DOMÁCÍ KİNO A SOUNDBAR

Soustava reproduktorů domácího kina

SS-CS310CR

Obrázek modelu Soustava reproduktorů domácího kina

MOC

9 100,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Soustava reproduktorů domácího kina
Snímky modelu Soustava reproduktorů domácího kina
Snímky modelu Soustava reproduktorů domácího kina
Snímky modelu Soustava reproduktorů domácího kina
Snímky modelu Soustava reproduktorů domácího kina

Funkce

Dokonalý partner pro váš systém domácího kina

Objevte podstatu pohlcující zábavy. Tato sada reproduktorů představuje dokonalého partnera pro váš systém domácího kina. Výkonné volně stojící reproduktory vdechnou filmům a hudbě nový život a nenápadné prostorové reproduktory vyplní zvukem celou místnost.

Obohaťte svůj zážitek ze sledování o prostorový zvuk 5 reproduktorů

Užijte si poslech přirozených hloubek a celkovou čistotu veškerého zvuku. Sada reproduktorů pro domácí kino obsahuje dva samostatně stojící reproduktory, dva satelitní reproduktory a jeden malý středový reproduktor. Společně dokážou naplnit zvukem celou místnost. Přední reproduktory obsahují dva basové reproduktory MRC, výškový reproduktor a výškový reproduktor s měkkým kuželem – ideální kombinace pro poslech hudby nebo pro sledování filmů.

Výškový reproduktor pro vzletné výšky

Vyzkoušejte čisté výšky v hudbě i mluveném slovu. Výškové reproduktory WD umístěné na předních reproduktorech vytvářejí široké zvukové pole, které si zachovává vysokou kvalitu v celé místnosti. Tóny o vysoké frekvenci jsou reprodukovány s čistotou a detaily zvuku s vysokým rozlišením, takže si můžete užívat výjimečný zvuk, kdekoli se usadíte.

Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro zvuk bez zkreslení

Výraznější a čistší basy. Mnoho reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede k většímu zkreslení zvuku. Basové reproduktory s vlákny se slídovou membránou (MRC) jsou pevnější a dokáží udržet svůj tvar i při pohybu pod vysokým tlakem a vysokou rychlostí, takže si můžete dopřát bohatší basy, aniž byste nějak zhoršili kvalitu zvuku.

Kvalitní konektory zajišťují čistý zvuk

Nekvalitní konektory komponentů mohou výrazně ovlivnit celkovou kvalitu zvuku. Sada reproduktorů pro domácí kino využívá kvalitní konektory, které omezují zkreslení, abyste si mohli vychutnat každý zvuk s detaily, jaké si zaslouží.

Specifikace
  • Univerzální 5kanálové nastavení prostorového zvuku

  • Součástí předních reproduktorů jsou super výškové reproduktory se širokým rozptylem

  • Ozvučnice Bass Reflex pro hluboké zvuky bez zkreslení

  • Pevná a kvalitní konstrukce zvukových komponent

  • 2x 145 W samostatně stojící, 1x 145 W centrální 2x 100 W prostorový

Frekvenční odezva
45 Hz–50 KHz
Přední reproduktor
2
Středový reproduktor
1
Prostorový
2
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí