MOC

6 098,40 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Sluchátka MDR-1A
Snímky modelu Sluchátka MDR-1A
Snímky modelu Sluchátka MDR-1A

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Ryzí zvuk pro milovníky hudby

Užijte si poslech svých oblíbených skladeb na maximum

Dodejte oblíbené hudbě čistotu, jakou si zaslouží. Díky frekvenčnímu rozsahu s horní hranicí až 100 kHz zachytí sluchátka MDR-1A pro zvuk ve vysokém rozlišení esenci každé skladby. Uslyšíte hudbu, která se maximálně přibližuje původní studiové nahrávce. Zvuk bude od hlubokých rytmických linek po vysoké vokály vždy věrně podaný, autentický a přesný.

40mm reproduktor

Pohodlný poslech

Užijte si zvuk z velkých reproduktorů a mušlí, které pohodlně přilnou k hlavě kolem uší.

Velmi široký frekvenční rozsah

Velmi široký frekvenční rozsah

Rozsah až do 100 kHz zajišťuje hluboké basy i euforické výšky.

Vysoká citlivost 105 dB/mW

Vysoká citlivost

Díky citlivosti 105 dB/mW bude hlasitě přehrávaná hudba z každého domácího systému nebo přenosného zařízení vždy čistá.

Vášeň pro zvuk

Přesná reprodukce i těch nejjemnějších tónů

Užijte si čistý a vyvážený zvuk, který ctí originální nahrávku bez ohledu na hlasitost. Se 40mm reproduktorem HD s lehkou, avšak tuhou membránou z polymerů z tekutých krystalů (LCP) s hliníkovou povrchovou úpravou zažijete konzistentnější a přesnější zvuk v celém frekvenčním rozsahu než u konvenčních reproduktorů z polymerů z tekutých krystalů.

Co je zvuk s vysokým rozlišením?

Za pojmem „zvuk s vysokým rozlišením“ se skrývá několik digitálních procesů, které umožňují překódování a následné přehrávání hudby s vyššími vzorkovacími frekvencemi, než jsou ty standardně užívané u disků CD.

Záznam zvuku při vysoké frekvenci

Nahrávejte zvuk při vyšší frekvenci než u disků CD

Zvuk ve vysokém rozlišení je obvykle zaznamenáván při frekvenci 96 kHz / 24 bitů nebo dokonce 192 kHz / 24 bitů, což je mnohem vyšší frekvence, než je ta používaná u disků CD.

Široký frekvenční rozsah

Vychutnejte si realističtější a emotivnější zvuk

Zvuk na discích CD a ve formátu mp3 dosahuje vrcholu kolem 20 kHz, zvuk ve vysokém rozlišení však podporuje frekvence nad 24 kHz (v případě tohoto modelu až 100 kHz) a vyšší dynamický rozsah.

Užijte si hudbu na maximum

Zcela se ponořte do poslechu hudby díky čistotě zvuku s vysokým rozlišením od zdroje až po výstup z reproduktoru. Nyní si můžete zdarma poslechnout ukázky se zvukem s vysokým rozlišením na webu HDtracks.

Nedělte se o zvuk s ostatními

Obklopující konstrukce s ergonomickými těsnicími 3D náušníky nepropustí ani hudbu ven, ani rušivé zvuky dovnitř. Zvuky se odráží zpět k uším a vy tak uslyšíte i ty nejméně patrné zvuky.

Obklopující konstrukce
Vyvážený propojovací kabel pro sluchátka

Vyvážený zvuk

Model MDR-1ABP je dodáván s vyváženým propojovacím sluchátkovým kabelem. Ten je vyroben se čtyřmi měděnými dráty potaženými stříbrem, díky kterým na produktech podporujících vyvážené připojení slyšíte čistý a přesný zvuk.

Luxusní vzhled a dojem

Ukažte svůj styl

Tato ikonická sluchátka vypadají stejně dobře, jako se nosí. Elegantní kovový most přes hlavu skvěle doplňuje luxusní náušníky s černou kůží.

Ryzí komfort

Díky uzavřené konstrukci sluchátek, která pevně doléhají kolem uší, vám neunikne ani tón vaší oblíbené hudby. Můžete je pohodlně nosit celé hodiny a poslouchat hudbu déle.

Uzavřená konstrukce kolem uší

Náušníky s odlehčením tlaku

Pohodlné náušníky s měkkou kůží a vysokým polstrováním těsně přiléhají kolem uší.

Uzavřená konstrukce kolem uší

Bezešvé provedení

Měkčí materiály a bezešvé provedení zajišťují výjimečné pohodlí a odolnost.

Kompaktní na cesty

Poslouchejte oblíbenou hudbu kdekoli. Díky zasouvacímu kovovému mostu přes hlavu a otočným skládacím náušníkům snadno uložíte sluchátka v kufru nebo brašně.

Ovladač na kabelu s mikrofonem

Zůstaňte v kontaktu

Ovladač na kabelu s mikrofonem zajišťují, že budete moci na chytrém telefonu se systémem Android a iPhone přijímat hovory v režimu handsfree.

Aplikace SmartKey

Mějte vše pod kontrolou

Přehrávejte a přizpůsobujte si hudbu. Přizpůsobujte si hovory. Aplikace Sony SmartKey umožňuje ovládat klíčové funkce ze sluchátek.

Specifikace a funkce
Dodejte oblíbené hudbě čistotu, jakou si zaslouží. Díky frekvenčnímu rozsahu s horní hranicí až 100 kHz zachytí sluchátka MDR-1A pro zvuk ve vysokém rozlišení esenci každé skladby. Uslyšíte hudbu, která se maximálně přibližuje původní studiové nahrávce. Zvuk bude od hlubokých rytmických linek po vysoké vokály vždy věrně podaný, autentický a přesný.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Citlivý reproduktor s vrstvou polymeru z tekutých krystalů pro čistý zvuk

  • Kompatibilita s chytrými telefony, dálkové ovládání a mikrofon na kabelu

  • Ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky

  • Otočné provedení ideální na cesty

Reproduktor
40mm dynamický (kulatý typ)
Frekvenční odezva
3–100 000 Hz
Délka kabelu
1,2 m

Obsah balení

Záruční list, Návod k použití, Vak na přenášení, Kabel sluchátek (1,2 m), Kabel sluchátek s kabelovým dálkovým ovladačem a mikrofonem (1,2 m)

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor odborníků