Přejít k obsahu
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless
Snímky modelu h.ear in 2 Wireless

Funkce

V nabídce v různých barvách

Sluchátka h.ear in 2 Wireless se vyrábí v mnoha jedinečných barvách, které dokonale zapadnou do vašeho života i stylu.

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí podání hudby interpretů bez kompromisů, a to zásluhou záznamu hudby s vyšší frekvencí než u disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence zvuku i přesnosti přenosové rychlosti každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

S technologiemi NFC (Near Field Communication) a BLUETOOTH® se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se přes Bluetooth® a můžete začít.

Technologie LDAC™: bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením

Technologie LDAC™ podporuje několik přenosových rychlostí v závislosti na vaší bezdrátové síti. Můžete si užívat zvukový obsah s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením díky přenosu v maximální přenosové rychlosti 990 kb/s (přibližně třikrát větší objem dat než běžné rozhraní Bluetooth®). Technologie LDAC™ poskytuje lepší zážitek z bezdrátového poslechu veškeré vaší hudby, takže zní přesně podle představ interpreta.

Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

Aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní vyladit si hudbu podle svého gusta díky výběru různých předvoleb a nastavitelnému ekvalizéru. Při výběru předvolby prostorového zvuku máte na výběr z různých stylů zvuku: club (klub), hall (hala), arena (aréna) nebo outdoor (venku).

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních hudebních souborů tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. Technologie DSEE HX™ obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem.

Delší poslech díky výdrži baterie až 8 hodin

Ideální společník při dojíždění nebo na celodenní poslech. Při plném nabití máte k dispozici až 8 hodin hudby nebo telefonních hovorů. A v poslechu můžete pokračovat, i když se vám vybije baterie – stačí připojit dodávaný kabel pro sluchátka.

Mějte sluchátka hezky u sebe

Magnety na kabelech drží sluchátka u sebe a zabraňují zamotání.

9mm reproduktory kulatého typu s vysokou citlivostí zvuku

Speciálně navržené 9mm reproduktory v sobě kombinují kompaktní lehkou konstrukci, vysokou citlivost a široký frekvenční rozsah. Reproduktory podporují zvuk s vysokým rozlišením a zajišťují silné hluboké tóny a jasné a vyvážené výšky bez ohledu na hudební žánr. 

Vibrující pásek na krk upozorní na příchozí hovory

Při příchozím hovoru vás pásek na krk upozorní vibracemi, takže nic nepropásnete.

Celodenní pohodlí při poslechu

Díky čtyřem velikostem koncovek v balení si najdete tu správnou velikost.

Specifikace
Vychutnejte si zážitek z bezdrátového poslechu a snadného ovládání sluchátek s přirozeným provedením za krk. Vyrábějí se v nejrůznějších barvách, takže je dokonale sladíte se svým stylem.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie DSEE HX™ zvýší kvalitu komprimované hudby na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením

  • Vibrace vás upozorní na příchozí hovory

  • Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

  • Životnost baterie 8 hodin

Reproduktor
9 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
Frekvenční odezva
5 – 40 000 Hz (JEITA)
Délka kabelu
přibl. 1,0 m (39 3/8 palců)

Obsah balení

Magnetická sponka, Speciálního kabel pro sluchátka, Kabel USB, Sluchátka do uší

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí