Nové pojetí zvuku

Krásný obraz si zaslouží dechberoucí zvuk. Televizory Sony jsou vybaveny jedinečnými a pokročilými technologiemi zvuku, které vás vtáhnou přímo do centra dění a nabídnou úžasné možnosti zábavy.

Sound-from-Picture Reality™

Úplně nový rozměr zvuku

Díky technologii Acoustic Surface Audio+™ a režimu centrálního reproduktoru televizoru zvuk vychází přímo ze středu obrazovky: měniče na zadní straně televizoru vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje spolu s obrazem. Dva subwoofery se navíc starají o hluboké basy a prostorový efekt, který zvuku umožní odrážet se z jedné strany místnosti na druhou.

Proměna televizoru A9F v centrální reproduktor
Zvuk přímo z centra

TV centrum v režimu reproduktorů

Připojte zesilovač k výstupnímu konektoru za televizorem a proměňte jej v kvalitní centrální reproduktor. Díky technologii Acoustic Surface Audio+™ uslyšíte každé slovo filmů i koncertů přímo z obrazovky.

Obrazovka se zvukem 

Díky technologii Acoustic Surface Audio™ vychází zvuk přímo z obrazovky. Dva inovativní měniče za televizorem jemně vibrují a tím vytvářejí zvuk, který se pohybuje spolu s obrazem, takže dialogy a speciální efekty uslyšíte ze správného místa.

Zvuk z obrazovky, jako byste tam skutečně byli

Zaujměte místo v první řadě. Díky zvukovým technologiím Sound-from-Picture Reality™ a Acoustic Multi-Audio™ se budete cítit, jako byste byli přímo na hudebním koncertu či promítání filmu.

Čtyři přední reproduktory

Čtyři dopředu směrující reproduktory jsou optimálně umístěné v horní a dolní části televizoru a vytváří dojem zvuku vycházejícího ze středu obrazovky. Obraz i zvuk jsou tak v dokonalém souladu. 

Výškové reproduktory pro lokalizaci zvuku

Doplnění audiosystému o dva další výškové reproduktory umístěné na zadní části televizoru umožnilo vytvořit dojem, že zvuk vychází přímo ze středu obrazovky, takže zvuk je v dokonalém souladu s děním na obrazovce. 

Vibrující výškový reproduktor zabudovaný v rámu
Výškový reproduktor v rámu

Vibrující výškový reproduktor zabudovaný v rámu umožňuje tvorbu dokonalého zvuku doprovázejícího dění na obrazovce. Výsledkem jsou opravdu strhující zážitky.

Vylaďte každý okamžik 

ClearAudio+ od Sony je sada zvukových technologií, které automaticky vyladí zvuk televizoru pro realističtější a ještě více strhující zážitek nezávisle na tom, co sledujete.