SLUCHÁTKA

Sluchátka do uší H3 s technologií Balanced Armature

XBA-H3

Obrázek modelu Sluchátka do uší H3 s technologií Balanced Armature

MOC

8 869,30 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Sluchátka do uší H3 s technologií Balanced Armature
Snímky modelu Sluchátka do uší H3 s technologií Balanced Armature
Snímky modelu Sluchátka do uší H3 s technologií Balanced Armature
Model Sluchátka do uší H3 s technologií Balanced Armature v akci
Model Sluchátka do uší H3 s technologií Balanced Armature v akci

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Prvotřídní zvuk ve sluchátkách

Základní sluchátka s 1 reproduktorem nedokážou nabídnout zvuk s vysokým rozlišením. Společnost Sony však do modelu XBA-H3 vložila 3 reproduktory pro špičkový zvuk a odezvu o rozsahu 3 až 40 000 Hz.

Rozšíření zvukového spektra

Díky širšímu frekvenčnímu rozsahu a propracovaným reproduktorům přináší model XBA-H3 zvuk s vysokým rozlišením, který se blíží kvalitě živého vystoupení.

Hybridní reproduktory Sony

Každý ze tří reproduktorů pokrývá konkrétní oblast frekvenčního rozsahu. Společně pak přinášejí bohaté basy, přesné středy a křišťálové výšky.

Uvnitř zvuku pro milovníky dobré reprodukce

Zvuk s vysokým rozlišením – nyní ve sluchátkách do uší

Přestože většina lidí slyší pouze frekvence mezi 20 až 20 000 Hz, reprodukují tato sluchátka rozsah 3 až 40 000 Hz. Je to proto, že infrazvukové a ultrazvukové frekvence člověk neslyší, ale cítí. Právě to dodává bohatost poslechu živé hudby a hudby ve studiové kvalitě – a s komprimovanými digitálními soubory či některými jinými sluchátky o tento zážitek přijdete.

  • Věda o zvuku
  • Dynamický reproduktor
  • Balanced Armature (plný rozsah)
  • Balanced Armature (výškový reproduktor)
snímek produktu xba

Skvělý zvuk, skvělá ergonomie

Kromě vynikajícího zvukového výkonu obsahuje design sluchátek do uší XBA-H3 také několik důležitých detailů pro pohodlí a možnost přizpůsobení.

Oddanost promyšlenému designu

Objevte sluchátka do uší naladěná na vaše potřeby. Věrná reprodukce audia v prémiové kvalitě plus přizpůsobivý design rovná se neobyčejný zážitek z hudby na cestách.

Možnosti podle vašich představ

K modelu XBA-H3 jsou přiloženy 2 odpojitelné kabely: 1 s integrovaným mikrofonem a 1 bez něj. Můžete je podle potřeby měnit a buď se soustředit jen na hudbu, nebo být připraveni přijmout telefonní hovor.

Kompatibilita telefonování

Ať už váš život běží na systému Android nebo iOS, kabelové dálkové ovládání a mikrofon od společnosti Sony vám umožní přijímat hovory handsfree i ovládat hlasitost.

XBA H3

Najděte dokonalý tvar

Pro optimální pohodlí a kvalitu zvuku jsou ke sluchátkům přiloženy pěnové silikonové koncovky ve čtyřech velikostech: jsou měkké a poskytují dobrou izolaci od okolního šumu.

Dokonalý přenosný poslech

Protože každé ucho je jiné, byla sluchátka XBA-H3 navržena s háčky na uši s tvarovou pamětí vyrobenými z pryskyřice Teknorote® a potaženými silikonem, které zajistí, že sluchátka bezpečně a jistě padnou každému posluchači.

Specifikace a funkce
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Systém hybridních reproduktorů pro hluboké basy a čisté výšky

  • Kompatibilita s chytrými telefony, dálkové ovládání a mikrofon na kabelu

  • Ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky

  • Dobře padnoucí silikonové koncovky s háčkem na uši

Reproduktor
Hybridní 3pásmový reproduktor HD – 16mm dynamický + 2x Balanced Armature
Frekvenční odezva
3–40 000 Hz
Délka kabelu
1,2 m

Obsah balení

Hybridní silikonové koncovky sluchátek (velikosti: 2x SS, 2x S, 2x M, 2x L), Pěnové silikonové koncovky (velikosti: 2x SS, 2x S, 2x M, 2x L), Pouzdro na přenášení, Spona, Seřizovač kabelu, Odnímatelný kabel s háčkem na uši s dálkovým ovladačem

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů