše, co posloucháte, v pohlcující hudební zážitek. Lze aktivovat pouhým stisknutím tlačítka AE na dálkovém ovládání.

Rodina v obývacím pokoji sleduje televizor se soundbarem HT-A7000 na mramorové skříni s vypnutou funkcí Immersive AE
Funkce Immersive AE vypnuta
Rodina v obývacím pokoji sleduje televizor se soundbarem HT-A7000 na mramorové skříni se zapnutou funkcí Immersive AE
Funkce Immersive AE zapnuta
Diagram znázorňující osobu kontrolující soundbar HT-A7000 pomocí hlasového ovládání Google Home
Hlasové ovládání

Soundbar je kompatibilní se zařízeními s aplikacemi Google Assistant a Chromecast built-in a zařízeními s aplikací Amazon Alexa. Pomocí aplikace Google Home přidejte soundbar HT-A7000 do své skupiny reproduktorů a pomocí hlasu budete moci ovládat hudbu, její hlasitost a další funkce.

Nastavení během několika sekund 

Soundbar HT-A7000 je připraven k použití prakticky ihned po vybalení z krabice. Stačí jej zapojit, připojit k televizoru prostřednictvím HDMI eARC a zapnout. Díky USB, optickému a analogovému vstupu, vstupu a výstupu HDMI (eARC) a funkci S-CENTER OUT pro kompatibilní modely BRAVIA máte k dispozici všechna připojení, která potřebujete, abyste si mohli vychutnat dechberoucí zážitek z prostorového zvuku.

Specifikace a funkce

Objevte zcela novou úroveň pohlcení. Soundbar HT-A7000 vás díky několika reproduktorům a technologiím S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine obklopí autentickým 7.1.2kanálovým prostorovým zvukem. Pociťte, jak se akce odehrává nad vámi i všude kolem vás.
  • Technologie S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine pro vícerozměrný zvuk

  • Vylepšený pohlcující zvuk přidává k běžným okolním soundtrackům a stereofonnímu audiu zvuk přicházející shora

  • Reproduktory směřující vzhůru, výškové reproduktory, vestavěný subwoofer a pět předních reproduktorů pro maximálně pohlcující filmy.

  • Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení

  • Bezdrátové připojení pro streamování hudby

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů