MOC

57 307,43 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Stereofonní regálový reproduktor

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Zvuk hodný mistrovských děl, praktická velikost

Zvuk z reproduktoru SS-NA5ES zní přesně tak, jak jej interpret zamýšlel. Jedinečný systém výškových reproduktorů a ruční výroba zajišťují přirozený zvuk plný života.

Uslyšíte každý jednotlivý nástroj

Systém I-Array™ používá jedinečný design i rozvržení výškových reproduktorů kombinující více zdrojů zvuku bez zabarvení nebo míchání zvuků.

Systém I-Array™

Vyrobeno pro přirozený zvuk

Dřevo evropské břízy je známé svými vynikajícími akustickými vlastnostmi. Při výrobě se používají tradiční techniky a výsledkem je přesný a příjemný zvuk.

Skandinávské dřevo

Dřevo evropské břízy

Pevná dřevní vlákna evropské břízy zajišťují ideální rezonanci.

Japonská výroba

Japonská výroba

Tradičními japonskými výrobními postupy je vytvořena pevná schránka.

Dvoudílná ozvučnice

Samostatné výšky i hloubky

Ozvučnice reproduktoru má dvě části oddělující basový reproduktor od ostatních reproduktorů. Brání tak šíření vibrací a vytváří čistý a přirozený zvuk.

Klenoty praktické velikosti

Každý regálový reproduktor je vybaven čtyřmi jednotkami: jedním 25mm a dvěma 19mm výškovými reproduktory s měkkou klenbou pro vysoké frekvence a 130mm hliníkovým kuželovým basovým reproduktorem pro úchvatné basy.

Regálové reproduktory, 4 jednotky

Připraveno pro domácí kino

Model SS-NA5ES bezchybně spolupracuje se sadou reproduktorů ES a nabízí reprodukci hudby plné života i působivé filmové soundtracky.

Specifikace a funkce
  • Dvoupásmový regálový reproduktor se čtyřmi měniči a systémem Bass Reflex

  • I-Array™ systém výškových reproduktorů pro přirozený zvuk

  • Ozvučnice ruční výroby z pevného evropského dřeva

  • Dvoudílná ozvučnice izoluje basové reproduktory

  • Frekvenční rozsah 45 Hz až 45 kHz

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí