Nové pojetí zvuku

Krásný obraz si zaslouží dechberoucí zvuk. Televizory Sony jsou vybaveny jedinečnými a pokročilými technologiemi zvuku, které vás vtáhnou přímo do centra dění a nabídnou úžasné možnosti zábavy.

Úplně nový rozměr zvuku

Díky technologii Acoustic Surface Audio+™ vychází zvuk přímo z obrazovky: tři ovladače na zadní straně televizoru vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje spolu s obrazem. Dva postranní subwoofery se starají o hluboké basy a prostorový efekt, který zvuku umožní odrážet se z jedné strany místnosti na druhou.

Proměna televizoru A9F v centrální reproduktor

Zvuk přímo z centra

TV centrum v režimu reproduktorů

Připojte zesilovač k výstupnímu konektoru za zařízením AF9 a proměňte jej v kvalitní centrální reproduktor. Díky technologii Acoustic Surface Audio+™ uslyšíte každé slovo filmů i koncertů přímo z obrazovky.

Obrazovka se zvukem 

Díky technologii Acoustic Surface™ vychází zvuk přímo z obrazovky. Dva inovativní aktivační mechanizmy za televizorem jemně vibrují a tím vytvářejí zvuk, který se pohybuje spolu s obrazem, takže dialogy a speciální efekty uslyšíte ze správného místa. Subwoofer navíc přináší hluboké a silné basy pro dynamické akční scény.

Vylaďte každý okamžik 

ClearAudio+ od Sony je sada zvukových technologií, které automaticky vyladí zvuk televizoru pro realističtější a ještě více strhující zážitek nezávisle na tom, co sledujete.

  • S-Force Front Surround PRO
  • DSEE
  • Clear Phase