AUDIOSYSTÉMY

Regálové stereofonní reproduktory

SS-HA3

Obrázek modelu Regálové stereofonní reproduktory

MOC

11 199,76 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Regálové stereofonní reproduktory
Snímky modelu Regálové stereofonní reproduktory
Snímky modelu Regálové stereofonní reproduktory
Snímky modelu Regálové stereofonní reproduktory

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Detail, který nepřeslechnete

Poslechněte si vaše oblíbené písně v jasném zvuku s vysokým rozlišením. Basový reproduktor Mica Reinforced Cellular (MRC) a dva super tweetery se širokým rozptylem (WD) se v SS-HA3 spojily s unikátním designem ozvučnice a přináší vám sníženou difrakci a zvukový zážitek s širokou oblastí poslechu.

Hudba, jak jste ji ještě nikdy neslyšeli

Objevte znovu svou hudební sbírku s ostřejším a jasnějším zvukem, než jste kdy slyšeli. Každý detail reproduktorů SS-HA3 byl navržen tak, aby zdůraznil detaily dostupné díky souborům s vysokým rozlišením a odhalil jemné nuance ve formátu mp3.

Jak funguje zvuk Hi-Res

Jak to funguje

Digitální hudba v lepší kvalitě než disk CD

Technologie zvuku s vysokým rozlišením převádí analogový signál na digitální s vyšší frekvencí než u disků CD. Výsledkem je kvalita 24 bitů / 96 kHz (u CD je to 16 bitů / 44,1 kHz).

Navrženo pro jasný zvuk

Ke snížení difrakce ozvučnice využívají reproduktory SS-HA3 tvar pevného hliníkového těla, který maximalizuje hlasitost reproduktoru a snižuje zkreslení. Design tweeterů s 45stupňovým výřezem přináší širokou oblast poslechu a konzistentně jasný zvuk.

Design hliníkové ozvučnice

Přesný zvuk

Zažijte bohatý zvuk, který se blíží původní nahrávce, přímo u vás doma. Reproduktory SS-HA3 mají basový reproduktor MRC pro řízné basy a dva super tweetery s širokým rozptylem (WD), které zvýrazní hudební detaily ztracené v komprimovaném audiu.

Získejte novou zkušenost z poslechu

Připojte reproduktory SS-HA3 k systému audiopřehrávání HDD nebo jiným audiokomponentům s vysokým rozlišením (Hi-Res) a zažijte jasný zvuk, ať už posloucháte hudební soubory nebo CD.

Specifikace a funkce
  • 2pásmový systém Bass Reflex se třemi měniči (55 Hz až 50 kHz)

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Super tweetery se širokým rozptylem pro živoucí výšky

  • Reproduktory ze slídových celulárních vláken zajišťují dynamický zvuk

  • Odolné hliníkové tělo omezuje vibrace skříně

Frekvenční odezva
55 Hz - 50 kHz
Přední reproduktor
1
Středový reproduktor
0
Prostorový
0

Obsah balení

Příručka s pokyny, Záruční list, Kabel reproduktoru

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí