MOC

2 826,56 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu 2,5cm (1") komponentní výškové reproduktory
Širší scéna, vyšší rozsah

Oživte svou hudbu pomocí výškových reproduktorů XS-GS1

Díky umístění reproduktorů XS-GS1 na palubní desce se zvuk odráží od předního skla automobilu, takže jsou dokonale reprodukovány velmi vysoké frekvence napříč mnohem širší oblastí než u běžných výškových reproduktorů. Od souborů MP3 až po oblíbené zvukové soubory s vysokým rozlišením budete moci odhalit plný potenciál každé skladby a naplnit automobil mimořádným zvukem.

Media Object

Podívejte se, jak to funguje

Vysoký frekvenční rozsah
Vzhůru k výškám

Reproduktory XS-GS1 jsou zkonstruovány tak, aby pomocí frekvenčního rozsahu přesahujícího 50 kHz pokryly špičky s vysokými frekvencemi ve vaší hudbě.

Měkká kopulovitá membrána
Široký rozptyl

Měkká kopulovitá membrána rozptyluje zvuk napříč širokou oblastí, čímž dosahuje lepšího pokrytí pro celý automobil.

Design směřující dopředu
Design směřující dopředu

Zažijte trvalou kvalitu zvuku z inovativního designu směřujícího dopředu.

Naplňte svůj automobil mimořádným zvukem

Vychutnejte si vylepšenou věrnost zvuku v celém automobilu. Technologie širokého rozptylu nově definují reprodukci zvuku ve větší oblasti poslechu, takže se můžete plně zaposlouchat do hudby a uslyšíte skutečné detaily každé skladby, ať sedíte kdekoli.

Nakloněný pro dosažení širokého rozptylu

Unikátní design směřující dopředu poskytuje trvalou kvalitu zvuku

Inovativní design směřující dopředu reproduktorů XS-GS1 dosahuje širšího rozptylu než běžné výškové reproduktory. Zvuk se tak dostane k uším všech cestujících radiálně, takže je zajištěna trvale vysoká kvalita zvuku v celém automobilu.

Běžný výškový reproduktor
Běžný výškový reproduktor

Zvuk je tradičně směrován přímo do automobilu, takže se dostane k uším pod užším úhlem a některé cestující zcela obejde.

Výškový reproduktor XS-GS1
Výškový reproduktor XS-GS1

Zvuk z reproduktoru XS-GS1 se šíří dále, což způsobí, že se rozptýlí do širší oblasti

Reprodukce velmi vysokých frekvencí
Reprodukce velmi vysokých frekvencí

Stabilní frekvence nad 50 kHz

Posuňte vysoké frekvence ještě výše. Reproduktory XS-GS1 mohou zachovat plynulou frekvenční odezvu pro frekvence přesahující 50 kHz, čímž poskytují širší rozsah stabilních velmi vysokých frekvencí. 

Měkká kopulovitá membrána

Užijte si reprodukci zvuku s vysokým rozlišením, která skutečně odpovídá zdroji, pomocí 2,5cm (1") měkké kopulovité membrány.

Hladká zkosená ozvučnice

Poslechněte si více z každé skladby díky hladkému zkosenému designu, optimalizovanému pro širší rozptyl.

Mřížka

Mřížka se širokými otvory umožňuje dosáhnout maximálního vyzařování zvuku, a tím zajišťuje čistý, univerzální zvuk.

Vynikající zvuk se setkává s výjimečným designem

Naše výškové reproduktory XS-GS1 poskytují naprosto dokonalou a špičkovou reprodukci zvuku. Každý aspekt, od 2,5cm měkké kopulovité membrány po hladkou zkosenou ozvučnici směřující dopředu, byl přesně navržen pro zajištění věrné reprodukce nejvyšších vysokých frekvencí, a reproduktory tak poskytují nejlepší možný požitek z poslechu v automobilu.

Naprosto dokonalé umístění

Najděte dokonalou sestavu pomocí flexibilních možností montáže

Využijte různé možnosti montáže k nastavení optimální dráhy zvuku. Vyberte si z montáže pod úhlem, povrchové nebo zapuštěné montáže podle úhlu mezi palubní deskou a předním sklem.

Získejte úplnou sestavu

Zkombinujte naše prvotřídní komponenty k dosažení bezkonkurenční akustiky

Posuňte zvuk v automobilu ještě dále. Všechny naše prvotřídní audioprodukty pro cesty automobilem jsou navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly, takže můžete sestavit dokonalou zvukovou scénu pro svůj automobil. Prozkoumejte níže uvedené doporučené konfigurace.

RSX-GS9
Mediální přehrávač RSX-GS9

Dopřejte si ty nejlepší zážitky z poslechu v automobilu s prvním přehrávačem na světě, který se může pochlubit nativním přehráváním DSD.

XM-GS4
Stereofonní zesilovač XM-GS4

Oživte zvuk v automobilu pomocí velmi širokého frekvenčního rozsahu tohoto výkonného čtyřkanálového stereofonního zesilovače.

Zážitky z poslechu jako žádné jiné

Zjistěte, jak jsme nově definovali kvalitu zvuku v automobilu

Naše nová řada audiozařízení do automobilu, zahrnující mediální přehrávač RSX-GS9, zesilovač XM-GS4 a výškový reproduktor XS-GS1, navždy změní způsob, jakým posloucháte hudbu v automobilu.

Specifikace a funkce

Zásluhou unikátního umístění výškových reproduktorů XS-GS1 na palubní desce se zvuk odráží od předního skla automobilu, takže jsou dokonale reprodukovány velmi vysoké frekvence napříč mnohem širší oblastí než u konvenčních výškových reproduktorů. Od souborů MP3 až po vaše oblíbené zvukové soubory s vysokým rozlišením budete moci odhalit plný potenciál každé skladby a naplnit automobil opravdu mimořádným zvukem.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Reprodukce velmi vysokých frekvencí

  • Inovativní design směřující dopředu

  • 2,5cm (1") měkká kopulovitá membrána

  • Flexibilní možnosti montáže

Velikost
1"
Špičkový výkon
300+ W
Výkon RMS
120 W
Jmenovité napájení
75 W

Obsah balení

Záruční karta, Příručka s pokyny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů