PŘEDSTIHNĚTE REALITU

Krása rozlišení 4K v každém záběru
Nejedná se o běžné 4K, ale o 4K od Sony

Vše co sledujete na televizorech Sony je ostré a zřetelné díky nejnovějším technologiím vylepšení detailů a redukce šumu zajišťujícím neuvěřitelně realistický obraz.

Běžné
BĚŽNÝ
4K Processor X1™/ 4K Processor X1™ Extreme
4K Processor X1™/ 4K Processor X1™ Extreme
Jeden čip vše změní

4K Processor X1™

4K Processor X1™ je inovativní technologie využívající pokročilé algoritmy pro omezení šumu a zvýraznění detailů. V kombinaci s technologií 4K X-Reality PRO zajišťuje ostrý, čistý a neuvěřitelně realistický obraz.

Missing Video data!

Přibližte kvalitu obrazu rozlišení 4K

Zpracování obrazu jedinečnou technologií 4K X-Reality PRO od společnosti Sony zvyšuje rozlišení jednotlivých pixelů, čímž zajišťuje pozoruhodnou zřetelnost obrazu. Pixely z více záběrů jsou analyzovány za účelem zajištění ostrého a čistého obrazu v reálném čase.

X-Reality PRO
Nová definice reality

Technologie 4K X-Reality PRO využívá řadu metod redukce šumu pro dosažení ostrého a čistého obrazu. Podívejte se na obraz, který je zřetelnější, plynulejší a přirozenější.

Každý pixel plný života

Technologie 4K X-Reality PRO porovnává obrazové vzory se vzory uloženými v jedinečné databázi za účelem nalezení nejlepšího odstínu, sytosti a jasu pro jednotlivé pixely. Využíváme znalosti získané vývojem a natáčením filmových trháků a televizních pořadů pro dosažení přirozených detailů ve všem, co sledujete.