Xperia 10 Plus

Větší displej. Více možností.

Představuje se Xperia 10 Plus se širokoúhlým 6,5" displejem 21:9. Používejte dvě aplikace najednou díky dokonalejšímu multitaskingu, sledujte filmy v původním formátu a natáčejte své vlastní s kinematografickým poměrem stran 21:9. To vše v elegantním designu, který dokonale padne do ruky.

SMARTPHONY

Xperia 10 Plus – 6,5" širokoúhlý Full HD+ displej 21:9 | duální fotoaparát

Xperia 10 Plus
Obrázek modelu Xperia 10 Plus – 6,5" širokoúhlý Full HD+ displej 21:9 | duální fotoaparát

navyblack

Širokoúhlý 6,5" Full HD+ displej 21:9
Širokoúhlý 6,5" displej Full HD+ 21:9
Nahrávání videa 21:9
Nahrávání videa 21:9 s duálním fotoaparátem 12 + 8 Mpx a 2x optickým zoomem
Zvuk s vysokým rozlišením
Hi-Res Audio s funkcemi DSEE HX™ a LDAC

Displej

Snadný multitasking na rozdělené obrazovce

Sledujte video při chatování nebo si poslechněte nejnovější zprávy při psaní e-mailu. Širokoúhlý displej 21:9 smartphonu Xperia 10 Plus poskytne prostor pro dvě aplikace vedle sebe při vylepšeném multitaskingu. Stačí klepnout na boční hranu telefonu a pomocí funkce Boční snímač spustit dvě vybrané aplikace na rozdělené obrazovce.

Na delší obrazovce je toho vidět víc

Díky 6,5" širokoúhlému displeji 21:9 smartphonu Xperia 10 Plus můžete snáze procházet webové stránky a další obsah bez nutnosti často posouvat obrazovku. Vše v detailním rozlišení Full HD+

Ponořte se hlouběji do každého filmu díky plnému formátu 21:9

Ponořte se hlouběji do každé scény na širokoúhlém displeji 21:9 smartphonu Xperia 10 Plus. Je to stejný formát, ve kterém se natáčejí všechny vaše oblíbené filmy. Široký displej bez rámečků umožňuje sledování filmů na smartphonu v podobě, v jaké je jejich tvůrci zamýšleli.

© 2016 Columbia Pictures Industries, Inc., LSC Film Corporation, Village Roadshow Films Global Inc. a Wanda Culture Holding Co. Limited. Všechna práva vyhrazena.

Fotoaparát

Nahrávání videa 21:9

Nahrávejte svá videa ve stejném formátu jako hollywoodští filmaři – 21:9. Zhlédněte je na širokoúhlém displeji 21:9 smartphonu Xperia 10 Plus.

Duální fotoaparát s 2x optickým zoomem

S duálním fotoaparátem s rozlišením 12 a 8 Mpx můžete vytvářet špičkové snímky a využít přitom i kreativní efekt Bokeh. Xperia 10 Plus také nabízí 2x optický zoom, který fotografovaný objekt přiblíží tak, aby vám neunikl žádný detail.

Design

Dokonale padne do ruky.

Smartphone Xperia 10 Plus je navržený tak, aby dokonale padnul do ruky. Širokoúhlý displej 21:9 doplňuje štíhlé a elegantní tělo, které se snadno používá.

Krásu doplňuje odolnost v podobě skla Corning® Gorilla® Glass 5

Xperia 10 Plus má vysoce odolné a tvrdé sklo Corning® Gorilla® Glass 5, které doplňuje elegantní kovový povrch do krásného celku.

Audio

Nový zvuk smartphonu s technologií Hi-Res Audio

Díky zvuku ve vysokém rozlišení a technologii DSEE HX budou všechny skladby znít jako originální nahrávky. Streamování LDAC se postará o skvělý zvuk, ať už posloucháte přes kabel, nebo bezdrátově.

Každou notu uslyšíte čistě a hlasitě

Technologie Smart Amplifier přináší bohatší a hlasitější zvuk s vylepšenými basy, takže si svoji oblíbenou hudbu můžete užít naplno, ať jste kdekoli.

Baterie

Baterie s delší výdrží

Velkokapacitní baterie 3000 mAh spolehlivě zajišťuje smartphonu Xperia 10 Plus energii. Chytrý režim STAMINA navíc předvídá, jak dlouho baterie vydrží, a přizpůsobuje využívání energie, aby vám nedošla příliš brzy.

Prodlouží vaší baterii život

Naše technologie nabíjení udrží baterii ve formě déle. Funkce Ochrana baterie zabraňuje přebíjení telefonu a Adaptivní nabíjení Xperia monitoruje během nabíjení telefon a zajišťuje, aby se baterie nepřetěžovala.

Výkon

Vysoký výkon moderního procesoru

Od procházení webu a hraní her až po rychlý multitasking – mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 636 snadno zvládne všechny vaše aplikace, filmy a hry.

Slot pro kartu microSD™ 512 GB
Rozšiřte paměť

Rozšiřte úložiště telefonu kartou microSD™ o velikosti až 512 GB.

Duální karta SIM
Díky dvěma kartám SIM už nikdy nezmeškáte důležitý hovor

Se dvěma sloty pro karty SIM pohodlně zvládnete osobní i pracovní život s jedním telefonem.

Seznamte se: Xperia 10 Plus

Xperia 10 Plus má 6,5" širokoúhlý displej 21:9 jako stvořený pro multitasking, umožňuje nahrávání videa 21:9 pomocí duálního fotoaparátu s 2x optickým zoomem a vyniká elegantním designem. Dokonale padne do ruky.

Displej

Multitasking na rozdělené obrazovce

Širokoúhlý displej 21:9 poskytuje dostatek místa pro dvě aplikace vedle sebe. Pište e-maily při sledování oblíbeného seriálu nebo chatujte s přáteli při čtení nejnovějších zpráv. Díky funkci Boční snímač a spouštěcímu programu aplikací je přepnutí na rozdělenou obrazovku úplně jednoduché.

Boční snímač snadno zpřístupní oblíbené aplikace

Pomocí bočního snímač lze rychle zobrazit oblíbené aplikace, takže už je nemusíte hledat posouváním. Stačí dvakrát klepnout na kteroukoli boční hranu smartphonu Xperia 10 Plus a umělá inteligence Xperia™ vám ukáže nabídku aplikací, které by se vám mohly právě hodit.

Širokoúhlý displej 21:9

Širokoúhlý displej smartphonu Xperia 10 Plus má stejný poměr stran 21:9, v jakém se natáčejí filmy. Většina displejů smartphonů tento formát nemá, takže zobrazují na horní a dolní straně obrazovky černé pruhy. Xperia 10 Plus poskytuje zážitek ze sledování obrazu na celé ploše displeje.

Streamování filmů 21:9

Na širokoúhlém displeji s poměrem stran 21:9 si můžete v tomto formátu, který je určený pro velké kinosály, přehrávat kompatibilní obsah z Netflixu.

Je vyžadováno předplatné streamovací služby Netflix.

Fotoaparát

Fotografujte v různých poměrech stran

Pořizujte videa a fotografie s různými poměry stran, podle okamžité potřeby. Když použijete nahrávání videa 21:9, můžete natáčet se stejným poměrem stran, jaký mají filmy v kinech. Formát 1:1 je zase ideální na skvělé úlovky pro Instagram.

Záznam v rozlišení 4K
Záznam v rozlišení 4K

V nahrávkách se čtyřnásobným rozlišením oproti běžnému Full HD uvidíte každičký detail.

Stabilizace obrazu SteadyShot™
Plynulé a klidné video díky stabilizaci obrazu

Nahrávejte plynulá videa i v pohybu díky stabilizaci obrazu SteadyShot™.

Popusťte uzdu kreativitě s duálním fotoaparátem 12 + 8 Mpx

Xperia 10 Plus s 12Mpx fotoaparátem umožňuje pořizovat ohromující snímky za každé situace a s různými poměry stran, například 21:9. Druhý fotoaparát s rozlišením 8 Mpx se postará o efekt krásně rozostřeného pozadí (bokeh) a přiblíží fotografovaný objekt dvojnásobným optickým zoomem.

Získejte krásné pozadí snímků bez námahy

Bokeh je efekt užívaný hlavně v portrétní fotografii, jehož výsledkem je měkké, rozostřené pozadí. Dříve bylo k jeho dosažení nutné použít zrcadlovku, ale Xperia 10 se svým duálním fotoaparátem ho vytvoří pouhým stisknutím tlačítka.

Detailní záběry zblízka díky 2x optickému zoomu

Posuňte se při fotografování blíže k akci díky 2× optickému zoomu. 8Mpx fotoaparát smartphonu Xperia 10 Plus přiblíží fotografovaný objekt tak, že budete moci zachytit všechny detaily.

Design

Navržen pro vaši ruku

Díky ergonomickému designu smartphonu Xperia 10 Plus a svým hladkým tvarům tento telefon dokonale padne do ruky. Díky elegantnímu poměru stran 21:9 se telefon dobře drží a bezrámečkové provedení poskytuje skvělý komfort při jeho každodenním používání.

Brilantní světlo

Barvy jsou důležité pro stylový a přírodní vzhled. Inspirací pro barevnou škálu smartphonů Xperia 10 Plus je světlo odrážející se na kovových površích.

Snadné ovládání jednou rukou se zmenšeným uživatelským rozhraním

Jednoduchým pohybem palce můžete zmenšit obrazovku tak, abyste na všechno pohodlně dosáhli. Můžete tak bez omezení používat telefon jednou rukou, když jste třeba na cestách.

Specifikace

6,5" širokoúhlý Full HD+ displej 21:9, nahrávání videa 21:9, duální fotoaparát 12 + 8 Mpx, 2x optický zoom, zvuk ve vysokém rozlišení s funkcemi DSEE HX™ a LDAC.
  • Širokoúhlý 6,5" Full HD+ displej 21:9

  • Nahrávání videa 21:9

  • Duální fotoaparát (12 + 8 Mpx) s 2x optickým zoomem

  • Hi-Res Audio s funkcemi DSEE HX™ a LDAC

  • Velkokapacitní baterie 3000 mAh

Rozměry
167 x 73 x 8,3 mm
Hmotnost
180 g
Voděodolnost
-
Počet karet SIM
Karta SIM, duální karta SIM
Kapacita
3000 mAh
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů