Xperia 10

Dokonale široký obraz

Představuje se Xperia 10 se širokoúhlým displejem 21:9. Usnadňuje práci s více aplikacemi a sledování filmů ve stejném formátu jako v kině. Natáčejte, fotografujte a sledujte videa a obrázky ve formátu 21:9 v designu navrženém pro vaši dlaň.

SMARTPHONY

Xperia 10 – 6" širokoúhlý Full HD+ displej 21:9 | duální fotoaparát

Xperia 10
Obrázek modelu Xperia 10 – 6" širokoúhlý Full HD+ displej 21:9 | duální fotoaparát

navysilverblack

Širokoúhlý 6" Full HD+ displej 21:9
Širokoúhlý 6" displej Full HD+ 21:9
Záznam videa 21:9 a duální fotoaparát
Záznam videa 21:9 a duální fotoaparát (13 + 5 Mpx)
Zvuk s vysokým rozlišením
Zvuk ve vysokém rozlišení s funkcemi DSEE HX™ a LDAC

Displej 

Širokoúhlý displej 21:9 pro práci s více aplikacemi

Displej s poměrem stran 21:9 umožňuje lepší využití plochy obrazovky. Je na něm více místa a skvěle se proto hodí ke spuštění dvou aplikací najednou nebo sledování širokoúhlých filmů. Díky funkci Boční snímač a spouštěči aplikací můžete na rozdělenou obrazovku snadno přepnout.

Na delší obrazovce je toho vidět víc

Elegantní 6" obrazovka s poměrem stran 21:9 zobrazí víc obsahu. Procházejte své oblíbené aplikace bez nutnosti často posouvat obrazovku a užijte si detailní rozlišení Full HD+.

Komfortní sledování filmů s poměrem stran 21:9

Ponořte se hlouběji do každé scény na širokoúhlém displeji 21:9 smartphonu Xperia 10. Užijte si své oblíbené filmy v poměru stran, ve kterém byly natočeny. Díky širokému displeji s bezrámečkovým designem se můžete ponořit do filmů tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli.

Fotoaparát

Nahrávání videa 21:9

Nahrávejte svá videa ve stejném formátu jako hollywoodští filmaři – 21:9. A užijte si je na širokoúhlém displeji 21:9 smartphonu Xperia 10.

Probuďte v sobě umělce díky duálnímu fotoaparátu

S duálním fotoaparátem s rozlišením 13 a 5 Mpx můžete zachytit ohromující snímky a využít přitom i kreativní efekt Bokeh.

Design

Dokonale padne do ruky.

Smartphone Xperia 10 je navržený tak, aby dokonale padnul do ruky. Širokoúhlý displej 21:9 doplňuje štíhlé a elegantní tělo, které se snadno používá.

Krásu doplňuje odolnost v podobě skla Corning® Gorilla® Glass 5

Xperia 10 má vysoce odolné a tvrdé sklo Corning® Gorilla® Glass 5, které doplňuje elegantní kovový povrch do krásného celku.

Audio

Nový zvuk smartphonu ve vysokém rozlišení

Díky technologiím Hi-Res Audio a DSEE HX budou všechny skladby znít věrně jako originální nahrávky. Streamování LDAC se postará o skvělý zvuk, ať už posloucháte přes kabel, nebo bezdrátově.

Každou notu uslyšíte čistě a hlasitě

Technologie Smart Amplifier přináší bohatší a hlasitější zvuk s vylepšenými basy, takže si svoji oblíbenou hudbu můžete užít naplno, ať jste kdekoli.

Baterie

Baterie s delší výdrží

Velkokapacitní baterie 2870 mAh spolehlivě zajišťuje smartphonu Xperia 10 dostatek energie. Chytrý režim STAMINA navíc předvídá, jak dlouho baterie vydrží, a přizpůsobuje využívání energie, aby vám nedošla příliš brzy.

Prodlouží vaší baterii život

Naše dobíjecí technologie přispějí k delší životnosti vaší baterie. Ochrana baterie zabrání přebití, adaptivní dobíjení Xperia sleduje při dobíjení telefon, aby nedošlo k přetížení baterie.

Výkon

Zvládněte ještě více díky výkonnému procesoru

Od procházení webu a hraní her až po rychlý multitasking – mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™630 snadno zvládne všechny vaše aplikace, filmy a hry.

Slot pro kartu microSD™ 512 GB
Rozšiřte paměť

Rozšiřte úložiště telefonu kartou microSD™ o velikosti až 512 GB.

Duální karta SIM
Díky dvěma kartám SIM už nikdy nezmeškáte důležitý hovor

Se dvěma sloty pro karty SIM pohodlně zvládnete osobní i pracovní život s jedním telefonem.

Seznamte se: Xperia 10

Xperia 10 má širokoúhlý displej 21:9, který nabízí lepší multitasking a sledování filmů. Navíc umožňuje nahrávání videa s poměrem stran 21:9 a duální fotoaparát, to vše v elegantním designu, který se snadno používá a dokonale padne do ruky.

Displej

Více oken = lepší multitasking

6" širokoúhlý displej 21:9 vám poskytne víc místa na všechno, co potřebujete na smartphonu dělat. Používejte dvě aplikace najednou se snadným multitaskingem. Pište e-mail při sledování videa nebo pošlete rychlou zprávu při čtení nejnovějšího článku. Funkce Boční snímač a spouštěč aplikací snadno rozdělí obrazovku pro dvě aplikace najednou.

Boční snímač snadno zpřístupní oblíbené aplikace

Funkce bočního snímače rychle zobrazí poslední aplikace, takže už je nemusíte hledat posouváním. Stačí dvakrát klepnout na boční hranu smartphonu Xperia 10 a umělá inteligence Xperia™ vám nabídne nejvhodnější aplikace pro daný okamžik.

Širokoúhlý displej 21:9

Širokoúhlý displej 21:9 smartphonu Xperia 10 nabízí poměr stran, ve kterém se natáčí mnoho filmů. Většina displejů smartphonů tento formát nemá, takže zobrazují na horní a dolní straně obrazovky černé pruhy. Xperia 10 vám však poskytne zážitek ze sledování obrazu na celé ploše displeje.

Streamování filmů 21:9

Na širokoúhlém displeji s poměrem stran 21:9 můžete v tomto formátu určeném pro velké kinosály sledovat kompatibilní obsah z Netflixu. Na širokoúhlém displeji s poměrem stran 21:9 můžete v tomto formátu určeném pro velké kinosály sledovat kompatibilní obsah z Netflixu*.

*Je vyžadováno předplatné streamovací služby Netflix.

Fotoaparát

Fotografujte v různých poměrech stran

Xperia 10 umožňuje pořizovat videa a fotografie s různými poměry stran podle okamžité potřeby. Můžete natáčet videa ve formátu 21:9, to je stejný poměr stran, jaký mají filmy v kinech. Natáčení ve formátu 1:1 je zase ideální pro videa publikovaná v sociálních sítích.

Záznam v rozlišení 4K
Záznam v rozlišení 4K

V nahrávkách se čtyřnásobným rozlišením oproti běžnému Full HD uvidíte každičký detail.

Stabilizace obrazu SteadyShot™
Plynulé a klidné video díky stabilizaci obrazu

Nahrávejte plynulá videa i v pohybu díky stabilizaci obrazu SteadyShot™.

Popusťte uzdu své kreativitě s duálním fotoaparátem 13 + 5 Mpx

Xperia 10 s 13Mpx fotoaparátem umožňuje pořizovat ohromující snímky za každé situace a s různými poměry stran, například 21:9. Druhý fotoaparát s rozlišením 5 Mpx se postará o efekt krásně rozostřeného pozadí (bokeh), které se skvěle hodí pro umělecké portréty.

Získejte krásné pozadí snímků bez námahy

Bokeh je efekt užívaný hlavně v portrétní fotografii, jehož výsledkem je měkké, rozostřené pozadí. Dříve bylo k jeho dosažení nutné použít zrcadlovku, ale Xperia 10 se svým duálním fotoaparátem ho vytvoří pouhým stisknutím tlačítka.

Design

Navržen pro vaši ruku

Díky ergonomickému designu a hladkým tvarům smartphone Xperia 10 dokonale padne do dlaně. Díky elegantnímu poměru stran 21:9 se telefon dobře drží a bezrámečkové provedení poskytuje skvělý komfort při jeho každodenním používání.

Brilantní světlo

Barevná škála smartphonu Xperia 10 se inspirovala stylovým a přirozeným světlem odrážejícím se na kovovém povrchu.

Snadné ovládání jednou rukou se zmenšeným uživatelským rozhraním

Jednoduchým pohybem palce můžete zmenšit obrazovku tak, abyste na všechno pohodlně dosáhli. Můžete tak bez omezení používat telefon jednou rukou, když jste třeba na cestách.

Specifikace

6" širokoúhlý Full HD+ displej 21:9, nahrávání videa 21:9, duální fotoaparát (13 + 5 Mpx) a zvuk ve vysokém rozlišení s funkcemi DSEE HX™ a LDAC.
  • Širokoúhlý 6" Full HD+ displej 21:9

  • Nahrávání videa 21:9

  • Duální fotoaparát (13 + 5 Mpx)

  • Hi-Res Audio s funkcemi DSEE HX™ a LDAC

  • Velkokapacitní baterie 2870 mAh

Rozměry
156 x 68 x 8,4 mm
Hmotnost
162 g
Voděodolnost
-
Počet karet SIM
Karta SIM, duální karta SIM
Kapacita
2870 mAh
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů