Xperia 10 II

Nechte se tímto smartphonem překvapit

Působivé možnosti prohlížení a snímání obsahu, odlehčený a elegantní design. Všechno, co děláte na smartphonu, vám s přístrojem Xperia 10 II půjde lépe.

SMARTPHONY

Xperia 10 II – 6" širokoúhlý OLED displej 21:9 | Fotoaparát se třemi objektivy

Xperia 10 II
Xperia 10 II v černé

whiteblack

MOC

9 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Jen ať si prší – můžete pořizovat snímky, natáčet videa a sledovat je za každého počasí

Smartphone Xperia 10 II můžete používat bez obav – je voděodolný s třídou krytí IP65/68, chrání ho sklo Corning® Gorilla® Glass 6 a jeho baterie má dlouhou výdrž. Díky možnosti zobrazit více oken můžete smartphone používat novým způsobem. 6" širokoúhlý OLED displej 21:9 udělá ze sledování filmů skvělý zážitek. Fotoaparát se třemi objektivy skýtá větší kreativitu při focení a natáčení videí.

Představujeme vám smartphone Xperia 10 II
Displej

Díky působivému 6" širokoúhlému OLED displeji 21:9 je sledování obsahu na smartphonu zábavnější než kdy dříve.

Když se smartphone spojí s televizí

Využili jsme své zkušenosti se světově proslulými televizory a vytvořili jsme pro smartphone Xperia 10 II výjimečný OLED displej. Barvy jsou bohaté a přirozené, černá je skutečná a výsledky jsou ohromující.

Pohlcující zábava

6" širokoúhlý OLED displej s filmovým poměrem stran 21:9 umocní zážitek ze sledování oblíbených filmů, TV pořadů a her.

Film PO ZÁNIKU ZEMĚ je nyní dostupný v digitálních kopiích. PO ZÁNIKU ZEMĚ: © 2013 Columbia Pictures Industries, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Fotoaparát

Focení i natáčení videí je díky fotoaparátu se třemi objektivy, kterým je smartphone Xperia 10 II vybaven, vždy snadné a zábavné a výsledkem je skvělý obraz.

Fotoaparát se třemi objektivy otevírá prostor kreativitě

Fotoaparát se třemi objektivy, širokoúhlým, superširokoúhlým a teleobjektivem, nabízí flexibilitu a možnost pořizovat nádherné snímky v různých prostředích a podmínkách.

16mm superširokoúhlý
16mm superširokoúhlý

Když chcete co nejširší záběr, použijte 16mm superširokoúhlý objektiv.

26mm širokoúhlý
26mm širokoúhlý

Pro většinu situací a focení při slabém osvětlení se skvěle hodí všestranný 26mm objektiv.

52mm teleobjektiv
52mm teleobjektiv

Když se k subjektu chcete přiblížit, použijte 52mm teleobjektiv.

Krásné fotky pořízené jednoduše

Spojením umělé inteligence a zkušeností společnosti Sony s vývojem fotoaparátů dokáže smartphone Xperia 10 II rozeznat různá prostředí a příslušným způsobem upravit nastavení fotoaparátu. Takže můžete pořizovat úžasné obrázky pořád dokola.

Režim Noc

Přepněte na noční režim a Xperia 10 II upraví nastavení tak, abyste pořizovali výjimečné obrázky i při slabém osvětlení.

Pohled na noční Tokio pořízený smartphonem Xperia
Potraviny

Umělá inteligence smartphonu Xperia 10 II zjistí, že fotografujete jídlo, a upraví nastavení tak, že nad výslednými fotkami se všem budou sbíhat sliny.

Porce kuřecího se salátem vyfotografovaná smartphonem Xperia
Odstín pleti

Bez ohledu na to, zda se jedná o portrét jednotlivce nebo snímek skupiny, upraví Xperia 10 II nastavení tak, aby odstíny pokožky vypadaly zcela přirozeně.

Dáma u vody, snímek pořízený smartphonem Xperia
Logo 4K
Záznam videa v kvalitě 4K

V nahrávkách se čtyřnásobným rozlišením oproti běžnému Full HD uvidíte každičký detail.

Ikona SteadyShot™
SteadyShot™

Funkce SteadyShot se postará o plynulá videa bez roztřesení, i když se při natáčení pohybujete.

Použitelnost

Šikovná práce s více okny, možnost procházení na displeji 21:9 a další intuitivní funkce činí z používání smartphonu Xperia 10 II skutečnou radost.

Více oken pro multitasking

Na širokoúhlém displeji 21:9 lze zobrazení rozdělit do dvou samostatných oken a v každém spustit jinou aplikaci. To se skvěle hodí při multitaskingu – v jednom okně můžete například sledovat mapu a ve druhém psát zprávu.

Více obrazu, méně posouvání

6" širokoúhlý OLED displej 21:9 nabízí větší plochu, na které můžete procházet web, číst, používat mapu, psát zprávy atd.

Jednoduché ovládání jednou rukou

Xperia 10 II má velký 6" displej, přesto ho lze pohodlně ovládat jednou rukou. Na minidispleji máte vše na dosah a boční snímač umožňuje jednoduché zobrazení více oken i rychlý a intuitivní přístup ke všem aplikacím. Smartphone je lehký a snadno se ovládá – a je jedno, jestli pořizujete fotky nebo hrajete hru.

Xperia 10 II s funkcí minidispleje
Design

Smartphone Xperia 10 II je elegantní na pohled a snadno se používá, jeho design kombinuje funkčnost i styl.

Vyberte si barvu

Xperia 10 II je k dispozici v různých barvách – vyberte si tu, která odpovídá vašemu stylu.

Dostupnost barev se může lišit.

Bez starostí

Xperia 10 II je voděodolný s třídou krytí IP65/68 a má baterii s dlouhou výdrží, takže si nemusíte dělat žádné starosti a můžete se bavit.

Voděodolný a trvanlivý design

Xperia 10 II má vpředu i vzadu sklo Corning® Gorilla® Glass 6, které zajišťuje vysokou odolnost a ochranu. A díky třídě krytí IP65/68 je odolný proti vodě a prachu.

Loga IP65/68 a Corning® Gorilla® Glass 6
Baterie s dlouhou výdrží

Xperia 10 II má baterii s kapacitou 3 600 mAh a dlouhou výdrží, takže budete mít veškerou energii potřebnou k tomu, abyste se bavili po celý den. 

Xperia 10 II s Ochranou baterie a adaptivním nabíjením Xperia
Prodloužíme baterii život

Naše technologie nabíjení udrží baterii ve formě déle. Funkce Ochrana baterie zabraňuje přebíjení telefonu a Adaptivní nabíjení Xperia monitoruje během nabíjení telefon a zajišťuje, aby se baterie nepřetěžovala.

Rychlé nabíjení, kdykoli je třeba

Xperia 10 II je kompatibilní se samostatnou rychlou nabíječkou UCH32C, takže ho můžete kdykoli rychle nabít, když dochází energie.

Xperia 10 II se samostatnou rychlou nabíječkou
Vynikající zvuk, přes kabel i bezdrátově

Naše zkušenosti se zvukovými zařízeními zaručují vynikající poslech a díky technologii pro bezdrátový přenos zvuku ve vysokém rozlišení můžete poslouchat hudbu i bez kabelu. Přirozeně neschází klasický 3,5mm zvukový konektor a funkce DSEE HX pro zvyšování kvality zvuku a nativní přehrávání ve vysokém rozlišení.

Výkon, na který se můžete spolehnout

Od procházení webu a hraní her až po rychlý multitasking – mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 665 snadno zvládne všechny vaše aplikace, filmy a hry.

Všechny obrázky na obrazovkách slouží pouze pro ilustraci.

xperia
Xperia 10 II má certifikaci Android Enterprise Recommended
android

Systém Android™ 7 je stvořen pro podnikání a vůbec přitom nezáleží, čím se vaše firma zabývá. Jedná se o výkonnou platformu otevřenou pro všechny. To znamená, že máte na výběr z více zařízení se systémem Android, připravených plnit jakékoli úkoly. Máte více možností, jak vyvíjet vlastní aplikace s využitím inovativních technologií společnosti Google™. A vaše společnosti díky tomu dokáže zvládnout víc.8

Specifikace a funkce

Xperia 10 II nabízí 6" širokoúhlý OLED displej 21:9, který je zárukou kvalitní zábavy, a fotoaparát se třemi objektivy, který dá prostor vaší kreativitě. Snadno se ovládá, má elegantní design, baterii s dlouhou výdrží, třídu krytí IP65/68 (odolnost proti vodě a prachu) a sklo Corning® Gorilla® Glass 6.
  • 6" širokoúhlý OLED displej 21:9

  • Fotoaparát se třemi objektivy: širokoúhlým, superširokoúhlým a teleobjektivem

  • Třída krytí IP65/68, odolnost proti vodě a prachu

  • Více oken a boční snímač pro snadnější zacházení

  • Štíhlý a lehký design, pohodlné používání

Rozměry
157 x 69 x 8,2mm
Hmotnost
151 g
Voděodolnost
Voděodolný (IP65/68)
Počet karet SIM
Karta SIM, duální karta SIM
Kapacita
3 600 mAh
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí