AUDIOSYSTÉMY

Regálové stereofonní reproduktory

SS-HA1

Obrázek modelu Regálové stereofonní reproduktory

MOC

16 800,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Regálové stereofonní reproduktory
Snímky modelu Regálové stereofonní reproduktory

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Povzneste zvuk do nových výšin

Zvuk s vysokým rozlišením špičkové kvality

Objevte bohatý zvuk s vysokým rozlišením prostřednictvím systému SS-HA1. Dva super tweetery zaručují čisté výšky a rozšiřují rozsah poslechu, zatímco tuhé kužely basových reproduktorů vytvářejí dunivé basy. Tvar a hliníkové tělo ozvučnice snižují difrakci a vibrace, takže se zvuk s vysokým rozlišením blíží kvalitě zvuku živého vystoupení.

Hudba, jak jste ji ještě nikdy neslyšeli

Objevte znovu svou hudební sbírku s ostřejším a jasnějším zvukem, než jste kdy slyšeli. Každý detail reproduktorů SS-HA1 byl navržen tak, aby zdůraznil bohaté detaily dostupné díky hudebním souborům Hi-Res a odhalil jemné nuance ve formátu mp3.

Jak funguje zvuk Hi-Res

Jak to funguje

Digitální hudba v lepší kvalitě než disk CD

Technologie zvuku s vysokým rozlišením převádí analogový signál na digitální s vyšší frekvencí než u disků CD. Výsledkem je kvalita 24 bitů / 96 kHz (u CD je to 16 bitů / 44,1 kHz).

Inteligentní design, špičkový zvuk

Reproduktor má jedinečný tvar ozvučnice snižující difrakci pro jasný a čistý zvuk. Silný hliníkový design podporuje pevnost a snižuje vibrace pro minimální zkreslení.

Funkce vysokého rozlišení (Hi-Res)

Jasné výšky a bohaté hloubky

Reproduktory navržené pro zlepšení zvuku s vysokým rozlišením

Dva super tweetery s širokým rozptylem (WD) vytváří širokou oblast poslechu doplněnou energií výšek hudebních zdrojů s vysokým rozlišením. Díky kuželovým basovým reproduktorům se slídovou membránou (MRC) uslyšíte hudbu čistě a s rezonujícími basy.

Připojte svou sbírku s vysokým rozlišením

Reproduktory SS-HA1 jsou dokonalým doplňkem dalších komponent s vysokým rozlišením – od hudebních souborů uložených na počítači až po audiopřehrávač s HDD nebo zesilovač s převodníkem USB DAC. Stačí připojit reproduktory a poslouchat hudbu – čistě a plnou detailů v kvalitě blízké původní nahrávce.

Specifikace a funkce
  • 3pásmový systém Bass Reflex se čtyřmi měniči (48 Hz až 50 kHz)

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Super tweetery se širokým rozptylem pro živoucí výšky

  • Reproduktory ze slídových celulárních vláken zajišťují dynamický zvuk

  • Odolné hliníkové tělo omezuje vibrace skříně

Frekvenční odezva
48 Hz – 50 kHz
Přední reproduktor
1
Středový reproduktor
0
Prostorový
0

Obsah balení

Příručka s pokyny, Záruční list

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí