SLUCHÁTKA MDR-1ADAC

Kompletní specifikace a funkce

MDR-1ADAC

MOC

9 699,36 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Hmotnost
300 g

Obecné funkce

Reproduktor
40mm dynamický reproduktor
Typ obklopující ucho
Ano
Typ Dynamic
Ano
Impedance (ohm)
40 Ω při 1 kHz
Frekvenční odezva
4–40 000 Hz (digitální), 4–100 000 Hz (analogový)
Citlivost (dB/mW)
102 dB/mW
Ovládání hlasitosti
Ano (otočný)
Délka kabelu
1,2 m
Přípojka
Stereofonní minikonektor
Styl nošení
Přes uši, Čelenka

Barevná provedení

black

Obsah balení

  • Vak na přenášení
  • Kabel sluchátek (1,2 m)
  • Kabel s konektory Lightning (1,2 m)
  • Digitální kabel pro přehrávač Walkman® (1,2 m)
  • Digitální kabel pro zařízení Xperia™ (1,2 m)
  • Kabel USB
  • Záruční list
  • Rychlý průvodce
  • Referenční příručka
  • Návod k použití
Placeholder

Funkce

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Poslouchejte hudbu se zvukem s vysokým rozlišením přesně podle záměru autora 

Díky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Nahráním hudby vyšší frekvencí, než která se používá u disků CD (až 384 kHz/32 bitů, oproti frekvenci 44,1 kHz/16 bitů), vám zvuk s vysokým rozlišením umožní zajistit záznam blížící se původní studiové nahrávce a vychutnat si hudbu přesně podle představ interpreta. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Konzistentní zvuk s integrovaným převodníkem USB DAC

Tato sluchátka zajišťují díky vestavěnému speciálnímu zesilovači s převodníkem USB DAC proces přenosu signálu z vašeho zařízení a zesilují zvuk pomocí integrovaného digitálního zesilovače. Signál zůstává déle digitální a je převáděn do analogové formy, teprve když doputuje k reproduktorům. Získáte tak bezkonkurenční čistotu a přesnost. Digitálním propojením dosáhnete konzistentního zvuku pro jakoukoliv skladbu bez ohledu na to, jaké zařízení je použito jako zdroj. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Vícenásobné připojení pro všestranný poslech 

Zůstaňte na správné vlně! Poslouchejte hudbu prostřednictvím jednoho z dodávaných propojovacích digitálních kabelů z počítače, ze smartphonu Xperia™, přehrávače Walkman® nebo telefonu iPhone. Jiné přehrávače můžete připojit pomocí stereofonního audiokabelu jack 3,5 mm. Funkce Auto Select zajišťuje bezproblémové přepínání mezi vstupy. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Dynamické reproduktory HD pro autentický zvuk

Výkonné 40mm reproduktory HD s velkými průduchy umožňují sluchátkům zprostředkovat rázné a rytmické basy i u těch nejnáročnějších skladeb. Poslouchejte čistý a přesný zvuk v celém spektru i při zvýšené hlasitosti.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Široká frekvenční odezva pro plný zvukový rozsah

Širokopásmový frekvenční rozsah – sahající od 3 Hz po 100 kHz – je přizpůsoben široké nabídce současných hudebních stylů. 3Hz dolní část frekvenčního spektra nabízí více než dostatečnou šířku i pro nejhlubší basové tóny. Ve 100kHz horní části si zase můžete vychutnat vokální melodie a jemné zvukové harmonie a tóny, které hudbu oživují a dodávají jí realistický zvuk.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Vysoká citlivost pro hlasitý a jasný zvuk

Tato sluchátka s vysokou citlivostí 102 dB/mW jsou vysoce výkonná při převodu elektrických signálů na akustické. To znamená, že při poslechu hudby ze stejného zdroje a při stejné úrovni hlasitosti uslyšíte napříč celým zvukovým spektrem (v porovnání s méně citlivými sluchátky) hlasitější zvuk.  

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou zajišťuje větší přesnost

Membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou nabízí konzistentnější zvuk v celém frekvenčním rozsahu než u konvenčních reproduktorů. Jednotnější ztráta zvukové energie do krytu reproduktoru během přenosu zajišťuje autentičtější zvuk. Můžete si také užívat širší frekvenční odezvu, a to dokonce i při poslechu velmi vysokých frekvencí zvuku ve vysokém rozlišení. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Průduchy pro vylepšení basů zdůrazní rytmus

Přesně tvarované průduchy zlepšují průtok vzduchu uvnitř sluchátka, takže membrána z polymerů z tekutých krystalů může snáze dýchat a okamžitě reagovat na hluboké basové linky.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Digitální zesilovač S-Master HX pro vytříbený zvuk 

Čistý a nefiltrovaný zvuk. Díky využití zjednodušené cesty signálu a úplnému digitálnímu zpracování dokáže technologie S-Master HX zesílit zvukové signály digitálně, aniž byste je nejdříve museli převádět na analogové. To znamená, že se signály dostanou až k výstupu konečného reproduktoru, aniž by se snížila jejich čistota, a vy si tak můžete užít realističtější a vyvážený zvuk.  

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Plná podpora kódování DSD a PCM

Díky podpoře formátů DSD128 (Direct Stream Digital) a 192kHz / 24bitového PCM (Pulse Code Modulation) si budete moci vychutnat věrnější reprodukci původního zvuku na všech frekvencích. Formát DSD128 zachycuje a reprodukuje zvuk při mimořádně vysoké frekvenci dosahující až 128násobku hodnoty používané pro CD při použití 1bitového toku. Získáte tak přirozený zvuk s širokým dynamickým rozsahem. Formát PCM 192 kHz / 24 bitů provádí vzorkování při více než čtyřnásobku přenosové rychlosti CD, přičemž každý vzorek byl při 24bitovém zpracování vystižen přesněji.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Skládací provedení s uzavřenou konstrukcí izoluje zvuk uvnitř

Krycí design s uzavřenou zadní částí ovine ucho tak, aby hudba neprocházela ven a okolní šum zase dovnitř ucha. Zvuky se odráží zpět do uší, a vy tak uslyšíte i ty nejméně patrné tóny. Pocítíte také každý takt, protože design s uzavřenou zadní částí přispívá k maximálnímu zvýraznění basových linek v hudbě. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Náušníky snižující tlak pro pohodlné nošení

Měkké kožené náušníky s polstrováním snižujícím tlak byly navrženy tak, aby se vytvarovaly podle uší a pohodlně padly. Hladké materiály a nenápadné přechody v harmonické kombinaci pohodlí a odolnosti nabízejí hodiny příjemného poslechu.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

S otočným skládacím designem se dobře cestuje

Tato sluchátka si s sebou můžete vzít kamkoli. Díky otočnému krycímu designu se sluchátka snadno uskladňují, když je nepoužíváte nebo když cestujete. Mušle lze složit naplocho, aby se snadno vešly do kufru nebo do tašky. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-1ADAC

Díky nabíjení přes rozhraní USB vám nedojde energie 

Mějte sluchátka vždy připravená díky napájení portem micro USB. Můžete poslouchat až 8 hodin na jediné nabití – to je dostatek energie na celý pracovní den.