SLUCHÁTKA MDR-10RC

Kompletní specifikace a funkce

MDR-10RC

MOC

3 749,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Hmotnost
165 g

Obecné funkce

Typ Closed
Ano
Reproduktor
40mm dynamický (kulatý typ)
Typ Dynamic
Ano
Magnet
Neodym
Impedance (ohm)
40 ohmů při 1 kHz
Frekvenční odezva
5–40 000 Hz
Citlivost (dB/mW)
100 dB/mW
Typ kabelu
Propojovací kabel, kabelový dálkový ovladač a kabel mikrofonu 
Délka kabelu
1,2 m
Přípojka
Pozlacený stereofonní minikonektor typu L
Styl nošení
Přes uši, Čelenka

Barevná provedení

redwhiteblack

Obsah balení

  • Vak na přenášení
  • Propojovací kabel – 1,2 m
  • Kabel s kabelovým dálkovým ovladačem a mikrofonem – 1,2 m
  • Záruční list
Placeholder

Funkce

Obrázek modelu Sluchátka MDR-10RC

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Díky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí téměř dokonalý poslech, a to zejména díky záznamu hudby s vyšší frekvencí než v případě disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence i přesnosti rychlosti přenosu každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Ovládání odezvy basů

Technologie ovládání odezvy basů poskytuje sevřenou, hlubokou basovou odezvu, což se dokonale hodí pro současné hudební styly zaměřené na dolní část rozsahu.

Frekvenční rozsah 5 Hz až 40 kHz

Mimořádně široký frekvenční rozsah od 5 Hz do 40 kHz je předurčen k tomu, aby splnil nároky současné hudby zdůrazňující basy. Dolní část frekvenčního rozsahu zvýrazní každou silnou subbasovou notu, zatímco na vysokém 40kHz konci rozsahu si budete moci užívat vokální melodie ve vynikající zřetelnosti vysokého rozlišení.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-10RC

Dynamické jednotky neodymových reproduktorů

Lehké dynamické 40mm jednotky neodymových reproduktorů dodávají sluchátkům působivou rytmickou odezvu i v těch nejnáročnějších skladbách. V kombinaci s polyetylénovou membránou vám to umožní zvýšit hlasitost sluchátek (bez nutnosti zesilovače) a přesto si užívat čistý zvuk.

Průduchy pro vylepšení basů

Přesně tvarované průduchy zlepšují průtok vzduchu uvnitř sluchátka, takže polyetylénová membrána může snáze dýchat a okamžitě reagovat na hluboké basové linky.

Design s uzavřenou zadní částí

Design sluchátek s uzavřenou zadní částí minimalizuje únik zvuku a tím směruje více zvuku do vašich uší, takže si budete moci vychutnat oblíbené skladby bez vnějšího rušení. Pocítíte také každý takt, protože design s uzavřenou zadní částí přispívá k maximálnímu zvýraznění basových linek v hudbě.