SLUCHÁTKA MDR-XB450AP EXTRA BASS™

Kompletní specifikace a funkce

MDR-XB450AP

MOC

1 355,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Hmotnost
165 g (bez kabelu)

Obecné funkce

Typ Closed
Ano
Reproduktor
30mm dynamický (kulatý typ)
Typ Dynamic
Ano
Impedance (ohm)
24 Ω při 1 kHz
Frekvenční odezva
5–22 000 Hz
Citlivost (dB/mW)
102 dB/mW
Typ kabelu
Typ Y
Délka kabelu
1,2 m
Přípojka
Pozlacený čtyřvodičový minikonektor ve tvaru L
Styl nošení
Přes uši, Čelenka

Mikrofon

Směr mikrofonu do linkového vstupu
Všesměrový

Barevná provedení

redbluewhiteblack

Obsah balení

  • Návod k použití
Placeholder

Funkce

Ovládání odezvy basů zajistí nekompromisní basy

Technologie ovládání odezvy basů poskytuje sevřenou, hlubokou basovou odezvu, což se dokonale hodí pro hudební styly zaměřené na dolní část rozsahu. Ventilační otvor maximalizuje proudění vzduchu v nízkém frekvenčním pásmu, optimalizuje účinnost membrány, a umožňuje tak přesnější reprodukci basových rytmů.  

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB450AP EXTRA BASS™

Otočná konstrukce usnadňuje cestování

Tato sluchátka si s sebou můžete vzít kamkoli. Konstrukce sluchátek s otočnými mušlemi umožňuje jejich snadné uložení, když je právě nepoužíváte, a usnadňuje jejich přenosnost při cestách. Otočením mušlí se sluchátka zploští a budete je moci zabalit do kufru nebo batohu bez obav z toho, že zaberou příliš mnoho drahocenného místa.    

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB450AP EXTRA BASS™

Ovladač a mikrofon na kabelu pro telefonování v režimu handsfree

Díky ovladači na kabelu a vestavěnému mikrofonu v kabelu sluchátek můžete z vybraných smartphonů telefonovat handsfree během poslechu hudby. Přepínejte snadno mezi skladbami a hovory, aniž byste museli sluchátka sejmout.

Hliníkový pás pro působivé basy 

Tato sluchátka reprodukují basy, které vás nabudí. Lehký, ale pevný hliníkový pás na horní straně krytu potlačuje nežádoucí vibrace, a napomáhá tak zachování hlubokých, působivých nízkých tónů. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB450AP EXTRA BASS™

Polstrované náušníky pro naprosté pohodlí

Poslouchejte zcela pohodlně. Tato sluchátka mají samonastavovací most přes hlavu a měkké polstrované mušle, které zakrývají celé ucho. Vychutnávejte si dlouhotrvající pocit pohodlí, abyste mohli poslouchat svá oblíbená alba znovu a znovu.

Dynamické neodymové reproduktory nabízejí přesný zvuk

Lehké 30mm dynamické neodymové reproduktory umožňují sluchátkům zajišťovat působivou rytmickou odezvu i v těch nejnáročnějších skladbách. Díky kombinaci s vysoce citlivou membránou můžete zvýšit hlasitost sluchátek, a přesto si užívat čistý a přesný zvuk napříč celým spektrem.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB450AP EXTRA BASS™

Skládací provedení s uzavřenou konstrukcí izoluje zvuk uvnitř

Krycí design s uzavřenou zadní částí ovine ucho tak, aby hudba neprocházela ven a okolní šum zase dovnitř ucha. Zvuky se odráží zpět do uší, a vy tak uslyšíte i ty nejméně patrné tóny. Pocítíte také každý takt, protože design s uzavřenou zadní částí přispívá k maximálnímu zvýraznění basových linek v hudbě. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB450AP EXTRA BASS™

Vysoká citlivost pro hlasitý a jasný zvuk

Tato sluchátka se zvýšenou citlivostí 102 dB/mW jsou vysoce výkonná při převodu elektrických signálů na akustické. To znamená, že při poslechu hudby ze stejného zdroje a při stejné úrovni hlasitosti uslyšíte napříč celým zvukovým spektrem (v porovnání s méně citlivými sluchátky) hlasitější zvuk.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB450AP EXTRA BASS™

Široká frekvenční odezva pro čistší výšky i basy 

Široký frekvenční rozsah – v rozsahu 5 Hz až 22 kHz – zajišťuje hluboké podání basů, bohaté středové tóny a čisté výšky. Poslouchejte detaily v každé stopě a užijte si každou skladbu.