MOC

8 949,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Sluchátka do uší XBA-N3AP/XBA-N3BP
Snímky modelu Sluchátka do uší XBA-N3AP/XBA-N3BP
Snímky modelu Sluchátka do uší XBA-N3AP/XBA-N3BP
Fantastický zvuk v malém provedení

Vychutnejte si celé zvukové spektrum ve zřetelnějším provedení všech frekvencí. Tato důmyslná sluchátka do uší jsou vybavena nově vyvinutým systémem hybridních HD reproduktorů, takže navzdory malým rozměrům reprodukují i jemné detaily.

Zvuk s vysokým rozlišením
Zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. 

Systém hybridních reproduktorů HD z polymerů z tekutých krystalů
Systém hybridních reproduktorů HD z polymerů z tekutých krystalů 

Dynamický reproduktor s membránou z polymerů z tekutých krystalů pro hutné basy a čisté středy je zkombinovaný s reproduktorem s technologií Balanced Armature, která zajišťuje úchvatné výšky.     

Ovládání zvukového prostoru
Ovládání zvukového prostoru

Konstrukce s rozšířeným otevřeným závěrem a vylepšeným prouděním vzduchu vytváří lepší zvukovou scénu a poskytuje tak bohatší, přirozenější zvuk.     

Vyvážený výkon

U systému hybridních reproduktorů HD je zvuk optimalizovaný na všech frekvencích.

9mm dynamický reproduktor vytváří stabilně mohutné basy a čisté středy, aniž by docházelo k oslabení jako u jiných reproduktorů, zatímco vzduchotěsný reproduktor s technologií Balanced Armature poskytuje přirozený zvuk ve vysokých frekvencích po delší dobu. Oba reproduktory společně zajišťují stabilní zvukovou odezvu na všech frekvencích.

Jde o proudění vzduchu

Ovládání zvukového prostoru

Větší proudění vzduchu v rozšířeném závěru představuje větší prostor, v němž se může reproduktor pohybovat a zvuk rezonovat. Výsledkem je přirozenější zvuk s bohatšími středy a vyváženými výškami a basy. 

Zvuk s vysokým rozlišením

3,2x více přenesených dat

Získejte z každé skladby to nejlepší

Stejně jako když přejdete z videa ve standardním rozlišení na video v rozlišení HD, i skladby se zvukem ve vysokém rozlišení jsou mnohem kvalitnější než v souborech mp3 nebo na discích CD a umožňují vám slyšet každý úder bubnu a každý tón. 

Propracovanost v malém

Precizní zvuková technologie se pojí s malým provedením. Tato lehká sluchátka dodávaná s pouzdrem na přenášení nepředstavují při přenášení žádnou zátěž. 

Naprosté pohodlí

Koncovky Triple Comfort dodávané ve třech velikostech díky širokému výběru tvarů pohodlně padnou. Jejich kombinace tvrdého silikonu a speciálně vyvinutého pěnového silikonu zajišťuje pohodlí a stabilitu odpovídající kvalitám zvuku.         

Vylepšení kabelů

Vyměňte kabely a využijte výhod vysoce kvalitních volitelných kabelů, které zajistí ještě věrnější zvuk. Vyvážený kabel s odděleným levým a pravým zemnícím vodičem redukuje přeslechy.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechejte se pohltit zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo ve studiu během nahrávání. Díky technologii 360 Reality Audio je hudba podmanivější než kdy dřív.

Tato sluchátka podporují technologii 360 Reality Audio.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Vychutnejte si celé zvukové spektrum ve zřetelnějším provedení všech frekvencí. Tato propracovaná sluchátka do uší s nově vyvinutým systémem hybridních reproduktorů HD, dynamickým reproduktorem z polymerů z tekutých krystalů a ovládáním zvukového prostoru poskytují širší zvukovou scénu v malém prostoru.
  • Možnost zvuku ve vysokém rozlišení

  • Systém hybridních reproduktorů HD pro hluboké basy a čisté výšky

  • Ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky

  • Pohodlné, dobře padnoucí silikonové koncovky

  • Lehké provedení pro cestování s hudbou

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů