Xperia XZ2 Premium

Výkonný fotoaparát. Xperia XZ2 Premium je víc než jen neuvěřitelný smartphone – je to váš nový fotoaparát. Tento ultimativní tvůrčí nástroj a jeho převratný dvojitý fotoaparát vám umožní pořizovat videa a snímky v profesionální kvalitě, zatímco na 4K HDR ožije vaše oblíbená zábava v neuvěřitelných detailech.

SMARTPHONY

Xperia XZ2 Premium – 5,8" 4K HDR displej | duální fotoaparát

Xperia XZ2 Premium
Obrázek modelu Xperia XZ2 Premium – 5,8" 4K HDR displej | duální fotoaparát
Odhalte neviděné

Náš převratný fotoaparát Motion Eye™ Dual dokáže zachytit víc, než vidí samotné oko. Je postaven na technologiích z našich fotoaparátů exkluzivní řady α. Neuvěřitelná citlivost ISO 51 200 pro fotografie a ISO 12 800 pro videa nyní umožňuje fotografování a natáčení videa i při extrémně slabém osvětlení.

Ikona záznamu 4K HDR videa
Točte filmy jako profesionálové – ve formátu 4K HDR

Objevte záznam filmu ve formátu 4K HDR, který tento smartphone umožňuje jako první na světě. S větším kontrastem, barvami a detaily v každém záběru se vaše videa o další krok přiblíží filmové kvalitě.

Ikona super zpomaleného pohybu
Záznam Super slow motion videa

Pokročilý fotoaparát Motion Eye™ zaznamenává velmi zpomalený pohyb s frekvencí 960 sn./s v rozlišení HD nebo Full HD. Natáčí také standardní zpomalené záběry při 120 fps. Přepínáním mezi režimy získáte ty nejdramatičtější záběry prchavých okamžiků.

Užijte si zábavu na maximum

Ať už sledujete dramatickou srážku nebo dunící explozi, budete mít pocit, že jste přímo na místě. Kombinace 4K HDR displeje založeného na technologiích z televizorů Sony BRAVIA®, průkopnického systému Dynamic Vibration System a výkonných stereofonních reproduktorů představuje jedinečný zážitek pro všechny smysly.

Zvuk s vysokým rozlišením
Studiový zvuk

Vychutnejte si skvělý zvuk, který Xperia XZ2 Premium nabízí. Technologie Hi-Res Audio přináší tu nejlepší možnou kvalitu a převodníky LDAC se postarají o to, aby všechno znělo skvěle, třeba i při bezdrátovém poslechu. Výkonné stereofonní reproduktory vám navíc umožní podělit se o skvělou hudbu a filmy i s přáteli.

Dotkne se vašich smyslů

Smartphone Xperia XZ2 Premium dobře vypadá, dobře se drží v ruce a je nabitý špičkovými technologiemi. Jeho hladký povrch je pohodlný v dlani a díky ušlechtilým světelným odleskům splývá displej a skleněné tělo v jednom krásném a nerušeném designu.

Smartphone se sklem Corning® Gorilla® Glass 5
Odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 5

Díky sklu Corning® Gorilla® Glass vpředu i vzadu je tento smartphone stejně tak odolný, jak je krásný.

Smartphone s třídou odolnosti proti vodě IP65/68
Odolné proti vodě

Xperia XZ2 Premium má třídu odolnosti proti vodě IP65/68, takže se nemusíte bát deště ani náhodného polití.

Výkon, který vás dostane dále

Získejte rychlost a výkon, které využijete při skvělé zábavě i při produktivní práci v několika aplikacích najednou. Xperia XZ2 Premium snadno zvládne všechny aplikace, filmy, hry a cokoli dalšího.

Baterie, která vydrží déle

Aby vás smartphone Xperia XZ2 Premium mohl bavit každý den co nejdéle, jeho baterie je navržena pro dlouhou výdrž. Funkce Smart Stamina odhaduje budoucí využití, aby smartphone udržela v chodu co nejdéle, zatímco technologie adaptivního nabíjení a Battery Care společnosti Qnovo prodlužují životnost baterie.

Fotoaparát | Xperia XZ2 Premium

Převratný fototaparát Motion Eye™ Dual

Xperia XZ2 Premium využívá nejnovější technologie Sony, dosud dostupné jen v těch nejpojkročilejších fotoaparátech. Dvojice velkých obrazových snímačů a specializovaný obrazový signálový procesor AUBE™ dokáží společně zachytit více, než vidí lidské oko.

Jako první na světě umožňuje záznam filmu ve formátu 4K HDR

Xperia XZ2 Premium zaznamenává video v rozlišení 4K HDR. Můžete zachytit realitu jako profesionálové, s neuvěřitelnými detaily a věrnými barvami. Objevte převratné obrazové technologie exkluzivně ve smartphonech Xperia.

Velmi zpomalený pohyb – nyní ve Full HD

Pokročilý fotoaparát Motion Eye™ zaznamenává velmi zpomalený pohyb s frekvencí 960 sn./s v rozlišení HD nebo Full HD. Natáčí také standardní zpomalené záběry při 120 fps. Přepínáním mezi režimy získáte ty nejdramatičtější záběry prchavých okamžiků.

Rozostření pozadí
Probuďte v sobě umělce díky efektu rozostření (bokeh)

Buďte kreativní a nechte fotografovaný objekt vyniknout rozostřením pozadí.

Černobílá fotografie
Zachyťte nadčasové momenty v černé a bílé

Vytvořte klasický vzhled snímků s hladkými přechody mezi černou a bílou.

Lepší selfie při jakémkoli osvětlení

Xperia XZ2 Premium má v porovnání s ostatními smartphony jeden z nejlepších předních fotoaparátů. Díky 13megapixelovému fotoaparátu, 1/3,06" snímači pro slabé osvětlení a blesku displeje budou vaše selfie výjimečná za všech světelných podmínek.

Displej | Xperia XZ2 Premium

Dokonalý zážitek v kvalitě 4K HDR

V možnostech zábavy je smartphone Xperia XZ2 Premium nepřekonatelný. Nechte se vtáhnout do našeho dosud nejjasnějšího 4K HDR displeje a užijte si videa, fotky a veškerý další obsah v křišťálových detailech a dechberoucích barvách.

Výjimečný 4K HDR displej

Podívejte se na své oblíbené filmy ve výjimečných detailech, jaké dokáže zobrazit jen displej s rozlišením 4K HDR. Ať už sledujete velkolepý trhák nebo video na YouTube, Xperia XZ2 Premium díky technologii BRAVIA® TV společnosti Sony převede veškerý obsah do kvality blížící se pravému HDR (High Dynamic Range) se skvělým kontrastem, barvami a detaily.

Ikona obrazové kvality HDR
Převedení obrazu na vyšší kvalitu

Funkce X-Reality™ pro mobilní zařízení dokáže převést váš obsah na kvalitu blížící se skutečnému 4K HDR – dopočítá chybějící pixely, zvýší ostrost a zřetelnost, vylepší textury a omezí šum, aby všechno vypadalo co nejlépe.

Logo displeje TRILUMINOS™ pro mobilní zařízení
Věrné a reálné barvy

Displej TRILUMINOS™ pro mobilní zařízení produkuje přibližně o 30 % širší barevné spektrum ve srovnání s běžnými displeji. Mapováním barev z širší palety se dosahuje přirozenějšího vzhledu obrazu.

Rozmazlujte své smysly s funkcí Dynamic Vibration System

Ať už sledujete film nebo posloucháte hudbu, funkce Sony Dynamic Vibration System analyzuje zvuková data a přenáší akci přímo do vaší dlaně – výsledkem je jedinečný zážitek ze zábavy. A když nemáte tu správnou náladu, jednoduše funkci vypnete.

Stereofonní reproduktory ve smartphonu
Efekt kinosálu díky výkonným reproduktorům

Sledujte oblíbená videa s přáteli díky výkonným, dopředu nasměrovaným reproduktorům smartphonu Xperia XZ2 Premium. Jsou doplněné o technologii S-Force Front Surround a jsou ty nejhlasitější, jaké byly ve smartphonech Xperia dosud použity.

Zvuk | Xperia XZ2 Premium

Zkušenosti společnosti Sony se zvukem jsou vám vždy k službám

Díky technologiím pro zlepšení zvuku, jako je zvuk ve vysokém rozlišení a LDAC, přináší Xperia XZ2 Premium výjimečné zážitky při poslechu hudby.

Přeneste se do studia za svými oblíbenými umělci

Díky technologii Hi-Res Audio je hudba tak čistá, jako byste stáli ve studiu. I komprimované soubory zní lépe, protože je technologie DSEE HX™ vyleští tak, že jsou mnohem blíže původní nahrávce.

ClearAudio+ logo
Jemně doladí každý detail

ClearAudio+ je sada technologií, které vyladí zvuk pro maximální zážitek z poslechu.

Ikona ekvalizéru
Zvolte si ideální nastavení

Ekvalizér jemně ladí frekvence, aby vše znělo tak, jak to máte rádi.

Logo Clear BASS
Silné basy bez zkreslení

Velmi nízké a basové tóny jsou díky technologii Clear Bass ještě výraznější.

Xperia XZ2 Premium – bezdrátové streamování
Vylepšené streamování přes Bluetooth™

Při připojení k bezdrátovým reproduktorům nebo sluchátkům je kvalita zvuku lepší než kdy dříve, a to díky technologii LDAC. Tato zdokonalená technologie Bluetooth dokáže přenášet zvuk v kvalitě blízké High-Res Audio.

Výkonné stereofonní reproduktory

Užijte si zatím nejhlasitější reproduktory ve smartphonu Xperia. Dopředu nasměrované stereofonní reproduktory využívají technologii S-Force Front Surround k tomu, aby vás obklopily hudbou a filmem.

Vzhled | Xperia XZ2 Premium

Klasický vzhled, přirozené tvary

Nový smartphone Xperia XZ2 Premium s elegantním designem obsahuje špičkové technologie. Díky hladkému a lesklému povrchu skvěle vypadá a perfektně padne do vaší ruky.

„Chtěli jsme propojit ty nejpokročilejší technologie s formou bez hranic. Smartphone Xperia XZ2 Premium je tvořen zaobleným 3D sklem s hliníkovým rámečkem a zrcadlovým chromovým povrchem.“

Tým designérů Xperia

Vyroben tak, aby perfektně padnul do vaší ruky

Smartphone Xperia XZ2 Premium má povrch z 3D skla s plynulými tvary, který neruší žádné přechody. Pohodlně se drží a snadno přenáší.

Nejnovější technologie v elegantním provedení

Díky koordinovaným technologickým a designérským inovacím se společnosti Sony podařilo vytvořit smartphone Xperia XZ2 Premium, který je krásný zvenku i uvnitř.

Odvážný a stylový

Díky exkluzivnímu skleněnému a kovovému povrchu je smartphone Xperia XZ2 Premium hladký, bez přechodů a velmi elegantní. Sklo na obou stranách se nechává inspirovat odrazem světla prolínajícího se do každodenního života a upoutá vaši pozornost ušlechtilými odlesky.

Barvy inspirované světlem
Intuitivní design

Snímač otisků prstů je umístěný na přirozeném místě, takže můžete telefon odemknout, aniž byste pohnuli rukou. Fotoaparát je také umístěn blíže ke středu, takže můžete zamířit a komponovat své záběry jako profesionálové.

Odolný a krásný

Díky certifikaci IP65/68 odolá Xperia XZ2 Premium postříkání vodou, polití i nečekanému lijáku. Už nemusíte přemýšlet, jestli můžete přijmout hovor v dešti. A se sklem Corning® Gorilla® Glass 5 je váš telefon dobře chráněný zepředu i zezadu.

Baterie a procesor | Xperia XZ2 Premium

Baterie s dlouhou výdrží, extrémně rychlý procesor

Poznejte sílu špičkové mobilní technologie s novou platformou Qualcomm® Snapdragon™ 845 a baterií o kapacitě 3540 mAh – vystačí na celý den skvělé zábavy.

Baterie, která vydrží i nejdelší dny

Xperia XZ2 Premium má baterii o kapacitě 3540 mAh. Chytrý režim Stamina zajišťuje co nejdelší výdrž baterie ve dnech, kdy potřebujete více energie.

Jak Smart Stamina pracuje
Ikona Smart Stamina
Předpověď úrovní spotřeby

Xperia XZ2 Premium odhaduje, jak dlouho vaše baterie vydrží, na základě vašeho obvyklého způsobu využití telefonu.

Ikona varování baterie
Včasné varování

Když se telefonu zdá, že by vám ke konci dne mohla dojít energie, doporučí vám zapnutí režimu STAMINA.

Ikona spotřeby energie
Prodlužuje výdrž baterie

Režim STAMINA snižuje spotřebu energie, takže vaše baterie vydrží celý den.

Baterie s delší životností

Každá baterie časem ztrácí sílu, ale naše nabíjecí technologie udrží tu vaši ve formě déle.

Diagram adaptivního nabíjení Qnovo
Adaptivní nabíjení Qnovo

Adaptivní nabíjení Qnovo při nabíjení průběžně kontroluje stav baterie a upravuje nabíjecí proud tak, aby se zabránilo přetížení baterie.

Diagram funkce Battery Care pro smartphony
Ochrana baterie

Když necháte plně dobitou baterii připojenou ke zdroji, může ji to poškodit. Ochranná technologie ji dobije jen na 90 %, pak vyčká a na 100 % ji dobije před tím, než vstanete.

Nejlepší procesor ve své třídě

Ať už brouzdáte po internetu nebo hrajete rychlé akční hry, Xperia XZ2 Premium podává bezchybný výkon díky mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 845.

Ikona stahování
Stahování rychlostí až 1,2 Gb/s

Díky superrychlému stahování si můžete stáhnout epizodu TV seriálu za 20 sekund.

Ikona nahrávání
Odesílání dat až 150 Mb/s

Sdílejte obsah a odesílejte soubory rychleji díky vysokorychlostnímu odesílání.

Ikona rychlosti CPU
Až o 30 % rychlejší procesor

Procesor smartphonu je o 30 % rychlejší než v našich předchozích telefonech, takže vše běží rychleji.

Pracujte se svými fotkami a videem rychleji

Paměť Universal Flash Storage přistupuje k datům rychlostí 1,5 GB/s, což je třikrát rychleji než běžná paměť – už nebudete muset čekat na načtení videí nebo obrázků.

Rozšiřte paměť

Potřebujete více paměti? Vložte do slotu v telefonu kartu MicroSD a získáte dalších až 400 GB.

Specifikace

Fotoaparát Motion Eye™ Dual s displejem 4K HDR a systémem Dynamic Vibration System.
  • Fotoaparát Motion Eye™ Dual pro fotografování při ultraslabém osvětlení

  • 5,8" 4K HDR displej s převodem na HDR pomocí procesoru X-Reality™ pro mobilní zařízení

  • Sony Dynamic Vibration System pro pohlcující zábavu

  • Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 845

  • 3540mAh baterie s dlouhou výdrží

Rozměry
158 x 80 x 11,9 mm
Hmotnost
236 g
Voděodolnost
Voděodolný (IP5/8)
Počet karet SIM
Karta SIM, duální karta SIM
Kapacita
3540 mAh
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí