AUDIOSYSTÉMY

Domácí reproduktory pro zvuk s vysokým rozlišením

SS-HW1

Obrázek modelu Domácí reproduktory pro zvuk s vysokým rozlišením

MOC

15 400,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Domácí reproduktory pro zvuk s vysokým rozlišením

Funkce

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Díky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí díky záznamu hudby s vyšší frekvencí než v případě disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence i přesnosti rychlosti přenosu každého vzorku téměř dokonalý poslech. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Dokonalý partner pro model MAP-S1

Reproduktory SS-HW1 jsou vyladěny tak, aby maximálně podpořily přehrávač zvuku ve vysokém rozlišení MAP-S1. Reproduktory SS-HW1 přebírají vylepšený zvukový signál z přehrávače MAP-S1 a směrují jej do výškového reproduktoru WD. Dokážou tak reprodukovat tóny o vysokých frekvencích s čistotou a detaily, jaké zvuk ve vysokém rozlišení vyžaduje.

Připojte svou sbírku s vysokým rozlišením

Reproduktory SS-HW1 představují ideální doplněk dalších komponent, které podporují zvuk ve vysokém rozlišení – hudebních souborů uložených v počítači, přehrávače HDD nebo zesilovače DAC USB. Stačí připojit reproduktor k zesilovači a vaše hudební sbírka rázem získá novou atmosféru.

Třípásmový systém reproduktorů pro pohlcující zvuk

Od vysokého sopránu až po mohutné basy – každý tón získá detaily, jaké si zaslouží. Basový reproduktor, výškový reproduktor a výškové reproduktory WD společně reprodukují zvuk v širokém frekvenčním rozsahu. Nezáleží na tom, co posloucháte – vždy uslyšíte čistý a přirozený zvuk.

Výškové reproduktory pro vzletné výšky

Vyzkoušejte čisté výšky v hudbě i mluveném slovu. Výškové reproduktory WD umístěné vpředu nad jednotlivými reproduktory vytvářejí širší zvukové pole, které si zachovává kvalitu v celém prostoru. Tóny o velmi vysoké frekvenci jsou reprodukovány s čistotou a detaily zvuku s vysokým rozlišením, takže si můžete užívat výjimečný zvuk, kdekoli se usadíte.

Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro zvuk bez zkreslení

Perfektní partner pro současnou hudbu bohatou na basové linky. Většina reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede k většímu zkreslení zvuku. Basové reproduktory s vlákny se slídovou membránou (MRC) jsou pevnější a dokáží udržet svůj tvar i při pohybu pod vysokým tlakem a vysokou rychlostí, takže si můžete dopřát bohatší basy, aniž byste nějak zhoršili kvalitu zvuku.

Pevná konstrukce pro rezonující basy

Tyto reproduktory jsou vytvořeny na pevných základech. Ozvučnice je vyrobena z 15 mm silné desky MDF, která zajišťuje dokonalé potlačení nežádoucích vibrací, a vnitřní část skříně je dále zpevněna dřevěnou konstrukcí. Výsledkem jsou bohaté akustické rezonance.

Rezonující hloubky a závratné výšky v samostatných komorách

Detailnější hudba s omezením vibrací. Konstrukce reproduktoru se samostatnými komorami izoluje výškový reproduktor od ostatních reproduktorů. Brání tak šíření nežádoucích vibrací a zajišťuje čistý a přirozený zvuk.

Špičkové komponenty, špičkový zvuk

Nekvalitní konektory mohou výrazně ovlivnit celkovou kvalitu zvuku. Proto tyto reproduktory využívají pouze špičkové komponenty: Fóliový kondenzátor a kvalitní cívka se starají o hladký přenos signálu a prvotřídní konektory omezují zkreslení. Můžete si tak vychutnat každý detail zvuku ve vysokém rozlišení.

Dřevěné provedení se stylem a kvalitou

Hladké lesklé provedení reproduktoru si najde své místo i v nejluxusnějších interiérech. Dřevěná překližka dobře drží tvar a brání zkreslení zvuku, které by mohlo být způsobeno změnami tepla nebo vlhkosti.

Specifikace
  • Třípásmové regálové reproduktory

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Výškové reproduktory se širokým rozptylem pro živoucí výšky

  • Reproduktory ze slídových celulárních vláken zajišťují dynamický zvuk

  • Autentické dřevěné provedení

Frekvenční odezva
50 Hz až 50 kHz
Přední reproduktor
2

Obsah balení

Kabel k reproduktorům (2), Kabel k reproduktorům (1), Návod k použití (1), Záruční karta

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí