MOC

8 949,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Sluchátka do uší XBA-N3AP/XBA-N3BP
Snímky modelu Sluchátka do uší XBA-N3AP/XBA-N3BP
Snímky modelu Sluchátka do uší XBA-N3AP/XBA-N3BP
Fantastický zvuk v malém provedení

Vychutnejte si celé zvukové spektrum ve zřetelnějším provedení všech frekvencí. Tato důmyslná sluchátka do uší jsou vybavena nově vyvinutým systémem hybridních HD reproduktorů, takže navzdory malým rozměrům reprodukují i jemné detaily.

Zvuk s vysokým rozlišením
Zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. 

Systém hybridních reproduktorů HD z polymerů z tekutých krystalů
Systém hybridních reproduktorů HD z polymerů z tekutých krystalů 

Dynamický reproduktor s membránou z polymerů z tekutých krystalů pro hutné basy a čisté středy je zkombinovaný s reproduktorem s technologií Balanced Armature, která zajišťuje úchvatné výšky.     

Ovládání zvukového prostoru
Ovládání zvukového prostoru

Konstrukce s rozšířeným otevřeným závěrem a vylepšeným prouděním vzduchu vytváří lepší zvukovou scénu a poskytuje tak bohatší, přirozenější zvuk.     

Vyvážený výkon

U systému hybridních reproduktorů HD je zvuk optimalizovaný na všech frekvencích.

9mm dynamický reproduktor vytváří stabilně mohutné basy a čisté středy, aniž by docházelo k oslabení jako u jiných reproduktorů, zatímco vzduchotěsný reproduktor s technologií Balanced Armature poskytuje přirozený zvuk ve vysokých frekvencích po delší dobu. Oba reproduktory společně zajišťují stabilní zvukovou odezvu na všech frekvencích.

Jde o proudění vzduchu

Ovládání zvukového prostoru

Větší proudění vzduchu v rozšířeném závěru představuje větší prostor, v němž se může reproduktor pohybovat a zvuk rezonovat. Výsledkem je přirozenější zvuk s bohatšími středy a vyváženými výškami a basy. 

Zvuk s vysokým rozlišením

3,2x více přenesených dat

Získejte z každé skladby to nejlepší

Stejně jako když přejdete z videa ve standardním rozlišení na video v rozlišení HD, i skladby se zvukem ve vysokém rozlišení jsou mnohem kvalitnější než v souborech mp3 nebo na discích CD a umožňují vám slyšet každý úder bubnu a každý tón. 

Propracovanost v malém

Precizní zvuková technologie se pojí s malým provedením. Tato lehká sluchátka dodávaná s pouzdrem na přenášení nepředstavují při přenášení žádnou zátěž. 

Naprosté pohodlí

Koncovky Triple Comfort dodávané ve třech velikostech díky širokému výběru tvarů pohodlně padnou. Jejich kombinace tvrdého silikonu a speciálně vyvinutého pěnového silikonu zajišťuje pohodlí a stabilitu odpovídající kvalitám zvuku.         

Vylepšení kabelů

Vyměňte kabely a využijte výhod vysoce kvalitních volitelných kabelů, které zajistí ještě věrnější zvuk. Vyvážený kabel s odděleným levým a pravým zemnícím vodičem redukuje přeslechy.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Vychutnejte si celé zvukové spektrum ve zřetelnějším provedení všech frekvencí. Tato propracovaná sluchátka do uší s nově vyvinutým systémem hybridních reproduktorů HD, dynamickým reproduktorem z polymerů z tekutých krystalů a ovládáním zvukového prostoru poskytují širší zvukovou scénu v malém prostoru.
  • Možnost zvuku ve vysokém rozlišení

  • Systém hybridních reproduktorů HD pro hluboké basy a čisté výšky

  • Ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky

  • Pohodlné, dobře padnoucí silikonové koncovky

  • Lehké provedení pro cestování s hudbou

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů