MDR-XB650BT

Na basech záleží

Sluchátka MDR-XB650BT kombinují hluboký a výrazný zvuk technologie EXTRA BASS se svobodou bezdrátového připojení a pohodlím dlouhého poslechu.

SLUCHÁTKOVÝ PÁSEK

Bezdrátová sluchátka MDR-XB650BT EXTRA BASS™

MDR-XB650BT
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka MDR-XB650BT EXTRA BASS™

redblueblack

Od

MOC

2 344,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Pociťte sílu EXTRA BASS

Inovativní technologie EXTRA BASS byla navržena přímo pro taneční hudbu a poskytuje hluboké, výrazné basy.

Basy s přidanou hloubkou

Jako součást produktové řady s technologií EXTRA BASS využívají tato sluchátka technologii zdůraznění basů. To vytváří zvukové těsnění pro lepší úroveň zvukové izolace a přesnou odezvu basů. 

Delší přehrávání kdekoli

Delší výdrž baterie přináší až 30 hodin poslechu fantastického zvuku. Zároveň si můžete užívat svobodu bezdrátového připojení s technologií Bluetooth® a poslech jedním dotykem s technologií NFC.

Pohodlný poslech

Lehký a kompaktní design sluchátek MDR-XB650BT nejenom přináší pohodlí při dlouhém poslechu, ale také pomáhá optimalizovat basy.

Nastavitelný most přes hlavu
Určeno pro basy

Nastavitelná struktura mostu přes hlavu je optimalizovaná pro přehrávání hlubokých basů, dobře padne a minimalizuje vibrace způsobené dunivými basovými zvuky.

Otočná sluchátka
Kombinace designu a funkce

Měkké polstrování sluchátek poskytuje téměř plně vzduchotěsné utěsnění pro přímý přenos basů. Pokud sluchátka nepoužíváte, lze je zploštit pro snadné zabalení.

Specifikace a funkce

Sluchátka MDR-XB650BT kombinují kvalitní zvuk technologie EXTRA BASS s možností bezdrátového připojení a pohodlného, dlouhého poslechu.
  • Technologie EXTRA BASS pro hluboký, výrazný zvuk

  • Poslech jedním dotykem pomocí Bluetooth® a NFC™

  • 30mm neodymový reproduktor s technologií EXTRA BASS

  • Výdrž baterie až 30 hodin

  • Otočné provedení ideální na cesty

Reproduktor
30 mm
Frekvenční odezva
20 Hz – 20 000 Hz
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů