Nové pojetí zvuku

Krásný obraz si zaslouží dechberoucí zvuk. Televizory Sony jsou vybaveny jedinečnými a pokročilými technologiemi zvuku, které vás vtáhnou přímo do centra dění a nabídnou úžasné možnosti zábavy.

Obrazovka se zvukem 

Díky technologii Acoustic Surface™ vychází zvuk přímo z obrazovky. Dva inovativní aktivační mechanizmy za televizorem jemně vibrují a tím vytvářejí zvuk, který se pohybuje spolu s obrazem, takže dialogy a speciální efekty uslyšíte ze správného místa. Subwoofer navíc přináší hluboké a silné basy pro dynamické akční scény.

Vylaďte každý okamžik 

ClearAudio+ od Sony je sada zvukových technologií, které automaticky vyladí zvuk televizoru pro realističtější a ještě více strhující zážitek nezávisle na tom, co sledujete.

  • S-Force Front Surround PRO
  • DSEE
  • Clear Phase

Se zvukovým projektorem si užijete atmosféru jako v kině 

Spárujte kompatibilní zvukový projektor s televizorem Sony vybaveným funkcí Dolby Vision™ a vychutnejte si atmosféru jako v kině z pohodlí vašeho domova. Doplňte dechberoucí snímky pohlcujícím, silným zvukem. Některé modely jsou vybaveny technologiemi jako Dolby Atmos®, které nabízejí přesné rozmístění zvuku a prostorové efekty.

Spider-Man™: Homecoming nyní vychází v kvalitě 4K Ultra HD™.