Přejít k obsahu
Sluchátka

Sluchátka Bluetooth®

Se sluchátky Bluetooth® můžete snadno poslouchat hudbu uloženou v přehrávači mp3 či chytrém telefonu. Čtěte dál a vyberte si pro sebe ta pravá sluchátka.

Vstupte do světa bez kabelů

Sluchátka Bluetooth® jsou praktická a dopřejí vám volnost pohybu. Disponují řadou skvělých vestavěných funkcí, včetně velkých reproduktorů, velmi širokého frekvenčního rozsahu a špičkové zvukové technologie, které zajistí kvalitní zvuk každé skladby.

Muž se sluchátky Bluetooth® při běhání
Muž s nejlepšími sluchátky Bluetooth® od společnosti Sony na cestách

Připojte se

Užijte si poslech ještě více se sluchátky Bluetooth®. Můžete je snadno a rychle připojit k chytrému telefonu, tabletu či přehrávači mp3 a nerušeně si vychutnat každou skladbu. Jste mimo domov? Vyzkoušejte snadno přenosná sluchátka do uší.

Zažijte zvuk ve vysokém rozlišení

Zvuk s vysokým rozlišením, kterým disponují vybraná sluchátka Bluetooth® prostupuje všemi prvky od signálu po reproduktory a zdůrazňuje ty nejjemnější detaily v každé skladbě, čímž zajišťuje ještě kvalitnější zvuk než na discích CD.

Nejlepší sluchátka Bluetooth® se zvukem s vysokým rozlišením od společnosti Sony
Černá sluchátka Bluetooth® do uší od společnosti Sony

Kvalitní komponenty

Užijte si kvalitní zvuk se sluchátky Bluetooth® do uší. Výkonné reproduktory zajistí čistý a přesný zvuk od vysokých vokálů po kytarová sóla. Široký frekvenční rozsah Bluetooth® si snadno poradí s nízkými i vysokými tóny při jakékoli hlasitosti.

Vylepšené nízké tóny

Dopřejte si intenzivní basy se sluchátky Bluetooth®. Funkce Ovládání odezvy basů využívá přesně tvarované průduchy, které zabraňují zkreslení a zlepšují proudění vzduchu, čímž optimalizují nízké frekvence a dosahují hlubších a přesnějších rytmů.

Muž poslouchající hudbu se sluchátky Bluetooth® do uší
Černá sluchátka Bluetooth® s telefonem od společnosti Sony 

Jednoduše praktické

Zjednodušte si život se sluchátky Bluetooth®. S bezdrátovou technologií snadno připojíte sluchátka k telefonu či tabletu a nemusíte se starat o zamotané kabely. Chcete přeskočit skladbu či přijmout hovor? Využijte vestavěné ovládací prvky a mikrofon.