DOMÁCÍ KİNO A SOUNDBAR

Stereofonní volně stojící reproduktor

SS-NA2ES

Obrázek modelu Stereofonní volně stojící reproduktor

MOC

81 676,63 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Stereofonní volně stojící reproduktor

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Zážitek jako z koncertního sálu

Model SS-NA2ES je určen všem, kdo hledají zvuk nejlepší kvality a špičkové provedení. Nabízí vybroušený zážitek z poslechu, který vdechne život hudbě i filmům.

Vyrobeno pro přirozený zvuk

Dřevo evropské břízy je známé svými vynikajícími akustickými vlastnostmi. Při výrobě se používají tradiční techniky, které zajišťují příjemný zvuk a přesnost.

Skandinávské dřevo

Dřevo evropské břízy

Pevná dřevní vlákna evropské břízy zajišťují ideální rezonanci.

Japonská výroba

Japonská výroba

Tradičními japonskými výrobními postupy je vytvořena pevná schránka.

Uslyšíte každý jednotlivý nástroj

Systém I-Array™ používá jedinečný design i rozvržení výškových reproduktorů kombinující více zdrojů zvuku bez zabarvení nebo míchání zvuků.

Systém I-Array™
Dvoudílná ozvučnice

Samostatné výšky i hloubky

Ozvučnice reproduktoru má dvě části oddělující basový reproduktor od ostatních reproduktorů. Brání tak šíření vibrací a vytváří čistý a přirozený zvuk.

Zvuk od podlahy až po strop

Každý samostatně stojící reproduktor má 6 měničů od 25mm výškového reproduktoru s měkkou klenbou pro vysoké frekvence po 2 dvouměničové 165mm basové reproduktory pro hluboké basy.

Připraveno pro domácí kino

Model SS-NA2ES bezchybně spolupracuje se sadou reproduktorů ES od společnosti Sony a nabízí reprodukci hudby plné života i působivé filmové soundtracky.

Zvuk se širokým rozsahem

Nenechte si znovu ujít ani jeden jediný tón. Model SS-NA2ES vám umožní poslech křišťálově čistých výšek a hlubokých basů v širokém frekvenčním rozsahu 45 Hz až 45 kHz.

Specifikace a funkce
  • Třípásmový volně stojící reproduktor s šesti měniči a systémem Bass Reflex

  • I-Array™ systém výškových reproduktorů pro přirozený zvuk

  • Ozvučnice ruční výroby z pevného evropského dřeva

  • Dvoudílná ozvučnice izoluje basové reproduktory

  • Frekvenční rozsah 45 Hz až 45 kHz

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí